מה הכרטיס מסך הכי חזק שקיים היום? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הכרטיס מסך הכי חזק שקיים היום?

zombie

Recommended Posts

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-4870-x2-preview/4

לפי הכתבה הזו, מערכת 4870X2 יחד עם E8400 צורכים כ450 וואט, מה שמשאיר 70W מיותר, ולדעתי זה אפשרי

אלא אם יש לך מרובע ליבה שצורך הרבה חשמל, אז זה יהיה די גבולי.

וdj-electric, אתה מסכים איתי שיש גבול מסויים שכונן מסוגל לעזור לך בו נכון? ואתה גם לא יכול לצפות ממנו להתחיל להעביר משחקים מהכונן ולהתקין בו שוב כדי שהוא יוכל לשחק בו עם פחות זמני טעינה ואפילו בלי תוספת FPS מורגשת (שזה מה שהוא מבקש!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 520HX של קרוסאייר לוח של גיגה בייט p35-ds3l

2GB 800Mhz

קירור Tt V1

עוד פרטים או שזה מספיק?

.

מחשב כמו שלי ;)

אני חושב שהספק הזה יהיה גבולי ל 4870X2 , למרות שהוא צורך בשיא משהו כגון 480W (מה שימתח את הספק לגבול היכולת)

http://www.firingsquad.com/hardware/amd_ati_radeon_4870_x2_performance_review/page11.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכן מסכים איתך אבל אולי לא הבנת טוב...

אמרתי שעדיף במקום לקנות HD4870X2 לקנות HD4870 וSSD

אני חושב שהת'רד הזה מזכה אותך רשמית בתואר "זה שזורק הכי הרבה שטויות לחלל הפורום" - וחבל, כי דווקא עד עכשיו עשית רושם של מישהו שמבין משהו. SSD? מה קשור? גם אם הבנאדם יקבל זמני טעינה קטנים פי 10, זה מה שיעלה לו את הFRAMERATE? אתה מודע לזה שרוב הזמן של המשחק אין בכלל פעילות בהארד-דיסק? ועוד כונן בגודל של כמה, 64 גיגה? 128? כמה כבר נכנס בכונן הזה?

בקיצור, אם אין לך משהו יותר טוב לבזבז עליו את הכסף שלך - תקנה מה שבז*ן שלך, אבל את העצות האלה תשמור לעצמך. לא מזמן פתחתי דיון בפורום "כללי" בנושא "מה אפשר לעשות נגד אנשים שמייעצים שטויות בפורום". אז נכון, המסקנה הבלתי נמנעת היא שמדובר בפורום חופשי ואי אפשר לעשות כלום - אבל תודה שאתה ממחיש לנו את הבעיה.

(ולפותח הדיון - לעניות דעתי אין לך עילה להחליף כרטיס מסך כרגע. נכון, ה4870 טוב יותר מהGTX שלך - אבל לא מדובר בהבדל שמצדיק השקעה של 1400 שקל, שלא לדבר על הX2.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...