לופ אין סופי של ריסטרטים - בעיה בwinXP? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לופ אין סופי של ריסטרטים - בעיה בwinXP?

1nstall

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן ההתקנה עברה בהצלחה.

היו לי כל מיני דברים מוזרים כמו כשהעברתי את הכונן לכניסת סאטא אחרת זה לא זיהה אותו בכלל.

מה שאני מציע זה שתריץ סריקה עם ספין רייט או עם disk rejuvenator. תוכנה בסגנון שבודקת תקינות פיזית של דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, רק אתמול הייתה לי בדיוק אותה בעיה על מחשב עם .

הגעתי למסקנה שהבעיה עם הדיסק הקשיח אבל ספינרייט לא מצאה אף שגיאה.

לא הרצתי צ'ק דיסק. לאחר הגיבוי של החומר הרמתי ידיים והתקנתי עליו ויסטה (אפשר גם כמובן).

ניסיתי לתקן את המערכת עם ERD וגם לעשות repair אבל הם לא זיהו בכלל את המערכת הפעלה הישנה.

השגיאה היא נזק שנגרם לרג'יסטרי של המחשב.

נדיר. היה לי מקרה אחד כזה, בד"כ זה הדיסק.

אין לי שום דרך להוריד ו\או לצרוב שום דבר כרגע, ככה שאני אתן לזיזג לעשות את העבודה.

במידה וזה לא הקשיח, מה עוד זה יכול להיות?

כמו שנהיליטי כתב, לשלול אחד אחד ע"י החלפת הרכיב. אם אין באפשרותך- הפתרון הכי טוב כנראה יהיה לפנות לזיגזג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז הינה מספר עידכונים.

נתתי לזיגזג את הקשיח, והם אמרו שיקחו לפחות שבוע עד שאני אקבל אחד חדש במידה והקיים תקול.

אז החלטתי לחפש קשיח חלופי בנתיים. מתצאתי איזה WD 80GB יש נושן (אם אני זוכר נכון בן חמש שנים בערך)

חיברתי אותי, התקנת הWIN עברה בהצלחה רבה. אך הופיע לי פעם אחד כבר BSOD.

מה אני אמור להסיק מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקשיח הקודם לא הצלחתי בכלל לעבור את התקנת הWIN (האמת שאפילו להתחיל אותה לא יכולתי)

עם הקשיח הזמני כבר עשיתי שתי התקנות חלקות, ועוד אחת עם BSOD.

ככה שיכול להיות שזה הקשיח+עוד רכיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט ייתכן.

נסה להעביר את המערכת לתצורה תפקודית-מזערית (כלומר : כל מה שלא הכרחי לפעולה ינותק - עד לסיום הבירור), ולהפעיל בדיקות שונות : בדיקת-, בדיקות-מאמץ למעבד ולזיכרון (בנפרד וביחד), בדיקות-יציבות (או : מאמץ לאורך זמן - "הרצה"), וכיוצ"ב.

בדוק רכיבים שונים (כגון ספק-כוח, , כרטיס-תצוגה, וכו') באמצעות התקנתם (אחד בכל פעם !) במערכת הידועה-כתקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...