בעיה עם קבצי מוסיקה בפורמט DTS - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם קבצי מוסיקה בפורמט DTS

MadGhost

Recommended Posts

הקובץ הוא WAV.

מממ...עד כמה שזכור לי אי אפשר לקבל DTS בחיבור לא דיגטלי ( Digital Theater Systems ) , אז אולי אני אשמע את המוסיקה , אבל זה לא יהיה DTS... אבל נראה לי שהבנתי אותך.

בכל מקרה כבר צרבתי בעבר דיסק כזה והפעלתי אותו דרך ה שלי (שיודע כמובן לקרוא את זה) אבל המטרה של השאלה שלי היא לשמוע ישר דרך המחשב - בלי להצטרך לצרוב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסאונד המקרטע שאתה מקבל עם בחיבור דיגיטלי זה לא משהו ספציפי אצלך ככה זה בתוכנה. כנראה יש איזושהי הגדרה שצריך לשנות ואני לא מוצא או שפשוט באג בתוכנה (פחות סביר).

בקשר ל DTS - איזה כרטיס קול יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב OB של הלוח אם - 965p-s3

אני חושב שפעם נתקלתי בבעיה הזאת עם ה , ואני די בטוח שהצלחתי לפתור אותה פעם ( זה היה די מזמן ... ) , ועכשיו אני עובר על ההגדרות אבל אני לא מוצא משהו - וזה די מעצבן אני מוכרח לומר ! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בעיה ידועה ומוכרת בתחום כרטיסי הקול למחשב.

הגורם הכמעט וודאי לבעיה הוא כרטיס הקול שלך, שלא יודע להעביר את אות ה-DTS כמו שהוא (Bit Perfect) בקבצים בעלי קצב דגימה של 44.1KHZ, או הדרייברים שלו שמתעסקים עם האות שלא לצורך (למשל ממירים אותו לקצב דגימה של 48KHZ).

בסרטים אין לך שום בעיה לשמוע את הפס קול, כי בסרטים קצב הדגימה הוא 48KHZ ולכן כרטיס הקול לא מפעיל מניפולציות על האות שנשלח ליציאה.

לסיכום-אם אתה מתכוון להשתמש בקבצים כאלה, הפתרון הטוב ביותר יהיה לקנות כרטיס קול שתומך ב-Bit Perfect ליציאת ה-SPDIF כמו M-Audio 2496 או לחילופין להשתמש בכרטיס זול של C-MEDIA עם צ'יפ מדגם 8738/8768 ולהוריד דרייבר שתוכנת במיוחד למטרה הזו מכאן:

http://code.google.com/p/cmediadrivers/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי... אני אבדוק מאוחר יותר אם זה עובד ב שלי ( שם יש לי auzentech prelude ) - אם שם זה עובד בלי בעיה אז הבעיה כנראה הכרטיס קול...

(מבחינת קודקים זה אותו הדבר כמעט).

עדכון :

abnatan אתה צודק בהחלט,לא הייתי מודע לבעיה הזאת ... עם הprelude לא הייתה לי שום בעיה עם הקובץ.

הבעיה נפתרה :xyxthumbs:

תודה לכל העוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...