260GTX VS RD4870 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

260GTX VS RD4870

EasyPooper

Recommended Posts

יש לי שאלה (שלא תחשבו שאני מפגר סתם מתוך עיניין) באתר של לא כתוב שעם הGTX260 XX מקבלים COD4 ובאחת הביקורות שסינדרום נתן (עוד פעם תודה)כתוב שיש.. למי להאמין? כי לא בא לי ליהיות פיראט ואני את הCOD4 שלי צריך בשבילי אז עוד פלוס לכרטיס הזה...

רגע רגע רגע עכשיו באתר שלהם כתוב שבשיל הXXX צריך ספק 630 וואט ולי יש SEASONIC M12 500 .... מה לעזזל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באתר של EVGA, ל- GTX 260 FTW Edition - הכי הרבה OC שלהם על קירור אוויר (666mhz) הם מבקשים מינימום 500W עם 36A

(לך יש 38A). ה-XFX 260 XXX מומהר ל-640mhz אני לא רואה סיבה שיצרוך יותר מה-FTW

בקשר לכמה שתוכל לסחוט ממנו, בסיקור של overclock3D הם משכו אותו למקסימום יציב של 674mhz לליבה ו-2382mhz אפקטיבי לזכרונות.

בקשר ל-COD4, בדקתי באתר שלהם ואכן מקבלים אותו עם ה-XXX

http://www.xfxforce.com/en-us/products/graphiccards/200series/260GTX.aspx

(לחץ למטה על השורה של ה-XXX ובחלון שיפתח בשורה ראשונה רשום Bundles: 4

בהצלחה, ואל תתן לאבא שלך לשחק ב-multiplayer של COD4 בסוף הוא עוד יהיה מכור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אפשר לנעול

ומסקנה בשביל שמי שניתקל באותה סיטואצייה לא יפתח נושא כזה שוב:

אם מביאים לך את גרסאת הXXX ואתה משלם עליה את המחיר של ה4870 אז הידד החנות פראירית!

אם אתה משלם את ה200 ש"ח הנוספים אל תיהיה פראייר תחכה.

מקווה שעזרתי ;D ותודה לכל מי שעזר לי אפשר לנעול ::)

נ.ב. ניראה לי אני היחיד בפורום שיהיה עם חוות דעת אוביקטיבית עוד מעט יהיה לי בבית גם 260GTX וגם 4870 :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. ניראה לי אני היחיד בפורום שיהיה עם חוות דעת אוביקטיבית עוד מעט יהיה לי בבית גם 260GTX וגם 4870 :jump:

ויהיה נחמד מאוד לשמוע חוות דעת, ואם באמת מורגש הבדל אמיתי בין שני הכרטיסים..

(אמיתי זה לא באחד 150 FPS ובשני 160... :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחסוך לכם זמן עם השוואת הביצועים וכל שאר הפרמטרים של כל כרטיסי המסך שנערכה באתר Tom's Hardware ב 29/08/2008

להלן הקישור: http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-geforce-comparison,2007.html

הכותרת: The Fastest 3D Cards Go Head-To-Head

סיכום - שוויון:

One recommendation goes to the Radeon HD 4870 and the other to the GeForce GTX 260.

Both cards produced results too similar for us to single out just one of them.

What the HD 4870 gains with its aggressive price, the GTX 260 compensates for via its 3D performance.

Both cards have a two slot fan that exhausts heated air out of the case.

AMDs disadvantage is increased power consumption in 2D mode and very high temperatures.

Nvidias disadvantage is high noise, but for that price, were willing to live with it

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמיל או שימל איך שלא קוראים לך טומס הארדור יכול לקבל מNVIDIA או ATI סכום סמלי בשביל להעלות קצת תוצאות ואני לא

לא הבנתי דבר... נראה לי גם שלא הספקת להשלים את המשפט לפני ששלחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOMS HARDWARE יכולים לקבל מATI או NVIDIA שוחד... ומי אני? אני איש קטן לכן לא אוכל להשתחד...

אגב כנראה שלא יהיה טעם כי דיברתי עם פוקס פי סי והם אמרו שהם יביאו לי כרטיס של במקום הCONNECT 3D אז מה אתם אומרים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOMS HARDWARE יכולים לקבל מATI או שוחד...

לידיעתך הכללית, Tom's Hardware הוא ירחון אלקטרוני בינלאומי הנחשב למוערך ביותר ובין האתרים הכי האמינים שיש.

כך שטענת השוחד נראית לי מופרכת מאוד, אני יכול להעריך אתרים אחרים שהביקורות שלהם לא נראות לי אמינות ביותר,

אבל גם אותם לא הייתי מאשים בשוחד כך סתם.

דבר נוסף, אתה באמת חושב שההשוואה שתעשה בין 2 מחשבים בבית

האחד עם 260GTX והשני עם HD 4870 תהיה מקצועית, אמינה ו/או מדוייקת יותר כמן ב TOM's??

אני מציע לך לקרוא את הביקורת המקיפה באתר עד סופה, גם סתם כך להשכלה כללית.

זו הביקורת המקיפה ביותר שעשו עד היום עם כל כרטיסי ה HI-END כולל תצורות CF ו (גם מערך משולש)

ומתבצעת שם השוואה על כל הפרמטרים, ביצועים, הספק וחום, רמות רעש וטבלות מסכמות

של ביצועים/מחיר [HD4850 הוא המנצח] וגם ביצועים/Watt וכדומה.

