שאלות על Apple Ipod Classic 80gb - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על Apple Ipod Classic 80gb

eegg

Recommended Posts

אז יש לי כמה שאלות על ה Classic 80gb, מצטער על חוסר הידע ואני ממהר אז כמה שיותר בבקשה.

1. אני יכול לשים קבצי .mp3 שקיימים לי כבר על המחשב באיפוד ולא כאלה שקניתי דרך ?ITUNES

2. הדור החדש טוב כמו הישנים ועדיין יש לו את האיכות קול בין הטובים ?

3. כמה בערך עולה ששיר בITUNES

4. אפשר לקרוא עברית בשמות?

5. האוזניות שבאים עם האיפוד טובים?

6. הנגן, בפרט המסך שביר או נהרס בקלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כן

2.מאמין שכן.

3.זה משתנה משיר לשיר וזה לא ממש משנה אם אתה לא מארה"ב כי בארץ אי אפשר לרכוש דרך החנות באייטיונס.

4.יש תוכנה חינמית (כרגע) שניתן להוריד מאתר iDigital יבואני בארץ.

5.אלה האוזניות הרגילות של , הן סבירות, לא יותר מזה.

6.לא יודע איך אתה מתכוון להתעלל באייפוד שלך אבל המסך בעל פוטנציאל גבוה לשריטות , מומלץ בחום לקנות לו נרתיק/כיסוי שמגן עליו.

זה ייגן עליו משריטות,נפילות (לא גבוהות) ומאבק , בסה"כ יאריך לו את החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לי כמה שאלות על ה Classic 80gb, מצטער על חוסר הידע ואני ממהר אז כמה שיותר בבקשה.

1. אני יכול לשים קבצי .mp3 שקיימים לי כבר על המחשב באיפוד ולא כאלה שקניתי דרך ?ITUNES

2. הדור החדש טוב כמו הישנים ועדיין יש לו את האיכות קול בין הטובים ?

3. כמה בערך עולה ששיר בITUNES

4. אפשר לקרוא עברית בשמות?

5. האוזניות שבאים עם האיפוד טובים?

6. הנגן, בפרט המסך שביר או נהרס בקלות?

הבחור שענה מעליי קצת טועה אז אני אתקן

1. כן אין בעייה להוסיף קבצי לסיפריית הITUNES שלך גם אם לא קנית אותם.

2. הדגם החדש קצת פחות טוב מהקודמים ולאייפודים אף פעם לא היית איכות קול מי יודע מה (אבל עדיין יותר טוב מנגני מדבקה).

3. זה משתנה משיר לשיר.

4. אי אפשר. התוכנה לעיברית לא עובדת על הדגמים החדשים רק על הישנים.

5. האוזניות בסדר אבל לא הייתי מצפה מהן ליותר מידי.

6. הנגן והמסך לא כל כך שבירים, אבל החלק האחורי נסרט בקלות. וכמובן שאם תפיל אותו הדיסק הקשיח יהרס.

לסיכום אם אתה מחפש לקנות נגן חדש הייתי משווה מול הZUNE 80G לפני שאני מחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ניתן להוסיף שירים שכבר יש לך על המחשב.

3. מחיר קבוע של 99C לשיר.

אני אישית קניתי את שלי מלפני כמה שבועות עם השם שלי חרוט עם , נגן נהדר.

אני גם חשבתי לחרוט משהו...

כמה זה עלה לך? ואיפה עשית את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ראיתי את זה באתר שלהם, אני לא יודע מה לחרוט :|

תגיד קנית איזה אביזר?

אני רוצה את הDOCK, שהוא עולה איזה 150 שקל, סביר...

וגם את הקייס עור, אבל WTF למה זה עולה 100$

אה ואם אני מזמין חריטה, אפשר ללכת לקחת את זה? לא ממש הבנתי איך זה הולך.

כי אין לי כתובת בארה"ב לשלוח אליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האיתי כל הקייץ בארה"ב, רק היום חזרתי והחום מטריף אותי :errrr:

תכלס גם לי לא היה מה לכתוב, פשוט כתבתי Anton's .

תנסה לשלוח לאתר הזה שחכתי את השם שלו, "הכתובת שלך בארה"ב..."

לא קניתי שום אביזר אבל אם האיתי קונה האיתי קונה בצ'יינה טאון, יש שם זבל לא רע, אפילו דברים מקוריים במחירים פשוט מצחיקים.

תקנה אביזרים מאיבי אם אין לך אף אחד בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחפש תחליף, מה רע באיפוד?

