שלום,מבקש המלצות על ראוטר אלחוטי עם מודם adsl מובנה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום,מבקש המלצות על ראוטר אלחוטי עם מודם adsl מובנה

lcd2

Recommended Posts

העניין של המקום ממש לא רלוונטי םה כי אין שום יתרון במכשיר משולב לטווח הרחוק ובכלל.

לא הבנתי למה שניכם (אתה ו- borsood) ממליצים לבנאדם שרוצה משולב - לא לקחת משולב. הוא ענה לך שקופסה אחת תופסת פחות משתיים ואני אוסיף שזה גם פחות חוטים = פחות clutter על השולחן. אף אחד לא דיבר על יתרונות לטווחים וכו'. יש למכשיר משולב חסרונות? אחרת אני לא מבין מה האנטי (שמתי לב שאף אחד ממביני העניין פה לא בעד משולבים גם בת'רד שאני פתחתי לא מזמן).

לפותח הת'רד - לא ידוע לי על מוצרים אחרים שיהיו זולים וטובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכשירים משולבים יש די הרבה חסרונות לעומת נתבים עצמאיים.

חלק מהדברים החשובים הם:

1. בנתב עצמאי ניתן למצוא תכונות מתקדמות יותר -- QOS בערוץ היורד, WDS, תמיכה ב-108, ב-MIMO או בתקן N, תמיכה בהתקנים חיצוניים (מדפסת, דיסק).

2. עצמאי יכול לשמש אותך הן ברשת הכבלים והן ברשת ה-ADSL.

3. מכשיר משולב נוטה להתחמם הרבה יותר ובמזג האויר הישראלי גם נוהג להתקלקל יותר.

4. כשיש לך עצמאי והוא מתקלקל, עדיין תוכל לחבר מחשב אחד דרך המודם תוך עקיפת הנתב המקולקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. WDS ו- 108 זה שטויות. אם מישהו צריך את זה, הוא יקנה כבר N במקום G עם פיצ'רס כאלה (בהתחשב במחיר הזול של ה- N של EDIMAX). מימו בא עם N וN בכלל N (אין בכלל N ;D) משולב בארץ, אז מובן מאליו שלמשולב (בארץ) לא יהיה N, זה לא חסרון טבעי של מכשירים משולבים. QoS אכן נראה כמו פיצ'ר מאוד שימושי. אני פשוט מניח שהוא לא צריך משהו תובעני, אחרת היה מציין זאת. סביר להניח גם שהיו ממליצים לו פה על G.

2. מובן מאליו, זהו חסרון טבעי. המכשיר מיועד לADSL בלבד, כמובן שישמש ברשת ADSL.

3. המשולב שלי אכן חם אבל משרת אותי כבר שנים ארוכות (יש גם אחריות ל3 שנים..), אין לי היכרות עם חוויות או תלונות כאלה..

4. ברור שאם הוא מתקלקל אי אפשר לגשת דרכו לאינטרנט, אבל גם במקרה של משולב אפשר לחברמחשב אחד תוך "עקיפת הנתב המקולקל", בדיוק כמו עם עצמאי (רק שצריך להוציא את המודם מהמגירה ועם העצמאי הוא על השולחן כבר). היתרון הוא פחות CLUTTER על השולחן, וחסרון אין, במובן הזה.

אני אישית כנראה אקח N מתישהו בקרוב כי אני צריך אקסטרא טווח וקליטה, אבל אם היה N משולב שמיובא לארץ, הייתי לוקח אותו במקום.

כששאלתי על חסרונות, התכוונתי לחסרונות שהם מעבר למובן מאליו מעצם הגדרתו כמכשיר משולב לADSL, או להיצע בארץ. לדוגמה - ביצועים נחותים. החסרון שציינת שהוא נוטה להתקלקל יותר מנתב עצמאינשמע בכיוון, אבל האם יש בידך איזשהי אסמכתא לנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לענייננו,ההחלטה היא על מכשיר משולב,יתרונות הם דבר יחסי (במקרה הזה לכל משתמש),סה"כ המכשיר מיועד לשימושים בסיסיים ביותר

עד עכשיו היה לי ראוטר 2wire משולב שעבד מצויין,עד "שהחליט שנמאס לו",בכל מקרה אשמח לשמוע על המלצות נוספות אם קיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dsl - אתה מוכן לפרט קצת..? לגשת לבזק = לבזקסטור? כל מי שיש לו 2.5 מקבל בחינם, ללא התחייבות / תמורת מודם?

התכוונתי גם ככה לדבר עם כי אני רוצה להחליף את המודם שיש לי (אלקטל גדול משנת 2001/2), אבל אני אשמח לשמוע מה ידוע לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...