רוצה להתחיל OC לE8400 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתחיל OC לE8400

reyrey_200

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קורא פה את הת'רד ונתקל בכמה הצהרות תמוהות למדי. קודם כל, במקרה הנידון הזכרונות יגבילו את הOC לפני כל דבר אחר. זכרונות 800 מאיכות סבירה (ואני לא יודע עד כמה החברה הזאת תואמת את ההגדרה) אמורים להגיע עם קצת תוספת מתח ל900, אבל לא הרבה מעבר. מחלק הזכרונות הכי נמוך ברוב הלוחות הוא 1:1, כך שהגבול הפרקטי של הבאס הוא בסביבות ה450-460.

הגבול של הלוח אמור להיות גבוה משמעותית מה460 שאמרתם. לי יש לוח P35 הכי זול שמצאתי (טוב, אולי חוץ מאלה של PALIT) - מדגם IP35E, שעלה בזמנו 370 שקל (שזה כמה? 200 שקל פחות ממה ששלמת על הלוח?), והוא מחזיק באס 450 בלי בעיות. אז אתם באים ואומרים שהגבול של לוחות P45 גבוה רק ב10MHZ מהלוחות של הדור הקודם?

במילים אחרות, אלא אם יש לך 4870 (ואז אתה מתחיל לנצל את הPCIE2), בזבזת 200 שקל סתם. ההערה הזאת לא באה לפגוע בך אלא להשתיק את כל מי שממהר לדחוף לוחות P45 (או 43) לכל מפרט - או לחילופין, את מי שטוען שהגבול של הלוח הזה הוא אכן בסביבות ה460. אני מאמין שהמקרה השני הוא הנכון, ושהיית מגיע הרבה יותר רחוק עם 1000 או 1066 על הלוח שלך. עם כמו שלך, אני מאמין ש4.05GHZ הוא פחות או יותר הגבול הפרקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה ממהר להגיד על אנשים אחרים שהם טועים, בכמה סקירות שקראתי הEP45 (בגלל שאני מתכנן לקנות את הלוח) לא עבר את ה500 ומ460 התחיל לגמגם כמו שכבר אמרתי כאשר ההבדלים בין הFSB שאליו הגיע הלוח השתנו בין QUAD לDUAL.

לינק ראשון http://www.bit-tech.net/hardware/2008/08/20/gigabyte-ga-ep34-ds3r/13

בQUAD הגיע ל465 ובDUAL הגיע ל490

לינק 2 http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/ga-ep45-ds3_12.html#sect0

במעבד DUAL הלוח עצר ב450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי שתי אופציות: או שהלוח הזה מסוגל ליותר או שהלוח הזה לא מהווה שיפור משמעותי על פני לוחות P35. מן הסתם הטענות הללו סותרות אחת את השניה ולא יכולות להיות נכונות בו זמנית. הטענה שלך מחזקת את האופציה השניה - כלומר, שאנשים משלמים 200 שקל יותר סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני העליתי את הFSB ל400 והווינדווס לא עולה

לכמה לעלות את המתח,הוא כרגע על 1.216

תעלה לאט לאט עד שיעלה.

ואז תעלה לאט לאט עד שיעבוד יציב בבדיקת מאמץ (OCCT או PRIME95 למשך 10 דקות או יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעלות דרגה זה לעלות ככה:

לבחור אחד מעל כאילו ?

ואיך אני יודע שהמחשב לא יציב באמצע הבדיקה

הוא ייתן מסכים כחולים או משו כזה ?

למה בCPU-Z המתח של המעבד מוצג כ 1.216

ובביוס אני רואה שהוא 1.25000 ??

המתח בביוס שיש לי אחרי 1.25000 הוא 1.25625 זה בסדר נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...