המחשב נדלק, המסך נשאר סטנדביי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נדלק, המסך נשאר סטנדביי

Omerole

Recommended Posts

אז ככה,

זה התחיל לפני איזה שבוע. הכל עבד מעולה, חזרתי אחרי חודשיים בלי עדכונים הביתה (מחופשה) עדכנתי, ריסט. אני מדליק אין כלום מסך שחור.

ניתקתי מהחשמל חיכיתי כמה דקות חיברתי והוא עבד רגיל, עשיתי ריסטים לא הפריע לו כלום. עוד פעם עדכון (של כן??!) ריסט והמחשב נשאר מת. חצי שעה עניינים הוצאתי מהחשמל חיברתי לא עבד. עשיתי שוב עבד.

עכשיו פה הבעיה.

סתם הייתי באמצע משחק, בטעות נתתי למחשב מכה פיצית (באמת לא רצינית) בפינה עם הברך שהתסובבתי בכסא, הסאונד פתאום קפא המסך קפא הכל קפא, הוא לא הגיב לכלום. הסאונד המשיך להתקע בלופים וכיביתי אותו. מאז הוא פשוט מסרב לתת סיגנל ואם מדליקים אותו הוא נכבה אחרי דקה או שתיים.

יש למישהו מושג מה לעזאזל הולך איתו?

הווינדוס חוקי למהדרין לפני שבאים כלמיני מטיפים.

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב שנכבה אחרי דקה או שתיים אחרי שמדליקים אותו נשמע כמו התחממות.. תבדוק את הקירור שלך..

יכול להיות גם בעיה של ספק אז יש מצב שתצטרך להחליף ספק

יכול להיות שזה גם קצר, תנתק את החוטים מהמארז אל הלוח(POWER וRESET) ותנסה להדליק באמצעות קיצור של החיבורי POWER על הלוח.. קרה לי כמה פעמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לנסות קודם להרכיב את הקירור ואז רק את הספק?

כי זה כולל לפרק אותו ממחשב אחר.

ואם זה לא ספק שמסוגל להתמודד עם הכ.מ שלי אפשר לעשות משהו?

קירור? מה הקשר בין לספק? אם אתה חושד בהתחממות שים מאוורר ביתי מול המחשב כשהדלת פתוחה כמובן, וראה אם הבעייה נמשכת.

אם זה ספק שלא מסוגל להתמודד עם הכרטיס מסך אז צריך להוציא \ להחליף את הכרטיס (במידה ואין און בורד).

המאוורר יכול להתחבר לכרטיס המסך, או ללוח, או ישירות לספק. זה תלוי בקונקטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת ספק שלא מסוגל להתמודד עם הכרטיס? המחשב הזה פעל יופי חצי שנה +

והטמפרטורות אפעם לא היו משהו, מאורר ביתי לא פתר את הבעיה ניסיתי.

טוב אני אנסה ספק אחר, יש סיכוי שהספק שלי נפגם כשהייתי בחופשה ? (יש פה לחות יחסית גבוהה במרתף והמחשב לא דלק חודשיים).[br]פורסם בתאריך: 4.09.2008 בשעה 02:47:22

טוב חיברתי ספק תקין והכל עובד.

תודה על העזרה חברים אין עליכם :)

יש אחריות על הדברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...