מישמרות הצניעות של החרדים - תיעוד - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישמרות הצניעות של החרדים - תיעוד

zorgi

Recommended Posts

רוני,

הבנו שמאוד קל לך לחזור כמו תוכי על כל מה שהרב שלך אמר לך, אבל כשמישהו בא (כמו שעשיתי בת'רד דת ואמונה)

ומדבר אלייך לעניין אתה מתעלם ממנו כי אין לך תשובה מוכנה מראש בפה (או בכלל)

"פשוט אנטישמיות לשמה." - אתה יודע בכלל מה ההגדרה של המושג? מה קשור לנושא לעזאזל?

אני לא אמשיך עוד, חוץ מדבר אחד קטן:

רוני, אם דרכי החילוניים והגויים כל כך מתועבות בעינייך, מה דעתך להפסיק להשתמש במחשב שהם מייצרים? ברפואה

שהם גילו? במכוניות שהם בנו?

אתה מוזמן לחזור ללבוש שחורים גם כש-40 מעלות בחוץ (ולהסריח כמו שירותים כימיים) ולנוע בעגלות ועל חמורים,

כי זה הכי טוב שהמגזר שאליו אתה כל כך רוצה להשתייך הצליח להגיע אליו, והכי טוב שהוא אי פעם יגיע אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אסביר לך איפה טעית

מכיר את הארץ בשם ליטא?http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%90

עכשיו תבין שמה שעשית זו הכללה דיי מכוערת

לא כל הדתיים הליטאים הם כאלה

לא טעות - נקראים ככה לא רק יוצאי ליטא, אלא גם כאלו שחיים כמו שתיארתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין מעוצבן שלא דנתי איתך אהה? הבעיה שאני הבנתי מאוחר עם מי יש לי עסק, אני לא אשב שעות על גבי שעות ויתן פה הוכחות [ומפסיד הרבה זמן בעבודה]

אז אמרתי לך בוא אני אתן לך מקום שתוכל לשאול מה שבא לך [אני גם נמצא שם] אבל אתה לא רוצה, [כי אתה לא באמת רוצה לדעת]

אז אל תכניס אותנו לדיון על דת.

פשוט תמיד יורדים על החרדים, אז הראתי טיפה מה יש אצל החילונים. [אני אישית לא לובש שחור, אבל בגלל שאני נמצא גם בעולם החילוני וגם הדתי אז אני רואה את התמונה בשלמותה, ואתם רואים רק את החצי, או דרך התקשורת או באוטובוס ;D]

תלכו לישיבות ,תראו מה זה חרדים . אבל את זה לא מראים לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר הבנו, בשתי החברות יש אנשים דפוקים. לא אומר שכולם כאלה.

כמו שיש מאמינים שחיים איך שהם רוצים ("כיפות סרוגות"), יש גם חילונים שלא מאמינים לכל דבר, גם מגמתי, שמאכילים אותם בתקשורת. קיצוניים בשני הצדדים לא צריכים להתקיים, תסכימו איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם החברה כאן שצריך לטפל בחברה האלה שמרימים יד וכו...

סך הכל למה לומר החרדים?כל החרדים [אתם לא אשמים אלה התקשורת, אבל תבדקו את הדברים ותגלו איך כל דבר שקשור לדת/חרדים אז מנפחים]

הבאתי דוגמא בדף הקודם.

החברה האלה כמעט שאין להם תקנה, אתם יודעים למה הם גורמים? שהרבה חילונים לא מתקרבים לדת ,כי חושבים שכולם כאלה,אבל זה גם בעיה של התקשורת.

[בשנות ה90 היה אפילו יותר גרוע, היום יש טיפה התקרובת של התקשורת לדת. אבל פעם אוי אוי היו לוקחים חרדי עושים אותו ענק והוא רץ צועק ומפחיד,אנשים תמימים היו סולדים מהדת בגלל דברים כאלה, אבל אם אתה פתאום לוקח אותם לישיבות ולרבנים גדולי הדור שחיים בבית פשוט ,אז פתאום הם מתפלאים איך?]