מעניין ביותר !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך הכללית, Tom's Hardware הוא ירחון אלקטרוני בינלאומי הנחשב למוערך ביותר ובין האתרים הכי האמינים שיש.

בהחלט סיקור מקיף ואיכותי, אבל אל נא נשכח שבסיקור הקודם שלהם 4870 האכיל קש את ה-gtx260 (ואפילו הכותרת ציינה זאת)

פתאום בסיקור הזה ל-gtx260 הובלה קלה עליו. אז ואללה אני שמח ש-tom's "חזרו למוטב" אבל כל הסיפור הזה הספיק לי בכדי לקחת

בעירבון מוגבל את הסיקורים הראשוניים שלהם לכרטיסי מסך חדשים. (אגב זאת לא פעם ראשונה שהתוצאות משתנות אצלם מסיקור לסיקור)

ולא צריך את toms בכדי להבין שהם + - שווים, את זה אני טוען כבר הרבה זמן (ואם הם שווים בביצועים הרי שה-gtx260 עדיף מהבחינות האחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט סיקור מקיף ואיכותי, אבל אל נא נשכח שבסיקור הקודם שלהם 4870 האכיל קש את ה-gtx260...

פתאום בסיקור הזה ל-gtx260 הובלה קלה עליו.

זו בהחלט אחת הסיבות שיש להתייחס בזהירות לבדיקות מקדימות ומוקדמות של כרטיסים.

החומרה עצמה לא מגיעה בדיוק בתצורה הסופית שלה וכן הדרייברים לא ממש מעודכנים

ה 260/280GTX לדוגמה נבדקו עם ForceWare 177.34 Beta

לעומת הבדיקה האחרונה ForceWare 177.39 Final

השורה התחתונה בביקורת הקודמת [תחילת יולי]:

Though its faster by an average of 6% (and in the majority of our tests) than the GeForce GTX 260

6% יתרון - לזה לא הייתי קורא האכיל אותו קש... זה משהו שאפשר לשפר עם עדכון דרייבר.

בביקורת הנוכחית לדוגמה ברזולוציה 1200 * 1920 ללא מסננים: 4870 מציג יתרון של 1% ע"פ 260GTX

עם מסנני AA : אזי 260GTX מציג יתרון של כ 6% ע"פ 4870

ובל נשכח את השורה האחרונה של הביקורת - שני הכרטיסים מציגים ביצועים דומים.

בעוד HD4870 מתומחר אגרסיבית אזי ה 260GTX "מפצה" על כך בביצועי תלת-מימד משופרים.

החסרונות של הם צריכת הספק גבוהה בישומים דו-מימדיים וטמפ' גבוהות מאוד

והחסרון של הוא ברעש הגבוה שמפיק הכרטיס.

ולסיכום [ע"פ Tom's] - במחיר הזה, בהחלט ניתן "לחיות" עם הכרטיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בהחלט אחת הסיבות שיש להתייחס בזהירות לבדיקות מקדימות ומוקדמות של כרטיסים.

החומרה עצמה לא מגיעה בדיוק בתצורה הסופית שלה וכן הדרייברים לא ממש מעודכנים

ה 260/280GTX לדוגמה נבדקו עם ForceWare 177.34 Beta

לעומת הבדיקה האחרונה ForceWare 177.39 Final

השורה התחתונה בביקורת הקודמת [תחילת יולי]:

Though its faster by an average of 6% (and in the majority of our tests) than the GeForce GTX 260

6% יתרון - לזה לא הייתי קורא האכיל אותו קש... זה משהו שאפשר לשפר עם עדכון דרייבר.

בביקורת הנוכחית לדוגמה ברזולוציה 1200 * 1920 ללא מסננים: 4870 מציג יתרון של 1% ע"פ 260GTX

עם מסנני AA : אזי 260GTX מציג יתרון של כ 6% ע"פ 4870

ובל נשכח את השורה האחרונה של הביקורת - שני הכרטיסים מציגים ביצועים דומים.

בעוד HD4870 מתומחר אגרסיבית אזי ה 260GTX "מפצה" על כך בביצועי תלת-מימד משופרים.

החסרונות של הם צריכת הספק גבוהה בישומים דו-מימדיים וטמפ' גבוהות מאוד

והחסרון של הוא ברעש הגבוה שמפיק הכרטיס.

ולסיכום [ע"פ Tom's] - במחיר הזה, בהחלט ניתן "לחיות" עם הכרטיסים...

אבל למה הם השתמשו ברייבר 8.6 שלא מיועד ל 4800 ולא ב 8.8 ובכל זאתצמוד מאוד עם NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי חברה גם אנחנו חשבנו שNVIDIA ו ATI הן חברות כנות לחלוטין (טוב לפחות על חק מהמזימות של כבר ידענו) בסוף התגלה שהן תיאמו מחירים זה לא בעייה להעביר מעטפה עם כמה מילים ושטרות למנהל האתר או בכלל מהאינטרסים של בעל האתר אם לא שמתם לב הפרסומות אצלו על כרטיסי נטו! אין כרטיס ATI אחד!!! יש להם סיבה לפרסם את הGTX ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...