להתראות DT990, שלום DT880 (מונולוג נחמד שכתבתי) +עדכון סקירה מפורטת והשוואות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתראות DT990, שלום DT880 (מונולוג נחמד שכתבתי) +עדכון סקירה מפורטת והשוואות

yossi126

Recommended Posts

זה היה רומן ארוך, הן היו האהבה הראשונה שלי, מרגשת, צבעונית, תוקפנית. אהבתי את זה, כל מה שקשור בה. הייתי כל כך עיוור, ממוגנט, לא רציתי להוריד אותה ממני לשניה. היא הייתה בשבילי הפעם הראשונה, ההתגלות לעולם היוקרה הכל כך מצומצם. השווצתי בה לכל אחד, רציתי שיראו מה השגתי ועמלתי כל כך קשה.

אבל כמו כל רומן נעורים גם זה חייב להסתיים.

התבגרתי, עברתי שינויים בטעם. אני נמשך עכשיו יותר לעדינות, לאינטליגנציה, לרוך, לליטוף, לפרטים הקטנים ביותר שעושים לך את זה יותר מכל אחת אחרת.

אמנם הן קרובות משפחה (מאוד קרובות) אבל אחת היא אמי ווינהאוס והשניה ג'וליה רוברטס.

אז כנראה שבאמת עברתי אצלי שינוי... וג'וליה.. ג'וליה היא DT880

;D

dscf1096na9.jpg

אשמח לתגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פואמה מרגשת, כמעט בכיתי .

ראיתי שהיה לך קשה להיפרד מהאקסית שלך , ולמי שלא הבין אני קניתי את האוזניות מיוסי.

תדחדש ובאמת אחלה , אני אוהב את שתיהן ,לשתיהן אותו גוון צליל אבל כמו שאמרת ה990 יותר אגרסיביות לעומת ה880 שיותר מאוזנות ועם מיד יותר מפורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש ובאמת מרגש, מאוד

:'( (הזלתי דמעה לרגע)

נו ואיך ה880?

מרוצה?

בדקתם אותה עם הDAC ומגבר שיש לך? איך הסינרגיה ואיך הסאונד?

מוכן לתת קצת ביקורת ופירוט יותר?

ואולי השוואה מפורטת של אחד לאחד מול ה990 ?

כמו כן

ROTEMan

איך ה990 ?

אני שוקל גם כן לקנות אותן

אני בעיקר שומע רוק, מטאל, קלאסית (אבל קצת יותר אגרסיבית) וסימפוניות

מה דעתך?

ואיזה ציוד הגברה וכו' יש לך עבורן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רותם תהנה מהן, אני בטוח שתשמור עליהן, וזו לא הפעם האחרונה שאני רואה אותן זה בטוח.

אני מרוצה מאוד מה880. בשבילי הן שיא ה mid-fi שקיים באוזניות (אני מגדיר hi-fi עם K1000 וכד').

הפירוט מעולה, הבאס בדיוק כמו שצריך, הבמה הרחבה שאני כבר רגיל אליה.

נייטרליות לאורך כל הגרף, עם טיפה בהירות בטרבל עם הקלטות בינוניות ומטה (יכול להיות שמגבר מנורות יפתור את זה, עדכונים בנושא בעתיד).

מה שהיה חסר לי ב990 זה בעיקר המידים. ב880 אני לא צריך לדאוג.

Unplugged של אריק קלאפטון פשוט להתמוגג על האקוסטית שלו, תאווה לאוזניים.

הקול של אסף אבידן למי שמכיר אפשר לבכות ממנו, איזה יופי.

הפסנתר ב Ruled By Secrecy של Muse גורם לעור ברווז, הdecay של ההקשות בקלידים לא רוצה להיגמר.

כמובן שכבר אמרתי את זה לא פעם, הסינרגיה של האקווה והOMZ עם בייר בתקציב לא הכי גבוה היא מעולה לכל הדעות.

OMZ למי שעוד לא יודע הוא DAC נייטרלי וסופר מפורט שנותן תוצאות מרשימות עם כל אוזניה או שיחובר אליו.

