260GTX VS RD4870 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

260GTX VS RD4870

EasyPooper

Recommended Posts

לא עדיף במחשב עם 4 ליבות שהחישובים הפיזיקלים יקרו על המעבד?

שהמשחק יקח לעצמו איזה .. יעשה שם מה שהוא רוצה עם הנוסחאות והנעלמים

וישאיר את הכרטיס מסך לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב, לרנדר פוליגונים... :smile1:

יש איזו אופציה אולי להגדיר שזה יהיה ככה? מתוכננת ליהיות?

בטח בעתיד שיהיו גם יותר מ4 ליבות.. כמה המשחקים כבר יוכלו לנצל? שישתמשו בליבות לדברים האלה

במקום לסבך ת'כרטיס מסך. לא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראו, אני מחכה כבר כמעט חודשיים לGTX 260 XXX הירקרק המפחיד הזה... :silly: (גם מפוקס פי סי, שנתנו לי 8800GT זמני... :s05:)

ותאמינו לי שלא חשבתי לרגע ללכת על ה4870 הזה.. רק בגלל השם המעפן הזה לא שווה לראות אותו בחשבונית... סתםםםם...

עכשיו ברצינות, גרסת הXXX זה הדבר הכי טוב שקרה ל260 מאז ההכרזה שלו, רואים את זה בכל הבאנצ'ים שיש ברשת, ותאמינו לי חיפשתי וחיפשתי... והחלטתי GTX 260 XXX הוא הכרטיס הכי משתלם והכי חזק שלא יהיה ספק בכלל !

ולפני שתחשבו על זה.. אני.. כן פאנבוי של NV !!!

בכל אופן תשלח את אבא שלך אחרי הפגישות בטיוח לאומי (זו לא טעות כתיב... ;)) להביא לך את ה- GTX 260 ותתחיל לשחק באיכות יותר גבוהה ללא כל תוספת תשלום.

דרך אגב הסניף של פוקס פי סי בראשון לציון לא כל כך רחוק מסניף הטיוח הלאומי בעיר...

תהנה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביאד אני לא רוצה להעליב אבל אם לא הייתי מסתכל על הניק שלך הייתי חושב שאתה הפקאצה היחידה שמתעניינת בכרטיסי מסך ;)

אגב היום אם מישו(כל אחד מכיתה ט עד יב ) רוצה ללכת למגמת מחשבים אז רק בתיכון בואו לשבח! יש לנו כיתת מחשבים פשוט חלום! יש לנו 39 שחלות על כל ביצה :D (המבין יבין)

אה ואני לא יודע בידיוק אבל בגלל שאנחנו גרים בדרום תל אביב (שכונה של בוכרים... בשם נווה עופר או בשמה המוכר יותר "אבו כביר") אז הוא נסע לסניף יפו... וזהו מחר בעזרת השם אחרי בצפר אני נוסע להביא את המחשב (נבריז מספורט גם ככה 100 אצל המורה שלי מקבלים רק ספורטאים לא אכפת למאניאק שכל המבחנים אני עובר את התוצאה שזקוק לקבלת מצויין בהרבה הוא שם לי כל שנה 80)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...