מפחש עצות לסידור הכבלים במארז... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפחש עצות לסידור הכבלים במארז...

djelectric

Recommended Posts

קניתי את המחשב שלי לא מזמן מאתם-יכולים-לנחש-לבד והסיבוך של הכבלים ממש לא מתאים לי, אני חייב סירקולציה טובה...

אז החלטתי שאני עושה לזה סוף, ניתקתי את הכבלים של הכפתורים, הלדים, הUSB, HDD הכל הכל!

והתחלתי להוציאותם אל מחוץ למארז דרך החור, חיברתי את כולם...

והפלא ופלא, אני לא יכול לסגור את דלת המארז למרות שהכבלים לא הכי גדולים, מסתבר שזה צריך להיות ממש צמוד...

אני שונא את אתם-יכולים-לנחש-לבד.... גם גיליתי שהטכנאי שלי להם חיפף עם חיזוק הברגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזיקונים יכולים לעצבן לפעמים.. בייחוד אם מתישהו צריך לפתוח אותם.

יש כאלה סקוצ'ים שחורים, שהם דו צדדיים, מצד אחד זכר מצד שני נקבה, הם באים ברוחב

של איזה סנטימטר, ואורך של איזה 20 סמ', ואפשר לגזור אותם לאיזה אורך או רוחב שצריך.

אני מסדר את כל הכבלים שלי בבית עם זה.. ממש נוח, גם תופס כמו שצריך, וגם מתנתק בקלות כשצריך..

רק שאין לי מושג מאיפה משיגים כאלה.. פשוט היו לי כאלה בבית... סורי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזיקונים, זה כל מה שיש לי להגיד.

עוד לא קם המארז שאי אפשר לסדר בו חוטים.

הצחקת אותי, הדלת פשוט מסגרת סופר צמוד לmotherboard tray או איך שקוראים לזה בעברית החוטים היחידים שיכלתי להעביר שם הם הם של הLEDים ושל ה של המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שתיתן , אני מאמין שאפשר לעזור...

ומאחורי המגש של הלוח זו לא האפשרות היחידה.

לדוגמא במארז ישן ויחסית קטן שהיה לי גם הייתה בעיה דומה ואז פשוט דחפתי את הכבלים הארוכים של המארז מתחת ללוח ואז הרכבתי אותו (למזלי הם היו דקים).

הבנת את העיקרון, תמיד יש פיתרון. קל או קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיונים צריכים להיות עם מטרה. אם בכל זאת יש לדיון הזה מטרה - הראה אותה.

שנה את הכותרת כדי שתתאים לאופי הפורום ולחוקים.

שנה את תוכן ההודעה שלך,כך שיראה כאילו אתה צריך עזרה ולא סתם מיידע אותנו. מה דעתך על להוסיף את שם המארז לפחות? תמונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי, הדלת פשוט מסגרת סופר צמוד לmotherboard tray או איך שקוראים לזה בעברית החוטים היחידים שיכלתי להעביר שם הם הם של הLEDים ושל ה של המארז

אתה שוכח משהו קטן...

"סידור חוטים" לא אומר אוטומטית "סידור חוטים מאחורי הלוח", אלא לסדר את החוטים בצורה טובה, ככה שלא יפריעו לסרקולציה.

יש הבדל בין "סידור חוטים" ל "סידור מאחורי הלוח", זכור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...