בעירום מלא - או איך משכנעים פרה שהיא צבי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעירום מלא - או איך משכנעים פרה שהיא צבי

huber

Recommended Posts

ראיתי אתמול בערוץ 10 את התוכנית הנ"ל (שהיא בעצם חיקוי לתוכנית זהה ב BBC, כמובן שחיקוי די חיוור כרגיל) וכל מה שעבר לי בראש זה כמה זה עצוב שבמקום להסביר לאנשים בעלי משקל יתר (ולמי שראה את הבחורה אתמול יודע שאני מתנסח בעדינות) שצריך לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת ולבצע פעילות גופנית פשוט משכנעים אותם שהכל בסדר עם הגוף שלהם ומלמדים אותם להשלים עם הבעייה שנקראת "משקל יתר" במקום להתמודד איתה ולנסות לפתור את הבעייה עצמה.

למען הסר ספק - גם אני כל החיים שלי נאבק במשקל יתר (לרב בהצלחה) וזאת ע"י תזונה מאוזנת ופעילות גופנית ולא ע"י שיכנוע עצמי אינטנסיבי שהצמיגים שפיתחתי פשוט נראים "FABULOUS" (לבטא במבטא הומואי כמו המנחה בסידרה הבריטית למי שראה). אני לא חושב שצריל לגשת לקיצוניות השנייה וליצור הרגשה רעה אצל אנשים בעלי משקל יתר, אבל מה שהסידרה הזו עושה זה פשוט זוועה הפוכה, משכענת אנשים עם בעייה שעצימת עיניים ושיכנוע עצמי יפתור את הבעייה.

למי שלא ראה את הפרק אתמול:

http://onlinetv.fav.co.il/13153742_%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9D_%D7%9E%D7%9C%D7%90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יצא לי לראות חלק מזה אתמול במקרה,אתה צודק,צריך לשכנע אנשים שיעשו יותר פעילויות מאשר שכנוע.

אבל אף אחד לא מושלם :-\

כנראה שהיא לא רוצה לרדת במשקל ורוצה לחיות כמו שהיא עם מה שהיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעיה שלה...

לא צריך לעשות על זה תוכנית .

:lol: נקרעתי מהכותרת.

Huber אתה צודק בהחלט, ואפילו אני, אחד שסובל ממשקל יתר יכול להגיד שהתוכנית הזאת זה פיגור טוטאלי, ואפילו כל הרעיון, את פרה>לכי תעשי דיאטה

לא נוח לך עם עצמך>לכי תעשי דיאטה.

(מצטער על השפת רחוב אבל המשפט הזה פשוט כל כך מתאים פה)

באממממאשלך עזבי אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - השימוש במילה "צבי" או "צביה" לתאר נערה יפה הוא משפות ארופאיות אבל בעיקר מרוסית ושפות סלביות אחרות אאל"ט ופחות מקובל בעברית. בעברית מקובל להשתמש במונח "איילה" ("אילה" היא צורת הכתיב הנכונה יותר, ברוסית Оле́невa אם אני לא טועה כאן בגדול) או בהטיות "אילת חן", "אילת אהבים", כפי שמופיע בתנ"ך ובשירת ימי הביניים (למרות שבשיר השירים יש גם שימוש במילה "צביה", המונח פחות תפס בהמשך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - השימוש במילה "צבי" או "צביה" לתאר נערה יפה הוא משפות ארופאיות אבל בעיקר מרוסית ושפות סלביות אחרות אאל"ט ופחות מקובל בעברית. בעברית מקובל להשתמש במונח "איילה" ("אילה" היא צורת הכציב הנכונה יותר, ברוסית Оле́невa אם אני לא טועה כאן בגדול) או בהטיות "אילת חן", "אילת אהבים", כפי שמופיע בתנ"ך ובשירת ימי הביניים (למרות שבשיר השירים יש גם שימוש במילה "צביה", המונח פחות תפס בהמשך).

:errrr: :errrr: :errrr:

וואחד חפירה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הפכנו מעם הספר לעם של צאבי צייסרים...

האם ראוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווויייייייייייייייייייייייי??

גם אני מעריץ שרוף של דודו ארז ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...