המלצה למחשב נייד לסטודנט ב-3700 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד לסטודנט ב-3700 ש"ח

yuvalkosh

Recommended Posts

שוכנעתי

:yelclap:

אלה השינויים שבכוונתי לעשות במפרט

14.1 WXGA+ TFT, w/ LED Backlight [add $80.00 $60.00]

9 cell Li-Ion Battery [add $119.00 $89.25]

סה"כ זה יוצא 996.75 דולר

שאלה לא קשורה: מה תהיה האיכות בעת צפיייה בסרטים?

איכות הצפייה תהיה בסדר גמור.

שים לב שניתן להזמין מהאתר של רק עם כרטיס אשראי אמריקאי או אמריקן אקספרס בינלאומי. חוץ מזה זכור שכפי שאמרתי בדר"כ ניתן לקבל אחריות בינלאומית רק על דגמים בנויים מראש כך שההרכבה באתר של היא רק לדוגמא אם אתה מעוניין באחריות. אני ממליצה לך לדבר עם ולנסות לדלות עוד פרטים (בפעם האחרונה שדיברתי איתם על זה עדיין לא הייתה תשובה). בכל מקרה יש לך עוד חודשיים עד תחילת הלימודים כך שלא הייתי ממהרת לרכוש אם אתה לא חייב והייתי מחכה עד שהעניין הזה יובהר קצת יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי איתם היום בטלפון על האחריות. הם אמרו שהם יחזרו אלי בהמשך היום.

יש לי גם קרובים ב-ארה"ב שיכולים לקנות אותו ואז שמישהו יאסוף את זה. אבל אז בעצם הם ישלמו מס שתייר לא צריך לשלם..

מעניין אם יש דרך שתייר יכול לקנות את זה ואז אפשר להימנע מתשלום מס...

את חושבת שבחודשיים שעד ללימודים המחיר יירד?

עוד משהו.. במערכת הפעלה כתוב שעל מנת לקבל

Genuine Windows Ultimate with Professional Downgrade

צריך להוסיף 75$

לי יש כבר בבית.

האם אני אוכל פשוט לפרמט את המחשב ולהתקין עליו XP?

אני לא רוצה ויטסה. זה גם לא מחשב מספיק מהיר לויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה לפרמט ולהתקין אם הגרסא שיש לך בבית נקנתה בנפרד ולא כגרסת OEM שקשורה למחשב מסויים (אלו הגרסאות שנמצאות גם על לפטופים ושלא ניתן להעבירן ממחשב למחשב שכן הן קשורות ללוח האם). אם אתה מתכנן לעשות את זה אז באמת אין לך צורך לשלם על Premium ותחסוך אם תעשה Downgrade ל-Basic. המחשב, דרך אגב, מאד חזק ואם תוסיף ג'יגה של זכרון (עכשיו או בעתיד) לא תהיה בעיה להריץ בצורה חלקה.

בקשר למס אני לא בטוחה, ישנן דרכים להמנע מזה אבל אני לא מתמצאת בנושא.

אני לא חושבת שהמחיר ירד הרבה בחודשיים אבל תמיד יתכן שיצאו עוד דגמים חדשים ומתאימים. בניידים כדאי תמיד לקנות כשצריך ולא לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. צדקת.

אי אפשר לקבל אישור חד משמעי לכך שהאחריות על הלנובו תהיה תקפה גם בארץ.

התקשרתי אליהם 3 פעמים וכל פעם הם אומרים שיחזרו אלי עם תשובה.

בפעם אחרת חשבתי לנסות לשאול את המעבדה, שם מישהי אמרה לי שזה תלוי במספר הסידורי של המחשב שארכוש שם אבל שוב, צריך לוודא עם שירות לקוחות.

כך שנראה לי שאאלץ לרכוש בארץ...

להזכירכם, זה סדר העדיפויות שלי:

1) זמן סוללה ארוך

2) משקל נמוך

3) מקלדת נוחה

4) מסך ברור וטוב

5) ביצועים

*אם תהיה לו יציאת זה יהיה מגניב אך לא הכרחי.

בתחילת השרשרור אמרתם לי שאני לא אוכל למצוא נייד עם סוללה של 9 תאים (או כל סוללה אחרת שתאפשר עבודה של 6 שעות ומעלה) באזור ה-3,000 ש"ח.

לכן אודה לכם אם תמליצו לי על מחשבים יקרים יותר גם אם צריך.

אני יכול לקבל הנחה משמעותית על מחשבי: LG, טושיבה, אסוס ולנובו (הנמכרים בארץ).

