האם קיימת סכנת התרחבות תעלת האוזן עם אוזניות InEar? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת סכנת התרחבות תעלת האוזן עם אוזניות InEar?

ofirr

Recommended Posts

אחרי יומיים של שימוש באוזניות אני חושב שאני אכניס אותם עמוק למגירה ואקנה אחרות.

ההתלבטות היא בין 2 סוגים: (קשת), או קשת .

ספורט: LX70 או PMX70

קשת : PX100 או PortaPro

אני דיי נעול על הקשת, השאלה אם בכלל אסתטי ומתאים להסתובב עימם באוטובוס בלי שכולם יתקעו בך מבטים, והאם הם נוחות לאורך זמן על האוזן ולא מחממות אותה וגורמות לכאבי אוזניים

.

ובין הקשת איזה עדיפות הPX100 או הkoss?

אשמח לקבל /לקנות בזול ממך את האוזניות :xyxthumbs:

לדעתי קח PORTAPRO ואל תתקרב לשתי אלה שהצעת לספורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי IN EAR הן הכי מסוכנות כי הן מביאות את המוזיקה ואת מקור הרעש ישירות אל תוך האוזן..לי זה נראה קצת מסוכן יותר מאשר קשת.

ככה או ככה IN EAR לא תמיד מתאימות לאנשים, גם אצלי זה כואב לאחר 20 דק' שמיעה וזה מעצבן בטירוף.

עברתי לקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PX100 וה PortaPro בקרב ממש צמוד, תקרא ביקורות ותשווה, לכל אחת יש את היתרון שלה.

אל תיגע ב LX / PMX, שטות.

אני מעדיף לשאול כאן ולקבל כאן תשובות, הkoss נראים עדיפים ויש להם אחריות לכל החיים, אך מצד שני הPX100 קומפקטיות יותר וזה יותר מתאים לי.

נראה לי שאני אלך על הPX100. לא יהיו הבדלים גדולים בין השניים? והם פתוחות, מה זא אומר?

אשמח לקבל /לקנות בזול ממך את האוזניות :xyxthumbs:

לדעתי קח PORTAPRO ואל תתקרב לשתי אלה שהצעת לספורט.

אני מדימונה, מאיפה אתה? (דבר איתי בפרטי כדי לא ליצור כאן ספאם).

לדעתי IN EAR הן הכי מסוכנות כי הן מביאות את המוזיקה ואת מקור הרעש ישירות אל תוך האוזן..לי זה נראה קצת מסוכן יותר מאשר קשת.

ככה או ככה IN EAR לא תמיד מתאימות לאנשים, גם אצלי זה כואב לאחר 20 דק' שמיעה וזה מעצבן בטירוף.

עברתי לקשת.

או...סוף סוף אני קורא מישהו שמסכים איתי (גם אם זה לא נכון, תמיד כיף לראות מישהו שמסכים איתך ומחזק אותך).

האמת, שביום השני שניסיתי, זה התחיל להסתדר לי ואני לא מרגיש כאבים, אבל בכל זאת אשמח למכור אותם למישהו ולקנות אחרות שאני אהיה בלב שקט. ממש חבל לי על הכסף ששפכתי עליהם כי קניתי וסתם אני בדילמה מה לעשות עימם.

אם אני מניח נכון (לפי המפרט שלך) האוזניות שלך הם ה MDE-V700

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=16330

שני דברים: א. לא יקרים מדיי? ב. איך אתה יכול לשים אותם באוטובוס (גם לא מתאים לסביבה + כולם תוקעים בך מבטים) ו.. ואיפה אתה דוחף אותם??

ו......

תודה, לשלושתם, תגובות מועילות מאוד! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מניח נכון (לפי המפרט שלך) האוזניות שלך הם ה MDE-V700

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=16330

שני דברים: א. לא יקרים מדיי? ב. איך אתה יכול לשים אותם באוטובוס (גם לא מתאים לסביבה + כולם תוקעים בך מבטים) ו.. ואיפה אתה דוחף אותם??