אחד מחשובי אמריקה הגיע לישראל ורצה ללכת לאחד הרבנים החשובים בארץ, אז לקחו אותו לרב אלישיב והוא נכנס ואמר מהההה פה גר הרב הכי גדול?

http://www.reali-tech.com/Stream/86kadurinet.asp?playurl=mms://82.80.248.218:80/vod/video/elyashiv.wmv?id=undefined

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תנו לי להבהיר כשאני אומר דתיים ודוסים אני לא התכוונתי לכול מי ששומר שבת ומקיים מצוות,אני מדבר על החולי נפש (כמו שראו בסרטון)

ומצטער לאכזב אותך רוני אבל אני לא מאמין בכוח כול יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אפתח ואומר שקיצוניות זה תמיד דבר רע

בין אם לכיוון הדת ובין אם לכיוון החוסר דת

קיצוניות תמיד מצמיחה פאנטים

ועכשיו רוני הואל בטובך לענות לי על התהייה שעלתה לי לאורך קריאת האשכול, פולסא דנורה-לא נתמכה ע"י הרבנים כאשר דובר על רבין ושרון?

האם הרב עובדיה לא יצא כנגד אשכנזים לפני כמה זמן מול התקשורת?

הרבנים הללו ברובם המכריע הם קיצוניים,וכמו שאמרתי קיצוניות מצמיחה פאנטיות

אותם פאנטיים שהם משמרת הצניעות וכאלו שצריך להוקיע מהחברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוני לשאר האנשים שבכו שכותבים בכתבה ש"החרדים" עשו, וטוענים שכשחילוני עושה משהו אז לא רושמים "החילוני" -- מציינים אותם כי יש קשר לעובדה שהם חרדים למדובר בכתבה.

תהיו בטוחים שאם לדוגמה חילוני ישרוף חנות של חרדים, נגיד מסיבות אטאיסטיות - יזכירו בכתבה שהוא חילוני.

וחוץ מזה, רוני - בקשר למספרים שהצגת כעובדות אודות תקציבי משרד החינוך - תביא סימוכין או שזה בגדר שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם לא רוצים לא רוצי טכנולגיה בוא נישלח אותם לימיי הבינים החרדים בערץ ממש מפרעים להיתקדמות התרבותית והטכנולגית של המדינה כל החרדים של מוכנים לחיות בעולם מודרני שילכו למידבר ליד הגבול של עזה ויחיו כמו חיות בלי תשתיות וכל אלה שכן רוצים להיתקדם אבל בכל זות לישמור על המסורת שישארו כי לי אין איתם בעייה כל עוד הם לא מגיעים למצב הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער כל פעם מחדש שאין עונשי מוות בישראל (במגוון דרכים יצירתיות) או לפחות מאסר עולם שיהיה באמת מאסר עולם ללא אפשרות לחנינות והכסף והרכוש של עבריין יעברו ישר לקופת המשטרה שיהיה יותר כוח אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאסר עולם ואז הם סתם יחיו על קופת המדינה (בערך כמו עכשיו) עד שהם ימותו בכלא?

עדיף עונש מוות וזהו. יחסוך לכולנו מלא כסף, וגם אין אפשרות שישחררו אותך או יתנו

לך חנינה או כל דבר שכזה בעתיד (כאילו, חוץ מכשהרבי מלובביץ', מלך המשיח, יחליט על תחיית המתים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עונש מוות אוליי קצת מוגזם בכל זןת הם בניי אדם אבל מאסר עולם לצמיתות זה יהיה נחמד

ממש לא מוגזם, בן אדם יודע שאם הוא יעשה X, Y או Z יקבל עונש מוות, זה לא היו פעולות בלתי רצוניות או כאלה אדם שיעשה את זה יודע שהוא מסכן את עצמו בעונש מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...