עזרה בבחירת ספק 500W-550W שקט מאוד, תקציב עד 500 ש"ח (מעודכן שוב) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת ספק 500W-550W שקט מאוד, תקציב עד 500 ש"ח (מעודכן שוב)

deluxe

Recommended Posts

עזרה בבחירת ספק כוח 500W-535W, שקט מאוד גם בזמן עומס ומאוורר מאוד.

התקציב הוא עד 500 ש"ח, אם ממש משתלם אז אפשר לחרוג....

חשוב שיהיה מחברה אמינה, איכותית ומוכרת....

עזרה גם בהתאמת ההספק:

INTEL E8400, ATI Radeon HD4850 512MB, הארדיסק 500GB, זכרון 2X2GB ...

לא מתוכננים OC וCF לבקרוב....

אם אפשר להמליץ על כמה אופציות ולציין יתרונות מול חסרונות....

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=491

מאוד שקט, מאוד יעיל. זאת אמנם הגרסה הלא מודולרית, אבל המחיר ממש טוב (גם גרסת 425W תספיק לך, אבל עם פחות מרווח לשידרוג או OC עתידי).

קורסייר סדרה VX בהספק 450 או 550 ואט.

שניהם זולים יותר מהאנרמקס. יעילים ושקטים (אבל מעט פחות מהאנרמקס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד שקט, מאוד יעיל. זאת אמנם הגרסה הלא מודולרית, אבל המחיר ממש טוב (גם גרסת 425W תספיק לך, אבל עם פחות מרווח לשידרוג או OC עתידי).

קורסייר סדרה VX בהספק 450 או 550 ואט.

שניהם זולים יותר מהאנרמקס. יעילים ושקטים (אבל מעט פחות מהאנרמקס)

מה זאת אומרת מודולרית?

איך זה משפיע עלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין הספקים שהוא הציע כולם לא מודולריים.

מודולריות יש אצל ENERMAX בסדרת MODU.

אצלי בפרט כרגע בשמוש ספק של ENERMAX 82PRO+ 525W שקניתי לפני כחודש ואני מרוצה ממנו.

יש לא מאוור גדול של 120mm שמאוד שקט עובד על איזה 500RPM שמכניס אוויר מתוך המארז וזורק אתו אחוצה בכך גם עוזר לקירור מארז

בכללי הספק גם ניראה איכותי ומושקע מאוד בצבע שחור וכל הכבלים גם כן איכותיים עם תפסנים (כליפסים) בחיבורי חשמל.

שווה את הכסף במילה אחד. אולי רק קצת הגזמתי והייתי בכיף מסתפק ב 425W וחוסך איזה 80-90 שקל. אבל לא נורה.

בנוסף ENERMAX מצהירים על 5 שנות אחריות אבל לא נראה לי שזה בפועל כך. בחנות קיבלתי אותו עם 3 שנות אחריות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד שקט, מאוד יעיל. זאת אמנם הגרסה הלא מודולרית

בין הספקים שהוא הציע כולם לא מודולריים.

מודולריות יש אצל ENERMAX בסדרת MODU.

אם כך, אשנה את הבקשה....:

מישהו יכול להמליץ לי על ספק 500W מודולרי טוב ושקט, של יצרנית אמינה ומוכרת, עד 600 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה CORSAIR 520HX שהינו מודולרי: http://skypc.co.il/pl_product~520HXEU~24~0.htm#

אבל אני לא מבין מה הצורך בספק מודולרי?

ספק 450VX של יספיק לך לגמרי. אחד הספקים האיכותיים שקיימים בקטגוריה שלו, אם לא האיכותי שבהם. שקט, יעיל, מקורר. עולה כ400 שח, ובתוספת של 70-80 שח תוכל לקנות את ה550VX שעולה כ470. כמובן שיש אפשרויות נוספות כגון SEASONIC, PCP&C,ENERMAX, שחלקם אפילו יותר משתלמים.

במפרט שלך אין שום צורך להשקיע כל כך הרבה כסף בספק כשאפילו ספק 450W של FSP ב200 ש"ח יחזיק בכבוד את המערכת. עדיף להשקיע אותם במארז איכותי המקורר היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה CORSAIR 520HX שהינו מודולרי: http://skypc.co.il/pl_product~520HXEU~24~0.htm#

אבל אני לא מבין מה הצורך בספק מודולרי?

ספק 450VX של יספיק לך לגמרי. אחד הספקים האיכותיים שקיימים בקטגוריה שלו, אם לא האיכותי שבהם. שקט, יעיל, מקורר. עולה כ400 שח, ובתוספת של 70-80 שח תוכל לקנות את ה550VX שעולה כ470. כמובן שיש אפשרויות נוספות כגון SEASONIC, PCP&C,ENERMAX, שחלקם אפילו יותר משתלמים.

במפרט שלך אין שום צורך להשקיע כל כך הרבה כסף בספק כשאפילו ספק 450W של FSP ב200 ש"ח יחזיק בכבוד את המערכת. עדיף להשקיע אותם במארז איכותי המקורר היטב.

