שאלה על אתר pocket.co.il - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על אתר pocket.co.il

Yehudaa

Recommended Posts

היום לראשונה בחיי נכנסתי לאתר פוקט http://main.pocket.co.il/

והאתר מפוצץ בפרסומות , הדף כל הזמן קופץ , ממש מתסכל לגלוש שמה ....

ואם מישהו יכול להמליץ לי על פורום טוב לסלולאר+גאדגטים אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הוא היה אתר טוב (פוקט) אבל בשנים האחרונות הוא פשוט הרוס, פרסומות, אנשים לא מקצועיים ביכלל (רובם) פעם האיתי משקיע שם המון אבל ב3 שנים האחרונות הרמה ירד מאוד ופירסומות בכל מקום.

תשתמש בפורום של Mobile-Review או HO-FO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי כתב בפוקט למשך שנתיים בסביבות 2003-2002. אז הוא היה בבעלות של המקימים של האתר.

שגיא קליין, הבעלים הנוכחיים, פנה לבעלים במסווה של עזרה כלכלית, החתים אותם על כל מיני הסכמים ובסוף עשה באתר כרצונו.

בעקבות חילוקי הדעות בין צוות האתר לשגיא קליין, כמעט כל הצוות פרש ועבר להיות פעיל ב MobileWorld שמאז נסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי כתב בפוקט למשך שנתיים בסביבות 2003-2002. אז הוא היה בבעלות של המקימים של האתר.

שגיא קליין, הבעלים הנוכחיים, פנה לבעלים במסווה של עזרה כלכלית, החתים אותם על כל מיני הסכמים ובסוף עשה באתר כרצונו.

בעקבות חילוקי הדעות בין צוות האתר לשגיא קליין, כמעט כל הצוות פרש ועבר להיות פעיל ב MobileWorld שמאז נסגר.

הרבה מנהלים עברו לאתר גאדגטים בסביבות 2005 אם אני זוכר נכון וזה אחד מהדברים שהפילו את פוקט, ממוצע הגילאים שם ירד מסביבות 16-20 לסביבות ה11-14, כמעט אין שם יותר משתמשים שבאמת מבינים אלה יותר אתר סטייל FXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מנהלים עברו לאתר גאדגטים בסביבות 2005 אם אני זוכר נכון וזה אחד מהדברים שהפילו את פוקט, ממוצע הגילאים שם ירד מסביבות 16-20 לסביבות ה11-14, כמעט אין שם יותר משתמשים שבאמת מבינים אלה יותר אתר סטייל FXP.

מנהל אחד בדיוק עבר לאתר גאדג'טים (שכשל בפני עצמו...)

כל השאר פשוט עזבו אחרי שהבינו עם מי יש להם עסק.....

הייתי פעיל שם פעם, איפושהו ב 2007 ברחו להם בערך חצי מהמנהלים בבת אחת, זה ריסק את האתר סופית.

אפילו FXP זה רמה לעומת מה שהולך בפוקט עכשיו.

מצטרף להמלצה על Pocketpcfreak, אחד האתרים האיכותיים יותר שראיתי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אחד, די הרבה עברו לגאדגטים, אני לא מדבר על 2007 שגם אז האתר כבר כשל (פוקט) אלה לפני.

אני עזבתי את פוקט בסביבות תחילת 2007 ביגלל הרמה הנמוכה שהיתה בפורום.

האיתי בiPmart הרבה לפני שהוא הפך לCOM, אני האיתי עם המשתמשים הראשונים במהלך שנה שעברה עזבתי ביגלל חוסר עיניין בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר עוד בזמנו שהאתר עוד היה "חי" והחזיק על הרגליים, זה היה מזמן- בערך לפני שנתיים וחצי. לאתר היה איזה חצי שנה עד ליומולדת 5. האתר היה מצליח, היה אנשים שמבינים בתחום, אחרי חצי שנה שלאתר היה 5 הנפילה התחילה לאט לאט ואז חודש אחרי בערך הנפילה הגדולה, התחיל בכמה עזיבות של מנהליי , אחר כך אריקסון ואז במוזיקה דיגיטלית.

הנפילה הסופית והגדולה ששברה את גב הגמל הייתה העזיבה של אופק (פיקה), גל E700(היה אחד הפעילים והתורמים בקהילת אריקסון) ואביעזר שגרמו עוד לפורום להחזיק מעמד.

כל זה היה בתקופה טובה ויפה שחיפשתי את "המכשיר" הבא שלי שם והייתי מכור לקהילת אריקסון שהיום מלאה בערסים בני 12 שמנסים לדעת איך להגביר ת'K610 שלהם ולעשות חגיגה מזרחית...

היום כבר אין שם הרבה רמה וההנהלה האייכותית שעוד הייתה שם וכל העידכונים והאקשן שהיה אין כבר טעם לבקר הרבה ואני בסופש"ים לפעמים מציץ לראות מה המצב שם ואם מישהו נוסף פתח ת'רד חדש בחברתי או מקום אחר. המקום נהפך לשומם.. אין עידכונים, אין כתבות ואין סיקורים על מכשירים חדשים. העידכון האחרון שיצא לי לקרוא היה על האייפון החדש וגם זה אחד לשנה בערך...

חבל, האתר היה דיי מצליח אם ההנהלה והאנשים הטובים לא היו עוזבים... :-\

DORI, אתה עדיין מנהל קהילת סימיביאן שם? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אחד' date=' די הרבה עברו לגאדגטים, אני לא מדבר על 2007 שגם אז האתר כבר כשל (פוקט) אלה לפני.

האיתי בiPmart הרבה לפני שהוא הפך לCOM, אני האיתי עם המשתמשים הראשונים במהלך שנה שעברה עזבתי ביגלל חוסר עיניין בתחום.

[/quote']

יש לי כמה חברים שניהלו שם, אתה רוצה להמשיך להתווכח?

מנהל אחד בדיוק עזב לגאדג'טים, עומר פדידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אחד, די הרבה עברו לגאדגטים, אני לא מדבר על 2007 שגם אז האתר כבר כשל (פוקט) אלה לפני.

הייתי שם לפני שהוא הפך לipmart, למען האמת גם אני איבדתי עניין בתחום ולא ביקרתי שם הרבה זמן חח.

אתה זוכר איך קראו לו לפני ipmart? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...