גיימפאד MS XBOX- עדכון בעמוד 5: אחרי GRID (: - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיימפאד MS XBOX- עדכון בעמוד 5: אחרי GRID (:

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה לשניכם. קניתי מ-נעה, הם הכי זולים.

בלוג'יקפיסי יש ב230 (225 אם משלמים במזומן) אבל גם המשלוח שם יותר יקר מאשר בנעה.

לוג'יקפיסי הזמנה באינטרנט של הגיימפאד= 230ש"ח + 25ש"ח משלוח בדואר = 255ש"ח.

בנעה מחשבים = 225 + 17ש"ח משלוח מבוטח (גם חנות עם שם טוב יותר עד כמה שאני יודע)= 242ש"ח.

תודה לכל מי שעזר:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ ממש על GRID. חוויית נהיגה של החיים P:

וD2X זה כרטיס קול מבית , שמו המלא הוא: Xonar D2X. יש עליו ביקורת באתר[יותר נכון באתר יש ביקורת על גרסאת הPCI, שהיא הD2, הD2X היא גרסאת הPCIe].

אני כרגע משחק GRID על המקלדת, הופך את המשחק להרבה יותר קשה לשליטה, מכוון שהמשחק מאוד ריאלסטי מהחינת הנהיגה, והמקלדת אינה רגישה.

תתחדש, כבר אמרתי ?(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת בהחלט.. תודה רבה!! עכשיו רק צריך לחכות שזה יגיע (=

אז אני אתן נסיון לGRID אולי אני יאהב אותו אחרי הכל.

ולגבי כרטיס הקול.. אני מכיר אותו פשוט לא ידעתי שזו הכוונה. תתחדש גם אתה!! אני מקנא :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה איש, אגב עוד פונקציה חזקה שיש בController המדובר, שאתה יכול לקבוע לא רק את הרגישות של הפניות, אלא גם של הגז וברקס, אתה מבין למה אני מתכוון ? כמו במכונית, שאתה יכול ללחוץ על פול גז, או רק על חצי, וכך גם על ברקס. יכול להיות שיש את זה רק בGRID[נגיד בNFS לא ראיתי שיש את זה], אבל במקדלת זה לא עוזר לך כי לקלידים אין רגישות לחיצה. ותודה, אומנם הוא באמת דיי חדש, ת'אמת שאני פשוט לא יכלתי לסבול את הOB. זה גמר לי את הSR80. אבל הD2X נהדר. היה נחמד אם הבאס היה טיפונת, טיפונת דוממיננטי יותר, סה''כ אני אוהב אותו ככה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו לא ידעתי שזה פועל לפי רגישות, ממש מגניב איזה תענוג!! אני בטח לא ארצה לעזוב את המשחק.

תגיד איזה בטריות מגיעות איתו? AA רגילות? כמה??

וגם אני רוצה לקנות משהו טוב יותר מOB, אבל כרגע יש דברים שעומדים לפני כן.. כמו תכנון של OC שאני דוחה דיי הרבה זמן. אני מניח שלאחר מכן אני אפנה לכיוון הסאונד. מה שבטוח, בניתי על הRP21 של Equation, אז אני אחפש משהו מתאים לפי המלצות של אנשים (=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RP21 אמורות להיות נהדרות. אני כרגע על SR80 לפי המלצות חבר'ה בHEAD-FI לפי סגנון המוזיקה שלי[רוק, מטאל...].

אני מאמין שהם מביאים עם השלט סבירות, אבל זה נושא שולי :)

ואגב TeaTime, עם השלט מגיעות שתי .

GRID משחק חזק באמת, אפילו לדעתי יותר כיף מNFS:MW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע המוצר סוף סוף! האמת הגיע אתמול אבל לא יכולתי ללכת לדואר.

בסה"כ די מהר.. אפשר לומר אפילו מאוד מהר בהתחשב בעובדה ששישי ושבת הם לא ימי עסקים.

בכל אופן אני הולך להתקין אותו ולשחק בכמה משחקים (=

נספר אחר כך איך הוא :]

מה שכן, מבחינת התקלות ראשונית שלי בו, הוא מאוד נח לאחיזה, כל הכפתורים מאוד נוחים במיוחד הג'ויסטיקים הקטנים (או איך שלא קוראים להם).. והוא מאוד אלגנטי ויפה. וגם המקלט שלו מאוד יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...