1. אין תמיכה בשירים בעברית.

2. אתה תקוע עם אייטיונז (שעל וינדוס עובדת פשוט זוועה). אתה לא יכול להעביר קבצים לנגן בDrag&Drop פשוט.

3. השירות של לא קיים. לא בארץ ולא בעולם. ממליץ לקרוא את הכתבה עליהם במדור הכלכלה של ידיעות אחרונות של היום (יום א' 31.8.2008).

4. לאחר מחקר די מעמיק שעשיתי ברשת על הנגנים האלה, למדתי כי תוחלת החיים הממוצעת שלהם הינה שנתיים. מעניין... זה פחות או יותר בדיוק הזמן שלוקח לאפל להוציא גירסא חדשה לאייפוד.

מספיק סיבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.בקלאסיק ונאנו דור 3 אין, בכל השאר יש (בגלל שלחדשים יש מערכת קבצים שונה לגמרי אז צריך לפתח מחדש)

2.אפשר להעביר שירים לאייפוד עם כל תוכנת MTP- אפילו WMP11. מה גם שיש ANAPOD EXPLORER שנותנת לך D&D פשוט.

3.על איזה שירות אתה מדבר? אחריות וכו'? יש אחריות בינלאומית לכל מוצרי , בתנאי שקנית אותם מיבואנית של אפל\אפל עצמה (לדוגמה סטור או איידיגיטל)

4. תוחלת החיים של הסוללה שלהם היא ככה, בגלל שאנשים לא שומרים עליה כמו שצריך.

צריך לרוקן אותה לגמרי פעם בכמה זמן, להטעין אותה טעינות ארוכות וכו'...

תקרא עוד באתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.בקלאסיק ונאנו דור 3 אין, בכל השאר יש (בגלל שלחדשים יש מערכת קבצים שונה לגמרי אז צריך לפתח מחדש)

2.אפשר להעביר שירים לאייפוד עם כל תוכנת MTP- אפילו WMP11. מה גם שיש ANAPOD EXPLORER שנותנת לך D&D פשוט.

3.על איזה שירות אתה מדבר? אחריות וכו'? יש אחריות בינלאומית לכל מוצרי , בתנאי שקנית אותם מיבואנית של אפל\אפל עצמה (לדוגמה סטור או איידיגיטל)

4. תוחלת החיים של הסוללה שלהם היא ככה, בגלל שאנשים לא שומרים עליה כמו שצריך.

צריך לרוקן אותה לגמרי פעם בכמה זמן, להטעין אותה טעינות ארוכות וכו'...

תקרא עוד באתר של .

1. אז לקנות אייפוד ישן עם סוללה דפוקה? וכן, המערכת קבצים כנראה כ''כ מסובכת למתכנתים של , שאי אפשר להלביש עליה עברית.

2. אפשר, אבל מנסיון עם אייפוד של חבר, מבנה התיקיות מתבלגן, אומנים מופיעים מספר פעמים ללא סיבה נראית לעין ועוד בעיות אחרות בהן נתקלנו.

3. לא סתם הפניתי לכתבה. היית קורא שם על מספר רב של סוללות של אייפוד נאנו שהתלקחו, ובינתיים אין התייחסות רשמית מהחברה, על של החברה שכוללים, ככל הנראה, את השבבים המקולקלים של נווידיה, שוב ללא התייחסות, ובכתבה תוכלו למצוא עוד מספר לא מועט של דוגמאות, לחברה שלא לוקחת אחריות על המוצרים שלה.

4. אולי צריך לקחת אותה גם לטיול שתעשה את הצרכים שלה בחוץ? אם אפל לא מסוגלת לפתח/לרכוש טובות ויעילות (שלא מתלקחות ושורפות אנשים), זאת בעיה שלה, לא שלי כמשתמש.

5. בקיצור, לא משתלם. אבל אולי נפלתי על אחד מהמקיסטים המושבעים ואז חבל על כל מה שאני שופך על המקלדת עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, הייתה פעם פרשה על איזה סיני שמת כתוצאה מפלאפון שנדלק לו בכיס...

אתה תפסיק להשתמש בפלאפון?

זה פשוט שטויות במיץ...

ידוע שהסוללות של הכי טובות, ונותנות את זמני הסוללה הגבוהים ביותר...

אני ממש לא מקיסט או פאנבוי (אם לא שמת לב אני כותב מויסטה) אבל האייפוד זה מוצר מאוד טוב(כנ"ל לגבי האייפון) שהרבה אנשים ברשת מעלילים עליו שטויות סתם ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...