השוואות מפורטות יכול להיות שאתן בהמשך.. פשוט אין לי עכשיו כח לזה. אני יודע שיש חברי פורום חדשים רבים וחלק שעדיין סקרנים אז אני אשתדל לעשות את זה עוד היום, אם לא אז שבוע הבא כשאחזור מהצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כולנו מחכים בקוצר רוח לעוד רשמים וגם ביקורות (כולל על המגבר וDAC אם כבר אתה מדבר)

וגם לא "החדשים" פה

אני ממש מת לשמוע עוד ועוד על הציוד אודיו שלך ;D

ומה הרמז שאמרת לגבי מנורות, רוצה לשתף אותי קצת?

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן

ROTEMan

איך ה990 ?

אני שוקל גם כן לקנות אותן

אני בעיקר שומע רוק, מטאל, קלאסית (אבל קצת יותר אגרסיבית) וסימפוניות

מה דעתך?

ואיזה ציוד הגברה וכו' יש לך עבורן?

אצלי ה990 מחוברים בסה"כ לכרטיס קול esi julia , האוזניות הן 32 אום ובאתר הרשמי של האתר האוזניות מוצגות כאוזניות שמתאימות לנגנים.מה גם שהיציאה של הכרטיס הזה הוא די חזק ודוחף אותם בלי בעיה.

אני נורא אוהב את האוזניות במיוחד את הצליל העגול והבמה הרחבה, זה לא משהו חדש לי כי הייתה לי תקופה לא קצרה את ה880 ככה שאני ישר הרגשתי בבית.

רותם תהנה מהן, אני בטוח שתשמור עליהן, וזו לא הפעם האחרונה שאני רואה אותן זה בטוח.

אני נהנה מהם :) ותזכור שתמיד אתה יכול לבוא לבקר את האקסית שלך . תמיד כיף לראות אותך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאני גר רחוק ממכם :(

הייתי קופץ לבקר ולשמוע גם כן.

מה עוד יש לכם?

יש לכם עוד ודברים שיכולים לתת קצת ביקורות וכו'?

או בכלל ציוד אודיו?

(האמת שאין פה הרבה ביקורות וממש נחמד לקרוא ביקורות ולא רק בפורומים בחול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקור קצרצר מלפני שנה על הOMZ וה880 של רותם מול ה990 שלי

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=283716.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=285684.0

עכשיו השוואות וסיקור קצר מהיום

אני יודע שאין לי את ה990 כאן לידי, אבל אני מכיר אותן כל כך טוב שמה שאני רושם אני רושם בידיעה מוחלטת של היכולות שלהן.

כל השירים 256 VBR ומעלה כולל FLAC

Katy Perry - I Kissed a Girl

אני יודע, שיר פופ, הכי צ'יז וממוסחר שיש, אבל לדעתי אתגר גדול מאוד לציוד אודיופילי. לבחורה קול גבוה מאוד בנוסף ל"עיוותים" אלקטרוניים שנעשו.

כמו כן percussion כבד של באס ותוף בטון גבוה מהווה גם הוא לדעתי מדד לכמות ואיכות של באס וטרבל.

עם ה990 זה נשמע קשוח, קשה לאוזן במידה מסוימת. הפיצ'ים הגבוהים גורמים לפירסים לא נעימים באוזניים. בנוסף להקלטה הוליוודית מועדונית ורדיופונית

השיר הזה ממש לא מחמיא ל990.

עם ה880, קולה של קטי נעים וכיפי לשמיעה, הפיצ' הגבוה של הpercussion מרוסן ומשתלב טוב עם השיר. ניואנסים אלקטרוניים קלים נשמעים ברקע מה שלא שמעתי עם ה990, מה שמראה על טיב המידים ב880.

Beat Hackers - All filters Up

הפעם בחרתי בטראנס פול און מהיותר טובים שקיימים בזבל של היום.

הצמד הישראלי יודע לעשות מוזיקה ויודע להפיק אותה.

עם ה990, הבאס מלא, פאנצ'י, מקפיץ אך לא במידה של הגזמה. הבאס ב990 נותן נפח מצויין למוזיקת טראנס. הסינתים וצלילי האסיד נשמעים כל כך טוב, אפשר להרגיש אותם בקצה האוזן. פשוט מצויין!

