GIGABYTE ATI Radeon HD4850 512MB PCIe מצדיק את המחיר?! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GIGABYTE ATI Radeon HD4850 512MB PCIe מצדיק את המחיר?!

Amit Bar

Recommended Posts

לא.... אלה REV 2.... על REV 3 עוד לא יצא לי לשמוע...

אני לפחות, עדיין מחכה לתגובה של היבואן למה מה שהם סיפקו אינו מתאים?

ובאתר היצרן כן רושמים כי הוא מתאים לדגם 4850.

יכול ליהות גם שיש משהו שפיספסתי או ידידי הטכנאי, אבל זה כבר היסטוריה.

עוד 180-190 שח' לקירור הזה, מקפיץ את המחיר של הכרטיס ליותר מ 1000 שח',

אם כבר , אז עדיף את הדגם הזה:

ARCTIC COOLING ACCELERO TWIN TURBO

זול יותר, ועושה את העבודה נאמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, בכל אופן בקרוב אני מחליף גם ככה את ה טורבו מודול שלי במאוורר עם אזיקונים כך שאולי יהיה לך פתרון יצירתי מה לעשות עם זה?

אם אתה מתכוון למאווררונים הקטנים הללו, אז ...שים אותם מעל למנגל בשביל לחסוך בנפנוף על הבשר.. =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי בעיניים שלי שזה לא מתאים - אז שיהיה לידיעתך ידידי.

באתר האינט' של AC אכן אומרים שהוא מתאים ל 4850 - ולכן הזמנתי אותו, אבל כשהגעתי לחנות, ראיתי במו עיני שלא ניתן להרכיב את הקירור על הכרטיס הזה

וליבואן של הכרטיס לא ממש איכפת מכך.

אז לכל מי שמתכנן לקנות את הקירור הזה ל4850 מדגם COOLING ACCELERO S1 REV2 + TURBO MODULE - שיידע שזה לא מתאים!!!

- מה שעוד מצחיק הוא ה"TURBO" - הפעלנו במעבדה את המאווררים הללו, ופשוט התחלתי לצחוק !!!

למה?

אתם מכירים את המאווררים האישיים הקטנים הללו ? שבאים בקופסאות קטנות של קרטון? - זו אשכרה המהירות שלהם, והם לא מקררים פשוט כלום!! בזבוז כסף!

=========

לפותח הדיון...

בלינק שנתת , כל הכרטיסים זהים לחלוטין! רק המדבקה שלהם שונה.

השניים היחידים ששונים בקירור שלהם הם CLUB3D - שמגיע עם המהרה של הMEMORY בלבד - שזה לא נותן כלום!, וקירור די עלוב לטעמי.

השני הוא של , מדגם הSONIC , שמגיע מומהר, וביקורות עליו את יכול למצוא בדיונים אחרים.

תעשה את השיקולים שלך, עם עובדות אי אפשר להתווכח, וממליץ לך לקבל פידבקים מאנשים שרכשו את הכרטיס הזה (כמוני) , ולא "מתכוונים" לרכוש, או חולמים על כך.

הקירור של CLUB3D יותר טוב מהרגיל, אל תזלזל בגופי שהם משתמשים בהם, ברוב הכרטיסים שלהם יש גופי מאוד טובים (גם INNO3D ועוד כמה חברות משתמשות בקירור הזה לכרטיסים שלהן והוא נותן תוצאות טובות מהרגיל).

ה AC מתאימים ל HD4800, קשה להרכיב ומאוד לא נוח אבל מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...