ניסיתי לברר אם אני יכול להשיג גם את ההנחה על ה- T400 אבל נאמר לי שהמחשב מגיע לארץ רק בעוד שבוע וחצי אבל גם עם ההנחה הוא צפוי לעלות מעל 3500.

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 שעות עבודה עם תקציב כזה בארץ זה לא ריאלי. סוללות 9 תאים בדר"כ מוסיפות בצורה משמעותית למחיר ובמקרים רבים בכלל לא מתקרבות ל-6 שעות עבודה. כמו כן, הן לא זמינות בהרבה מהדגמים הזולים וכמובן שהן לא קלות. מחשבים שנותנים חיי בטריה ברמה כזו הם בדר"כ מחשבים עם מעבדי LV או ULV או מחשבים מהסדרות החדשות ביותר בארה"ב שמראות שיפור מדהים בחיי סוללה (ה-T400 משתייך להן). רוב המחשבים הסטנדרטיים שזמינים בארץ לא מתקרבים לזה.

אני חושבת שאם חיי בטריה מאד משמעותיים בשבילך כדאי לך להשקיע בכל זאת עוד מאמץ על מנת לנסות לרכוש בחו"ל מהסדרות החדשות, אולי מיצרן אחר. זה עדין יצא הרבה יותר משתלם. אתה יכול לבדוק את הדגמים העסקיים של דל כי היא בדר"כ גמישה יותר בנושא האחריות. בעבר הם טענו כי כל אחריות מסוג NBD תקפה בארץ ובהחלט כל אחריות בינלאומית.

ה-E6400 הוא המתחרה של ה-T400 . האיכות טובה, חיי הבטריה קצת פחות מרשימים מאלו של ה-T400 אבל עדיין תגיע ליותר מ-6 שעות על סוללת 9 תאים ויש סיכוי טוב לקבל אחריות בינלאומית.

אם אתה בכל זאת קונה בארץ אז זה תלוי ברמת ההנחה שאתה יכול לקבל. מחשבי אסוס סובלים בצורה כרונית מחיי סוללה נמוכים במיוחד אזז אני מציעה שתמנע מהם. בדוק כמה הנחה אתה יכול לקבל על ה-Lenovo X61s. זה מחשב 12" באיכות טובה שיתן לך חיי בטריה מאד טובים אבל, שוב, הוא יקר מהתקציב בהרבה.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=711693

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב כאן שמשך הסוללה של ה-X61 הם רק שעתיים וחצי

http://www.qsys.co.il/Product.asp?Pid=uk43jim&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=2&aff=Zap〈=HE

אגב, איך זה שלכמעט שום מחשב נייד אין יציאת s-video? חשבתי שזה בסיסי

באתר של דל כתוב שה-E6400 עם סוללה של 9 תאים יכול לעבוד 19 שעות. הגיוני?

http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop_latitude_e6400?c=us&cs=04&l=en&s=bsd

האמת שהמחשב נראה אחלה. אחרי שהוספתי לו: אחריות NBD, מסך LED וסוללה של 9 תאים - המחיר הגיע ל-1206 דולר.

את יודעת אולי אם זה המחיר למי שמזמין את האתר מהאינטרנט או האם אני יכול לשלוח מישהו לחנות והמחיר יהיה זהה?

לא מצאתי אותו ב-j&r או בradioshack ואלה 2 החנויות היחידות שאני מכיר.

המחיר של הלנובו T-400 עם תוספת של סוללת 9 תאים ומסך LED הוא 960$ ואת גם אומרת שהוא הרבה יותר טוב.

נראה לי שכבר עדיף לקחת סיכון עם האחריות, לא?

אם אני מגדיל את התקציב ל-5000 (בהנחה שתהיה לי הנחה של 1500 בערך) מה המחשב הטוב ביותר שאני יכול לקנות בארץ מחברת לנובו, LG וטושיבה

עם זמן הסוללה הארוך ביותר ומשקל נמוך?

אם יש להם גם יציאת S-Video או זה נחמד כי אז אוכל לחבר לטלוויזיה.

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב כאן שמשך הסוללה של ה-X61 הם רק שעתיים וחצי

http://www.qsys.co.il/Product.asp?Pid=uk43jim&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=2&aff=Zap〈=HE

אל תסמוך על זמן בטריה שמופיע באתר של חנות אף פעם, זה פשוט לא נכון .חוץ מזה ,אתה יכול לקנות את המחשב הזה עם סוללת 4 או 8 תאים. הזמן שמצויין שם מתייחס בוודאי לסוללת 4 תאים (ושוב, גם הוא לא נכון).

