למה קשה להגיד " אני אוהב אותך " ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה קשה להגיד " אני אוהב אותך " ?

125

Recommended Posts

למה זה כל כך קשה?

יש לי חברה ואנחנו כבר הרבה זמן ביחד ואני אוהב אותה והיא אוהבת אותי , ובכתב אני אומר לה הרבה פעמים שאני אוהב אותה אבל פנים מול פנים אני בקושי אומר את זה , זה כמעט ולא קרה.. לא יודע יש הרגשה מוזרה כזאת כשרוצים להגיד את זה , כאילו המילים נתקעות בגרון ולא יוצאות , זה ממש מציק...אני לא מבין מה הבעיה

מישהו יכול להסביר את זה?אני יודע שהתופעה הזאת קיימת אצל הרבה אנשים וזה לא רק אני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מדבר עם מישהו דרך האינטרנט כול הטון שלך ודרך הדיבור שלך משתנה,וכך גם בחיים האמיתיים,

אישית אני חושב שזה פשוט פחד מהתחייבות כלשהי,להגיד למישהי שאתה אוהב ונניח אם המערכת יחסים לא הולכת טוב ויש פרידה אז היא תחזיק את מה שאמרת כמין "ערבון",זה לפחות מה שקרה במערכת שלי.

אבל יכול מאוד להיות שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע גבר.. שמצאת אחלה מקום לקבל עצות על אהבה.. (פתח כרך ע"ש היפה והחנון מערוץ 10 ותשאל את החנון אודות האהבה)

:kopfpatsch:

אתה רומז שאם זה פורום מחשבים אז כולם פה חנונים שבחיים לא היו עם בחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רומז שאם זה פורום מחשבים אז כולם פה חנונים שבחיים לא היו עם בחורה?

תמיד יש יוצאים מן הכלל...

אבל פשוט זה לא המקום האידאלי...לדבר על דברים כאלו

והאם אני מאותם החנונים?...מממ..תן לי לחשוב על זה...אולי כהה... מממ.. לע...אוליי....כן....לע...בקיצור אני לא סגור על זה

יש לי חברה שנתיים וחצי.. אני כבר לא יודע אם אני חנון או לא.. מה שבטוח.. שהיא זאת שתמיד אומרת לי

""למה אתה לא אומר לי אף פעם שאתה אוהב אותי""... מממ ותאמתתתתת זה ממש לא מזיז לי..

ואני לא הולך לשום פורום לשאול למה זה ככה.. ואם כבר אז זה בטוח לא יהיה בפורום מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש יוצאים מן הכלל...

אבל פשוט זה לא המקום האידאלי...לדבר על דברים כאלו

והאם אני מאותם החנונים?...מממ..תן לי לחשוב על זה...אולי כהה... מממ.. לע...אוליי....כן....לע...בקיצור אני לא סגור על זה

יש לי חברה שנתיים וחצי.. אני כבר לא יודע אם אני חנון או לא.. מה שבטוח.. שהיא זאת שתמיד אומרת לי

""למה אתה לא אומר לי אף פעם שאתה אוהב אותי""... מממ ותאמתתתתת זה ממש לא מזיז לי..

ואני לא הולך לשום פורום לשאול למה זה ככה.. ואם כבר אז זה בטוח לא יהיה בפורום מחשבים.

אני שואל לא בגלל שהיא מתלוננת.. אמרתי שאני אומר אבל כמעט ולא.. י'דבע!

מה זה קשור פורום מחשבים או לא ?זה בעיה אנושית , בפורום הזה גולשים אנשים אז מה אתה רוצה? אתה חושב שכל החיים שלהם זה מחשב? לך לטיפול אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה כל כך קשה?

יש לי חברה ואנחנו כבר הרבה זמן ביחד ואני אוהב אותה והיא אוהבת אותי , ובכתב אני אומר לה הרבה פעמים שאני אוהב אותה אבל פנים מול פנים אני בקושי אומר את זה , זה כמעט ולא קרה.. לא יודע יש הרגשה מוזרה כזאת כשרוצים להגיד את זה , כאילו המילים נתקעות בגרון ולא יוצאות , זה ממש מציק...אני לא מבין מה הבעיה

מישהו יכול להסביר את זה?אני יודע שהתופעה הזאת קיימת אצל הרבה אנשים וזה לא רק אני

הינה 10 סיבות שצצו לי בראש (לא שופט אותך חס וחלילה):

1) אולי כי אתה מתבייש.

2) אולי כי יש נשים שמפתחות ציפיות גדולות אחרי מילים כאלו.

3) אולי אתה מפחד\מתקמצן לתת מילה טובה ולהפגין רגש מול אנשים שאתה אוהב.

4) אולי בגלל שאחרי שאומרים את זה הכל הופך ל"פוצי-מוצי" מדי.

5) אולי בגלל שאתה לא רוצה להתחייב אליה (או שהיא תחשוב משהו בסיגנון).

6) אולי בגלל שהיא לא נוהגת לומר זאת אז גם אתה לא אומר זאת.

7) אולי כי אתה חושש מהתגובה שלה.

8) אולי היא לא אוהבת אותך חזרה מספיק.

9) אולי כי אתה חושב שזה לא גברי.

10) אולי כי זה מאוד רציני ומשמעותי בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע בלהגיד אני אוהב אותך? כבר אמרתי את זה מלא... אבל לא יצא לי להחזיק קשר רציני עם בחורה יותר מחצי שנה.... :nixweiss:

עכשיו חשבתי וניזכרתי איך זה היה בפעמים ראשונות... כניראה פחדתי אבל אז נזכרתי בטון של אבא שלי- אם אתה נמושה אז יש לך שתי אופציות-א. אתה נישאר נמושה או ב.אתה עושה משו בשביל לא ליהיות נמושה! לי זה עזר... ואם קשה לך להגיד לה את זה קנה לה זר פרחים או עוגה שכתוב עליה אני אוהב אותך ואז כניראה תכנס לסיטואצייה שתקל עליך להגיד זאת... בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...