7950gx2 מחיר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7950gx2 מחיר?

andrei21

Recommended Posts

במקומך הייתי שומר את הכרטיס... עוזב אותך DX10. הכרטיס חזק מאוד!

יחזיק לך מעמד... ואז עוד שנה בערך פשוט תקנה כרטיס מסך...

כי למכור אותו היום בגרושים, במחיר זנות ממש זה לא שווה...

YOUR CALL :xyxthumbs:

ואם אתה עדיין רוצה למכור , אז אני הייתי אומר 400. זה פשוט קשה להגיד כי כרטיסים מאוד חזקים נמכרים בזול ואילו במחירים קצת יותר נמוכים יש כרטיסים שחלשים בהרבה יחסית...

כאילו כל ההבדל הוא 50-100 שקל... בין הכרטיסים הבינוניים נקרא להם לחזקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך מאד קשה למכור אותו לפי דעתי.. במחיר של 600 ש"ח כבר קונים היום כרטיסים די חזקים עם תמיכה ב DX10 וחזקים ממנו גם ב DX9..

בנוסף, הם ייצרכו פחות חשמל ויגיעו עם אחריות..

אם הכרטיס מספק לך ביצועים סבירים במשחקים הייתי נשאר איתו לעת עתה.. ובעתיד (שנה בערך) משדרג את המחשב כולו למשהו חדיש יותר..

*מצחיק איך דברים משתנים. לפני שנתיים כאשר קניתי את ה 7900GT , הכרטיס שלך היה בגדר חלום שלי. עכשיו אפילו לא זוכרים אותו ולא פוזלים לכיוון שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזה הוא שוק כרטיסי המסך. בגלל זה חשוב לשים את הדגש על יחס ביצועים/מחיר. לא תראו אנשים היום אנשים קונים כרטיס או אפילו ב

ב 4000 שקל. אפשר לקנות מחשב למשחקים במחיר הזה שיחזיק לא מעט זמן.

המסקנה היא שכמעט אף פעם לא משתלם לקנות את הדגמים החזקים ביותר מתוך מחשבה על העתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אני מסכים שלא כדאי להשקיע הרבה כסף על חומרה הכי יקרה שיש.

אבל מצד שני אם לפני שנתיים הייתי משקיע 4000 שקל על משהו שהוא לא כמו 7900GTX אז לא הייתי מתלונן עכשיו

או שאם הייתי מחכה כמה חודשים כמו שחבר שלי עשה וקונה 8800GTX ב3000

אז הייתי מבסוט עד עכשיו

זה כרטיס שעד לפני כמה חודשים שלט בשוק

ואני מאמין זה יהיה כרטיס מצויין עוד הרבה זמן

לפי השארה שלי לפחות עוד שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הנוכחי שלי עלה פחות מ 4000 ללא המסך והוא תענוג של מחשב.

נגמרו הימים האלה של המחירים המטורפים שהיו פעם. בזמנו ה 7900GT עלה לי 2200 ש"ח והוא אפילו לא היה ה HIGH END. היום המצב אחר (תודות רבות ל ATI ששברה את מחירי השוק) ואפשר למצוא כרטיסים פצצה בפחות מ 1000 ש"ח ואם ממש נסחפים אפשר ללכת על ה HIGH END ב 1400 שהם 4870 או 260GTX. אני אפילו לא מזכיר את ה 280GTX או 4870X2 כי המחיר שלהם ממש לא מצדיק את הצרכים שיש היום. תכלס. נניח קניתי עכשיו 4870X2 ו...?

איזה משחק בדיוק צריך את זה היום ? עזבו היום, איזה משחק צריך את זה כמה חודשים ואפילו יותר מזה קדימה ?? פשוט מיותר לגמרי.

כמובן שאם כסף זו לא הבעיה ואפשר לזרוק כאילו הוא גדל על העצים אז אהלן וסהלן למה לא..

לגבי הדיון = הייתי נשאר עם הכרטיס לעת עתה. הוא אמור להיות יותר מנחמד בשביל משחקים שיש היום למעט כמה בודדים..

אפשר לשאול רק על איזה רזולוצייה אתה משחק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שמה שמציק לי הוא שלא תמיד עובד כמו שצריך

ואני צריך לשבור את הראש ברשת איך אני מפעיל את המשחק בSLI

וגם המערכת שלי בקושי תומכת עכשיו חדשים

עוד חצי שנה שום כרטיס מסך חדש לא אוכל לשים בה

אז עדיף כבר לשדרג עכשיו וזהו

במיוחד שבמחירים לא בשמיים 1400= 4870HD[br]פורסם בתאריך: 27.08.2008 בשעה 22:03:05

הרושם הראשוני לא משהו

צבעים מהקופסא לא נוחים לעניים

שיחקתי קצת עם בהירות וכאלה

אבל עדיין לא ממש נוח

בגדול חוץ מזה שהוא 22

לא מצאתי שום יתרון לעומת 19 CRT שהיה לי

בקרוב ירשום ביקורת בפורום מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לתקופה. כרטיסים של PCI-E 2 יעבדו לך גם עוד חצי שנה בדיוק כשם שהם עובדים היום.

אם כבר אז עוד חצי שנה המחיר של 4870 יהיה נמוך בהרבה ממה שהוא היום..

כמו שאמרתי קודם - אני לא הייתי להוט להחליף במקומך.. אבל אני שם לב שאתה ממש ממש ממש רוצה להחליף - אז לך על זה..

מה שנכון הוא שגם אם תקנה כרטיס עכשיו הוא בהחלט יכול לעבור איתך הלאה למחשב הבא בעתיד..

ואני מאמין שתוכל למצוא עליו איזה קונה ב 400.. תמיד יש איזה פר***ר שייתלהב מהעבודה שהוא שתי ליבות על כרטיס אחד..

ואז ההפרש יהיה משהו כמו 1000 ש"ח - תעשה את החשבון שלך עם עצמך לגבי כדאיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...