באתר של דל כתוב שה-E6400 עם סוללה של 9 תאים יכול לעבוד 19 שעות. הגיוני?

http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop_latitude_e6400?c=us&cs=04&l=en&s=bsd

האמת שהמחשב נראה אחלה. אחרי שהוספתי לו: אחריות NBD, מסך LED וסוללה של 9 תאים - המחיר הגיע ל-1206 דולר.

את יודעת אולי אם זה המחיר למי שמזמין את האתר מהאינטרנט או האם אני יכול לשלוח מישהו לחנות והמחיר יהיה זהה?

לא מצאתי אותו ב-j&r או בradioshack ואלה 2 החנויות היחידות שאני מכיר.

המחיר של הלנובו T-400 עם תוספת של סוללת 9 תאים ומסך LED הוא 960$ ואת גם אומרת שהוא הרבה יותר טוב.

נראה לי שכבר עדיף לקחת סיכון עם האחריות, לא?

לא, ההצהרה של דל על 19 שעות סוללה מתייחסת למחשב עם סוללת 9 תאים + סלייס של סוללת 12 תאים מלמטה. כנראה שגם קונפיגורציה כזו תחייב שימוש מאד מוגבל על מנת להגיע ל-19 שעות.

אם יש לך תקציב מוגבל אז תתפשר, אל תבחר מסך LED ואל תקח סוללה של 9 תאים (שדרך אגב מוסיפה משקל לא מבוטל ונפח). גם בלי התכונות האלו המחשב הזה טוב בצורה משמעותית ממחשבים שאתה יכול לקנות בארץ באותו התקציב. למעשה, אין אפילו מחשב בתקציב של 5000 ש"ח בארץ שמתקרב ל-T400 או E6400 בקונפיגורציות הכי בסיסיות שלהם.

לדעתי הדגם הזה לא זמין עדיין מחנויות פיסיות אלא רק דרך דל, יכול להיות שאני טועה. אני מציעה שתשאל את דל.

אם אתה רוצה לקחת סיכון עם האחריות או לא זה שיקול אישי שלך. וודא מול דל שאכן האחריות תכובד שכן אם היא לא תכובד כבר באמת אין מניעה לבחור ב-T400.

אם אני מגדיל את התקציב ל-5000 (בהנחה שתהיה לי הנחה של 1500 בערך) מה המחשב הטוב ביותר שאני יכול לקנות בארץ מחברת לנובו, LG וטושיבה

עם זמן הסוללה הארוך ביותר ומשקל נמוך?

אם יש להם גם יציאת S-Video או זה נחמד כי אז אוכל לחבר לטלוויזיה.

אל תצפה לחיי בטריה יותר מסטנדרטים בתקציב כזה. ההבדלים בין המחירים בארץ ובארה"ב הם עצומים. לשם השוואה ה-E6400 הבסיסי יעלה בארץ בסביבות 8000 ש"ח. אם אתה רוצה חיי סוללה של 6 שעות ומחשב קל בקניה בארץ 6500 ומעלה זה תקציב שמתחיל להיות הגיוני.

לטושיבה אין דגמים קלים בתקציב הזה.

ללנובו יש את ה-V200 ב-12" שלפחות הוא קל.

ב- אולי ה-R405 או ה-E200 יהיו בתקציב, אני לא מתמצאת מספיק במחשבים שלהם בשביל לדעת בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-X61 עולה בארץ 6300. גם אם אקבל הנחה של 1500 ש"ח או אפילו 2000 זה עדיין יקר מדי בשבילי.

הסיבה שהוספתי ל-E6400 את המסך LED היא כדי להאריך את זמן הסוללה. עם של 6 תאים וללא מסך LED הסוללה בטח תחזיק לפחות מ-6 שעות, לא?

LED זה תוספת של 129$ וסוללה של 9 תאים 99$. זה בדיוק הדברים בהם אני כן רוצה להשקיע. כמה משקל כבר 3 תאי מוסיפים?

אני אישית הרבה פחות לחוץ על מחשב כך שאלא אם אקבל הנחה משמעותית על ה-T400 (אדע בעוד שבוע וחצי בערך), בטוח ארכוש אותו ב-ארה"ב. אך מכיוון שיש עוד מישהו שרוצה מחשב אנסה לברר איזה הנחה אני יכול לקבל על:

1.Lenovo V200.

2.LG R405.

3.LG E200.

הם אמורים להיות מסוגלים לעבוד משהו כמו 4 שעות לפחות, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...