כבר לא יודע מה לבחור!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבר לא יודע מה לבחור!!

War-Hammer

Recommended Posts

יש לי 2500 שקלים ואני רוצה להשקיע אותם במעבד, לוח אם, זכרונות והכל ל OC חזק כמה שאפשר.

יש לי כל-כך הרבה התלבטויות ואני כבר משתגע!

אני יכול לקחת BARTON 2500 512K שהוא ממש זול וממש חזק באוברקלוק ב 620 שח' ואז אני גם יקנה לוח שבטוח לא יעלה על ה 650 שקל ואז יהיה לי הרבה כסף גם לזכרונות על רמה כמו ה קרוסאיר LL 512 MB

אבל מצד שני אני יודע שה P4C 800FSB הוא מעבד חזק מאד ונותן ביצועים מדהימים ב OC וגם יש לוחות לפנטיום שהם מאד חזקים ומלאים בכל טוב (אני לא מחפש פיצ'רים), אבל גם פה יש לי התלבטות בין אם לקחת 2.4 או 2.6 או אפילו 2.8 !

וגם הזכרונות מאד חשובים, אני לא רוצה פחות מ 512 ואני רוצה את זה בסטיק אחד כי אנחנו מדברים פה על מערכת ל OC בקיצור חבר'ה אני ממש מבולבל ואני לא יודע מה לבחור בבקשה תנו לי עצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב של 2500ש"ח לא תוכל לקנות מערכת המבוססת על P4 משהו מתקדם אתה תצטרך להיתפשר על דברים אחרים בגלל שלוח טוב לP4 ומעבד עם FSB800 עולים יקר.

תקנה את הברטון 2500+ עם לוח NF7 וזיכרון חזק 512MB PC3200 Corsier

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון בארטון הוא מצויין באובר יש אותו לחבר והוא הגיע איתו ל 3.3

CAVEMAN אתה יכול לתת לי לינקים לחנות שאתה מציע לי לקנות בה?

ועוד שאלה, הזכרונות של TWINMOS איך הם באוברקלוק? ולמה לקחת 400 ? עד כמה תומך הלוח? בשביל OC לא עדיף 433 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני סטיקים לא יפריעו באוברקלוק?

מה אם אני קונה עכשיו סטיק אחד של 512 ועוד איזה כמה חודשים אני יוסיף עוד אחד, זה לא יהיה עדיף מאשר שעכשיו אני יקנה שני סטיקים של 256 ובעתיד אני יוסיף עוד סטיק אחד של 512 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...