אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0 - עמוד 26 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0

nnfyrbsnss

Recommended Posts

רגע, אז אם שמרתי רק את אלה של כרטיס המסך ולוח האם (שמספיק גדולות בשביל כל השאר, וגם את השניה אני שומר בגלל סיפור ארוך), זה אומר שאני לא מכור? איזה הקלה :smile1:

הוועדה לעינייני התמכרות החליטה ברוב קולות כי על מנת להיות מכור למחשבים עליך לעמוד בכ 80% מכל הקריטריונים דלעיל ו/או לצבור קופסאות ו/או עטיפות ו/או ניילונים ו/או אריזות במשקל כולל של 50 ק"ג לפחות בנפח של 5 מ"ק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 627
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע, אז אם שמרתי רק את אלה של כרטיס המסך ולוח האם (שמספיק גדולות בשביל כל השאר, וגם את השניה אני שומר בגלל סיפור ארוך), זה אומר שאני לא מכור? איזה הקלה :smile1:

למה אתה ציני :nono:...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוועדה לעינייני התמכרות החליטה ברוב קולות כי על מנת להיות מכור למחשבים עליך לעמוד בכ 80% מכל הקריטריונים דלעיל ו/או לצבור קופסאות ו/או עטיפות ו/או ניילונים ו/או אריזות במשקל כולל של 50 ק"ג לפחות בנפח של 5 מ"ק.

:xyxthumbs::lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה ציני :nono:...

שום ציניות, אני ממש דואג - היום ויתרתי על פעילות מחשבית בשביל לעשות עבודה חשובה באנגלית. רק מה, אני לא בטוח אם זה סימפטום של גמילה, מכיוון שהמוזיקה ששמעתי תוך כדי העבודה (United abominations של MegaDeth גאוני) הגיע מהמחשב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה מכור למחשב כאשר כל פעם שאתה שומע איזה רעש מוזר/צפצופים בבית אתה ישר רץ למחשב ובודק שהוא בסדר. :silly:

אתה יודע שאתה מכור למחשב כאשר כל פעם שאתה מריח ריח שרוף בבית אתה רץ ישר למחשב ובודק שהוא בסדר. :silly:

אם אתה אחר כך באחד מהמקרים אתה מרגיש כאילו נפלה לך אבן מהלב אז אתה מהמכורים הקשים... :lol:

הינה עוד כמה..

אתה יודע שאתה מכור למחשב כשאתה שותה את המים של הקירור במחשב שלך (כמובן אם יש לך מים..)

אתה יודע שאתה מכור למחשב כשאתה מזריק לעצמך משחה טרמית לווריד :lol:

דניאל. :nutty:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיומן שלך מלא בתאריכי השקות של מעבדים/לוחות אם/ כרטיסי מסך/ פלטפורמות וכו'

זה גם במקרה שאתה עובד בכיר בחברה כמו , לא?

אגב, לא היה איזה אחד שמשרטט עם כרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...