ריח של דיסקים לצריבה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריח של דיסקים לצריבה

zag_zag

Recommended Posts

כן כן, נושא קצת מטומטם, אבל מעניין אותי :jump:

התחלתי להשתמש בדיסקים של סילבר-ליין לפני כמה זמן, ומשום מה יש לדיסקים שלהם ריח נוראי. בהתחלה חשבתי שנפלתי על חבילה בעייתית, אבל זה קרה גם בעוד שתי חבילות. זה טבעי שיהיה ריח כזה, או שפשוט החנות קיבלה סטוק גרוע? הדיסקים בסדר גמור, אבל מסריחים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן, נושא קצת מטומטם, אבל מעניין אותי :jump:

התחלתי להשתמש בדיסקים של סילבר-ליין לפני כמה זמן, ומשום מה יש לדיסקים שלהם ריח נוראי. בהתחלה חשבתי שנפלתי על חבילה בעייתית, אבל זה קרה גם בעוד שתי חבילות. זה טבעי שיהיה ריח כזה, או שפשוט החנות קיבלה סטוק גרוע? הדיסקים בסדר גמור, אבל מסריחים :)

אתה מריח משהו? כי אני כן, אל תדאג כל אלו שבאים בCAKES הם מסריחים אחו שרמוטה! יש להם ריח כזה... מסריח.

זה גם אצל GPT, SMART_BUY, MAXELL ועוד כל מיני חברות גם לDCD הישראלית יש ריח כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריח הזה ישנו רק כמו שאמרו בcakes או בשפת העם ה25-100 דיסקים על עמוד כזה :)

זה מסריח משהו לא נורמלי אבל אם אתה רוצה תשאיר את האריזה פתוחה בחדר אחר יום יומיים וזה יעבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה צודקים.. אני מכיר את הבעיה הזאת... עכשיו כשקראתי את האשכול פתחתי את העוגה שלי (=cake) והסנפתי את 50 הדיסקים. ריח של אתיל מרקאפטן מעורבב עם בוטיל סלנו-מרקאפטן :lol: שני החומרים הכי מצחינים על כדור הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

לסילבר ליין יש ריח מסריח.

זה בגלל התהליך בהם הם מיוצרים.

בתכל'ס, ריח של חומר ניקוי מאוד סטרילי אם תנסו להתעמק.

בכל אופן, אני לא ממליץ להשאיר את הקופסה פתוחה משום שחלקיקים קטנים של אבק ושאר מזיקין יכנסו בין הדיסקים וזה לא טוב ליהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...