למה אני לא צריך מודולרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני לא צריך מודולרי?

כי אתה פשוט חייב ספק שאפשר לנתק ממנו כבלים שלא תשמש בהם? זה לא שווה הפרש של 200 ש"ח, את הכסף הזה אפשר להשקיע במארז מרווח עם סידור כבלים טוב ונוח. שלא לדבר על זה שלספקים מודולריים יש חסרונות משל עצמם כגון סירקולציה פחות טוב בתוך הספק עצמו והתנגדות חשמלית מוגברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה פשוט חייב ספק שאפשר לנתק ממנו כבלים שלא תשמש בהם? זה לא שווה הפרש של 200 ש"ח, את הכסף הזה אפשר להשקיע במארז מרווח עם סידור כבלים טוב ונוח. שלא לדבר על זה שלספקים מודולריים יש חסרונות משל עצמם כגון סירקולציה פחות טוב בתוך הספק עצמו והתנגדות חשמלית מוגברת.

תודה, החכמתי!

אז לאיזה מחיר להוריד את הרף אם אני רוצה ספק חזק, שקט ומאוורר מאוד ואיכותי לא פחות...?

ובקשר למארז מרווח.... זה נושא שאני לא יודע מה כדאי בו:

להשקיע באנטק 182 שיש לגביו קונצנזוס כמארז שקט, מאוורר ומרווח ומצד שני המחיר שלו ממש יקר..... (ולכן אמרו לי בפורום שהוא לא מתאים למפרט שלי)...

או בסונטה 3 (שממש לא יפה לטעמי)...

או בקולר מאסטר CM690 שמאוד יפה לטעמי אך לא שקט לפי דעת רבים....

מה אתה חושב שעלי לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, החכמתי!

אז לאיזה מחיר להוריד את הרף אם אני רוצה ספק חזק, שקט ומאוורר מאוד ואיכותי לא פחות...?

ובקשר למארז מרווח.... זה נושא שאני לא יודע מה כדאי בו:

להשקיע באנטק 182 שיש לגביו קונצנזוס כמארז שקט, מאוורר ומרווח ומצד שני המחיר שלו ממש יקר..... (ולכן אמרו לי בפורום שהוא לא מתאים למפרט שלי)...

או בסונטה 3 (שממש לא יפה לטעמי)...

או בקולר מאסטר CM690 שמאוד יפה לטעמי אך לא שקט לפי דעת רבים....

מה אתה חושב שעלי לקחת?

אני חושב שהספק הזול ביותר שכדאי לשקול לקחת הוא SEASONIC 500W שעולה כ330. אמנם גרסת ה400W תספיק, אבל מחירה הוא 270, וכדאי להשקיע 60 שח לשידרוגים עתידיים. שלא לדבר על כך שהספקים של SS שקטים ביותר. במחיר של 400 תמצא את הCORSAIR VX450 שהינו ספק שקט ביותר ואיכותי מאוד, ומגיע עם אחריות של 5 שנים (אחריות אמיתית של 5 שנים, ולא 3 שנים ואז כל מיני קומבינות)

לדעתי מארז הCM690 יהיה מצוין בשבילך. איכות בניה מעולה, איכותי ושקט יחסי. תוכל לשפר את השקט על ידי הוספת מאווררי SILENT. תוכל לשקול גם את הNZXT TEMPEST שמגיעה עם 6 מאווררים, כאשר 4 מהם 120 ושניים מהם 140, אך איכותם לא מרשימה במיוחד. הCM690 מתעלה עליו לאחר הוספת המאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהספק הזול ביותר שכדאי לשקול לקחת הוא SEASONIC 500W שעולה כ330. אמנם גרסת ה400W תספיק, אבל מחירה הוא 270, וכדאי להשקיע 60 שח לשידרוגים עתידיים. שלא לדבר על כך שהספקים של SS שקטים ביותר. במחיר של 400 תמצא את הCORSAIR VX450 שהינו ספק שקט ביותר ואיכותי מאוד, ומגיע עם אחריות של 5 שנים (אחריות אמיתית של 5 שנים, ולא 3 שנים ואז כל מיני קומבינות)

לדעתי מארז הCM690 יהיה מצוין בשבילך. איכות בניה מעולה, איכותי ושקט יחסי. תוכל לשפר את השקט על ידי הוספת מאווררי SILENT.

אתה יכול אולי טיפה לפרט בעניין החלפת המאווררים ב690? איזה מהם להחליף? ולאיזה סוג כדאי (אם יש כאלה שגם מאירים בצבע כחול אז זה מצויין כי זה משתלב עם המארז בצורה יפה)? ואם יש צורך בספוג אקוסטי כזה שלוכד רעש? יש צורך לדעתך בהחלפת למעבד, כי אמרו לי שאף פעם הקירורים שמובנים (לא זוכר איפה) לא מספיקים?....

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...