עזרה|מארז למפרט גיימינג *לפני קנייה! (500-600 ש"ח) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|מארז למפרט גיימינג *לפני קנייה! (500-600 ש"ח)

Talker

Recommended Posts

אוקיי אני כנראה שהשבוע הולך לקנות מחשב חדש (כנראה יום שלישי מחנות KSP)

יש לי כבר מפרט מוכן ומצויין לפי הרבה דעות ואני רוצה להתאים לו מארז אבל המבחר של KSP כל כך עלוב במארזים שאני לא יודע מה לקחת! תעזרו לי למצוא משהו טוב ויפה באתר שלהם (www.ksp.co.il) שיקרר כמו שצריך שיהיה יפה ואיכותי.

אני יודע שרובכם תגידו לי לקחת את הCM690 ב410 ש"ח ולהוסיף לו 2 מאווררים, הקטע הוא שאני רוצה מארז יותר יפה שיהיה ברמה של CM690, משהו כמו TEMPEST שלא נמצא בKSP ואני לא יודע מה לעשות כבר!!!

בקיצור תנסו למצוא לי מארז מתאים ומקסימום במקרה הכי קיצוני אם זה ממש לא משתלם אני אקח את הCM690 אבל אז אני צריך שתביאו לי 2 מאווררים טובים של KSP מהאתר שלהם וגם איפה צריך למקם אותם!

תודה לכל העוזרים אני ממש מעריך את זה כשאני אקנה אני העלה

הנה המפרט למי שצריך:

35482927ob8.jpg

35482927ob8.dacdf069f1.jpg

ככה שנשאר לכם 500-600 שקל בערך למארז... מקווה שתעזרו לי תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוצא עוד 136 שקל יותר... אני מעדיף שלא.

הארמור לא טוב? או שעדיף כבר לקחת את הCM690 ולהוסיף לו 2 (או יותר אם כדאי) מאווררים? אם כן אז איזה מאווררים מהחנות של KSP לקחת+איפה למקם אותם?

עריכה: ורק כד"א הדיסק קשיח של חברת בגודל 500MB ומהירות 32MB הבנתי שיש בו בעיות זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה. אבל עכשיו אני צריך את העזרה שלך במשהו.

א. כמה מאווררים כדאי להוסיף? הבנתי ש2 זה פופולרי להוסיף אבל האם כדאי להוסיף כבר עד הסוף(4)?

ב. איפה למקם את המאווררים(במידה וזה רק 2,3)?

וחוץ מזה אני רוצה לדעת מה לא טוב בארמור כי הוא נראה לי אחלה של מארז! מקרר מצויין לפי ביקורות, נראה מצויין, יש מספיק מקום (אומנם טיפה צפוף אבל זה מספיק) אז מה לא בסדר בו?

עריכה: ד"א אני לא מבין משהו, מלא אנשים אומרים שהמארז NINE HUNDRED הוא פשוט שואב אבק ורועש לאללה, אבל מצד שני מלא אנשים אומרים בדיוק ההפך... למי לעזאזל אני אמור להאמין? כי לפי גם מאמרים של אנשים מחו"ל הם אומרים שזה מארז לגיימרים מצויין ויש כמה מאמרים בארץ שאומרים שהוא ממש גרוע.

מה אני אמור לעשות כי בכל זאת בטח אלה שמחו"ל מבינים יותר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית ממליץ בחום על הCM690, יש לי אותו בבית עם אותו מעבד, 6 מאווררים ושני כרטיסי 4870 נכנסים בלי בעיה ויש מקום לסידור כבלים וליניקה מכוונת ישר לכ. מסך....

חוץ מזה שהפאנל העליון של הCM690 קנה אותי עם החיבור אוזניות, מיקרופון וכמובן שני וESATA !

ויש לו המון מקום לדיסקים קשיחים (ייתכן שבהמשך הדרך יעניין אותך יותר...) קניתי אותי עם 2 והשבוע הכנסתי עוד 2 ויש עוד מקום !! (כל הארבעה זה הסיגייט7200.11 שאתה שוקל לקנות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה החיבור ESATA הזה?

ואיפה שמת את שלושת המאווררים שהוספת?

ד"א אני לא מבין משהו, מלא אנשים אומרים שהמארז NINE HUNDRED הוא פשוט שואב אבק ורועש לאללה, אבל מצד שני מלא אנשים אומרים בדיוק ההפך... למי לעזאזל אני אמור להאמין? כי לפי גם מאמרים של אנשים מחו"ל הם אומרים שזה מארז לגיימרים מצויין ויש כמה מאמרים בארץ שאומרים שהוא ממש גרוע.

מה אני אמור לעשות כי בכל זאת בטח אלה שמחו"ל מבינים יותר לא?

וחוץ מזה אני רוצה לדעת מה לא טוב בארמור כי הוא נראה לי אחלה של מארז! מקרר מצויין לפי ביקורות, נראה מצויין, יש מספיק מקום (אומנם טיפה צפוף אבל זה מספיק) אז מה לא בסדר בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Esata זה חיבור SATA חיצוני.

לגבי האנטק 900 - הוא אחלה מארז,במחיר (שיחסית למתחרים כיום) הוא קצת גבוה ופחות משתלם ממה שהיה לפני שנה למשל.

הוא מכניס הרבה אבק בגלל שאין לו פילטרים (אם אני זוכר נכון) אבל רועש הוא רק במהירות גבוהה של מאוררים. כשהמאוררים על Low הוא סביר לחלוטין מבחינת השקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Esata זה חיבור SATA חיצוני.

לגבי האנטק 900 - הוא אחלה מארז,במחיר (שיחסית למתחרים כיום) הוא קצת גבוה ופחות משתלם ממה שהיה לפני שנה למשל.

הוא מכניס הרבה אבק בגלל שאין לו פילטרים (אם אני זוכר נכון) אבל רועש הוא רק במהירות גבוהה של מאוררים. כשהמאוררים על Low הוא סביר לחלוטין מבחינת השקט.

ומה לגבי הארמור +MX 8000VHS הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...