עם ה880, הבאס אנמי, יש הרגשה של חוסר גוף ומרקם למוזיקה. לא סוחף ולא זורם כל כך. כן אפשר לשים לב לאיזון ולפיזור הצלילים המשופר לעומת ה990.

Afgin - Amanita

אלעד אפגין, יוצר גואה טראנס ישראלי בן 26, יקיר מסיבות הטבע הירשאליות.

לבחור מוזיקה נהדרת, הפקה מלוטשת עם דקדוקים וירידה לפרטים הקטנים ביותר.

ב990, למי שמזוהה עם גואה טראנס, הבאס נמוך מאוד ותופס הרבה נפח. ה990 יודעות להעביר ט-ו-ב מאוד תחושה של מסיבת טבע. הן יודעות להרים אותך מהכסא כשצריך. צלילי האסיד הגואיסטים מתגלים וביחד עם סימבלים מופקים היטב יוצרים יופי של תחושת אופוריה במוזיקה. הכל זורם כל כך.

ב880, אוקיי זה קצת מוזר. תורידו את הווליום ב20% ותקבלו את אותה תוצאה. הבדל קטן מאוד. הבאס כמובן קצר יותר בכמות אבל ההבדל בקושי מורגש בחווית השמיעה. מהנות באותה מידה כמו ה990.

Hans Zimmer - Dinner is Served

מתוך פסקול שודדי הקריביים 2

990 - קטעי הפרקאשן העצומים נשמעים מרוחים ולא טבעיים, צליל החצוצרה קצת גבוה מדי והתדר הנמוך שבה קצת נשמע לא טבעי.

880 - הפרקאשן נשמע הרבה יותר טוב, מרגיש יותר טבעי. הנעימות הקלאסיות והחצוצרה מתנגנים בהרמוניה מדהימה, כאן המידים המצוינים של ה880 נכנסים לתמונה.

פסקול שר הטבעות - שיבת המלך

990 - צלילי הכלי קרן יער וטרומבון מרגשים ומלאי "אקשן" בפסקול הזה, כמו כן הכינור נשמע מצוין, טרבל מלא בכל טוב. אני אוהב את זה, אחרים יאהבו פחות.

880 - יותר נייטרליות, יותר מאוזנות. בהקלטה הזו, שמתמקדת הרבה בנתינת תחושת עצימות וגודל הכל נשמע קצת משעמם. אבל עדיין זה טוב במושגים אודיופיליים.

Barry Polisar - All I Want is You

מתוך פסקול הסרט ג'ונו

990 - צלילי המפוחית גבוהים וקצת צורמים, האקוסטית גם כן. אני יודע שההקלטה לא מלוטשת ונראה לי שזו הסיבה. כמו שאתם יודעים ה990 לא סולחות להקלטות פחות ממצוינות.

880 - יותר סלחניות, המפוחית והאקוסטית לא מציקות, הנוכחות שלהן בולטת במידה הרצויה.

Megadeth - Tornado of Souls

990 - אחח דרייב מצוין, מטאל מצויין לאחר רימאסטרינג מודרני. נשמע פשוט נהדר. קולו הגבוה של דייב מאסטיין מלטף את האוזן החיצונית וגורם לחוויה מהנה ביותר.

880 - פחות באס, אני מגלה את עצמי מחפש ניואנסים במוזיקה לאחר התפנות מרווח מהגיטרת באס הדומיננטית ב990. בכללי, חווית שמיעה מהנה באותה מידה, למרות שצלילי התופים לא מחמיאים לאוזניה כמו באחותה.

לסיכום

וויתרתי על תכונות שאהבתי, אבל נפטרתי מאלו שלא. ה880 מכפות על החסרונות של ה990 עם טיפה פחות באס. גם תחושת ההתבגרות המוזיקלית שלי עזרה לי במהלך שביצעתי. אין לכם מה לפסול את ה990, הן נהדרות, לא מתאימות לכל אחד, אבל בטח הרבה יותר מתאימות לרוב האנשים מאשר ה880. ה880 מצריכות בגרות ובשלות בנושא האודיופיליה, וזה תהליך ארוך שאני מאמין שהגעתי לסופו. אני שלם לחלוטין עם הקניה.

זהו, עד כאן הסקירה שלי. אני מקווה שיצא טוב. שבוע טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...