:) שמח שמישהו מסכים איתי

א - כן האוזניות יקרות אבל קניתי אותם לפני כחצי שנה (זוג שני, הראשון נפל ונשבר) ב 560 שקל כולל משלוח..המחיר קפץ כנראה.

ב - חחחח כן האוזניות גדולות בשביל לנסוע איתן באוטובוס, ותקעו בי המון מבטים :lol: , אבל אני לא נוסע איתן באוטובוס בשביל זה אפשר לקנות זוג קטן וזול יותר יחסית. מה שגם האוזניות האלו לא זזות בלי מגבר המחובר אליהן... דחפתי אותן לתיק ולקחתי סיכון שישברו - קיצר אלו לא לנסיעה באוטובוס, לרכב אישי בלבד עם אבא לנסיעה ארוכה או משהו..

לאוטובוס הייתי מעדיף קטנות ולא IN EAR כמו שהסכמנו אני ואתה ;)

את האמת שאני עכשיו עם אותן אוזניות שקיבלתי עם ה M6, שעושות עבודה דיי טובה..שמתי להן את הספוגיות שמגיעות איתן ועכשיו הן כלל לא כואבות באוזן (אבל דיי חלשות), וכאן רציתי לקנות את הסנהייזר אבל הבנתי שהן נהרסות אחרי זמן קצר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ מאוד שתקרא ביקורות ב www.head-fi.com וב www.headphonereviews.org ותשווה בין האוזניות.

למה ה PX100 יותר קומפקטיות? מבחינתי הן אותו הדבר -> שניהן קשת קלות ושניהן מתקפלות.

שוב, אני לא אקרא את הביקורות ומכמה סיבות.

אם אתה קראת, אשמח שתאמר לי בקצרה מה עדיפות בכמה נקודות. הדעה שלך תיהיה אסמכתא הרבה יותר טובה בשבילי.

הPX100 כפי שהבנתי יותר קטנות במידה שלהם. זה לא נכון?

:) שמח שמישהו מסכים איתי

א - כן האוזניות יקרות אבל קניתי אותם לפני כחצי שנה (זוג שני, הראשון נפל ונשבר) ב 560 שקל כולל משלוח..המחיר קפץ כנראה.

ב - חחחח כן האוזניות גדולות בשביל לנסוע איתן באוטובוס, ותקעו בי המון מבטים :lol: , אבל אני לא נוסע איתן באוטובוס בשביל זה אפשר לקנות זוג קטן וזול יותר יחסית. מה שגם האוזניות האלו לא זזות בלי מגבר המחובר אליהן... דחפתי אותן לתיק ולקחתי סיכון שישברו - קיצר אלו לא לנסיעה באוטובוס, לרכב אישי בלבד עם אבא לנסיעה ארוכה או משהו..

לאוטובוס הייתי מעדיף קטנות ולא IN EAR כמו שהסכמנו אני ואתה ;)

את האמת שאני עכשיו עם אותן אוזניות שקיבלתי עם ה M6, שעושות עבודה דיי טובה..שמתי להן את הספוגיות שמגיעות איתן ועכשיו הן כלל לא כואבות באוזן (אבל דיי חלשות), וכאן רציתי לקנות את הסנהייזר אבל הבנתי שהן נהרסות אחרי זמן קצר... :-\

אני בכל מקרה לא אקנה . המחיר שלהם בארץ כל כך מוגזם שבכל מחיר יש אלטרנטיבה עדיפה.

ולמה אתה לא קונה את הPX100 או הPortaPro?

(אני לא חוזר לאוזניות 'כפתור' כי כשניסיתי לשים אותם שלשום שמתי לב שהן לא נוחות, ולא בא לי להרוס את צורת האוזן שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני מציע לך לקרוא את הביקורות ולהסתכל בפורומים, עוד שעה שעתיים ולפחות תעשה החלטה נבונה.

אני לא אוכל להגיד לך מה יותר טוב מכיוון שאני לא זוכר אילו יתרונות יש לכל אוזניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...