צריך המלצה על מאווררים 120 למארז... ועל הדרך הסבר על הסידור. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על מאווררים 120 למארז... ועל הדרך הסבר על הסידור.

Amit Bar

Recommended Posts

סקייט סקייט סקייט סקייט סקייט :silly: (בצחוק אחינו)

אני חושב שהגרסאות היותר נכונות למשתמש הבייתי (שהוא לא אוברקלוקר עם מזרק של MX2 נעוץ ביד) הן הגרסאות שנעות באיזור 1000-1200 סל"ד... יחס מצויין בין הזזת אוויר לרעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה1200 הוא ממש חרישי בקושי שומעים אותו

אז ככה שלהגיד ש1000-1200 זה לא ממש מדויק

הייתי אומר לגבי הSFLEX שה1200 וה1600 הם מאוד מאוד מאוד שקטים

יש גם 1900 והוא מעט פחות שקט. שקט יחסית ל1900RPM זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה1200 הוא ממש חרישי בקושי שומעים אותו

אז ככה שלהגיד ש1000-1200 זה לא ממש מדויק

הייתי אומר לגבי הSFLEX שה1200 וה1600 הם מאוד מאוד מאוד שקטים

יש גם 1900 והוא מעט פחות שקט. שקט יחסית ל1900RPM זה הכל.

זה מאד סובייקטיבי...

לדוגמא שאת ה 1600 אני שומע יופי טופי, כאשר אנשים אחרים אומרים שהוא לא מובחן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSFLEX שקטים יותר.

בנוסף מיסב איכותי יותר זה לא יתרון שולי, הוא מתבטא בהרבה דברים.

לא, הוא לא מתבטא בהרבה דברים, במקרה הזה הוא מתבטא רק באורך החיים (כשמשווים בין הזלמן לS-FLEX)

ולא אמרתי שזה יתרון שולי. אבל 75 שקל לעומת 50 = במחיר שאתה קונה שני S-FLEX אתה קונה 3 זלמנים.

Nike- אין אותם בפנדה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל הורידו אותם

הם היו שם

בכל אופן הנה קישור מעגלת הקניות שלי באתר- הרי תכננתי להזמין

כנראה לפני שהורידו אותם הם העלו את המחיר ל85ש"ח

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=21874

לא חשוב, בכל מקרה יש ב74ש"ח בTMS.

ואל תקשקש על "במחיר X אתה יכול לקנות 1000 Y"... כי זה לא יגמר ככה.

מי שבתקציב שלו מאוורר כמו הSFLEX אז שיהנה,

ואם לא אז יש את הSLIPSTREAM שהם מאוד דומים לSFLEX (גם של סיית')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל הורידו אותם

הם היו שם

בכל אופן הנה קישור מעגלת הקניות שלי באתר- הרי תכננתי להזמין

כנראה לפני שהורידו אותם הם העלו את המחיר ל85ש"ח

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=21874

לא חשוב, בכל מקרה יש ב74ש"ח בTMS.

ואל תקשקש על "במחיר X אתה יכול לקנות 1000 Y"... כי זה לא יגמר ככה.

מי שבתקציב שלו מאוורר כמו הSFLEX אז שיהנה,

ואם לא אז יש את הSLIPSTREAM שהם מאוד דומים לSFLEX (גם של סיית')

מי שמקשקש זה אתה, ה-SlipStream הם מאווררים גרועים ואתה סתם מטעה אנשים... בארץ יש שתי אופציות - S-FLEX או זלמן, תחליטו לפי התקציב שלכם. זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטעה אנשים? אתה לא מתבייש?

אני לא מזמן חיפשתי מאווררים טובים בשבילי וקראתי המון המון המון ביקורות והשוואות... ועכשיו כשאני עוזר לאנשים אז אני אומר דברים רק על בסיס הידע שצברתי, ידע מנסיון של אנשים אחרים כביכול. אני ממש לא "מקשקש" דברים, יש לי דברים טובים יותר לעשות מזה. ומאיפה אתה מבסס שהZM-F3 הוא מאוורר טוב? בעמוד השני כאן בפורום התלונן בחור שהמליצו לו עליו שהוא שקט וזול והוא למעשה ממש רועש. ואל תקפוץ עם התשובה של "יש לו נגד" כי זה מוריד את הביצועים של המאוורר וזאת לא המטרה כי אז כולם היו קונים מאווררים ג'נריים ומאיטים אותם עד שהיו חרישיים וכולם היו מבסוטים.

תתנצל על הדברים שאמרת ואז אולי אני אסכים לחלוק איתך את הידע הנרחב שלי בנושא, ובפרט אסביר לך מדוע ולמה ה SlipStream הוא מאוורר כ"כ איכותי ובעל ביצועים מעל הנורמה, וכמובן מדוע המאוורר של זלמן אינו שותף למעלות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטעה אנשים? אתה לא מתבייש? לא.

אני לא מזמן חיפשתי מאווררים טובים בשבילי וקראתי המון המון המון ביקורות והשוואות... ועכשיו כשאני עוזר לאנשים אז אני אומר דברים רק על בסיס הידע שצברתי, ידע מנסיון של אנשים אחרים כביכול. אני ממש לא "מקשקש" דברים, יש לי דברים טובים יותר לעשות מזה. עובדה שאמרת שה-SlipStream מאווררים טובים שדומים לS-FLEX. אז אתה כן מקשקש. והזלמן יותר טוב ממנו. ומאיפה אתה מבסס שהZM-F3 הוא מאוורר טוב? xtremesystems.org בעמוד השני כאן בפורום התלונן בחור שהמליצו לו עליו שהוא שקט וזול והוא למעשה ממש רועש. ואל תקפוץ עם התשובה של "יש לו נגד" כי זה מוריד את הביצועים של המאוורר וזאת לא המטרה כי אז כולם היו קונים מאווררים ג'נריים ומאיטים אותם עד שהיו חרישיים וכולם היו מבסוטים. אין לך מושג על מה אתה מדבר, המתאם זו בדיוק המטרה במאוורר הזה, אתה יכול להחליט אם אתה רוצה רעש או שקט, ובשני המצבים הוא מעולה. ברור שזה יוריד את הביצועים, מה ציפית ש-1800 RPM ו-900 RPM ידחפו אותה כמות אוויר? :kopfpatsch:

תתנצל על הדברים שאמרת ואז אולי אני אסכים לחלוק איתך את הידע הנרחב שלי בנושא, ובפרט אסביר לך מדוע ולמה ה SlipStream הוא מאוורר כ"כ איכותי ובעל ביצועים מעל הנורמה, וכמובן מדוע המאוורר של זלמן אינו שותף למעלות שלו. תחסוך ממני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...