סקר דיסק צריבה- האם יש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר דיסק צריבה- האם יש

berner

Recommended Posts

:hi:חברים שלום

בפורום כל פעם עולה נושא סוגי וכדאיות דיסק לצריבה

מאחר והפורום רחב והמון בעלי נסיון האם יש לכם יכולת לבצע סקר בין החברים על הדיסקים איכות , מחיר , יצרן מקום שיווק כדאי

אשמח שהתשובות ירוכזו כמו בנושא צרובים זה חלק חשוב מעבודת הפורום להוביל המידע לחברים יש אלמנט צרכני וגם העברת ידע .

בברכה וחג שמח לכולם :saint:

רא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מנסיוני - אם משתמשים בצורב טוב, ממש לא משנה באיזה דיסק תשתמש.

אני כרגע משתמש ב-Yamaha CRW-F1E.

אני קונה כל פעם מדיות לצריבה הכי זולות שאני מוצא כל פעם.

אני צורב תמיד במהירות מקסימלית ללא כל בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מדיה זולה לא תדפק בצריבה בדרך כלל, השאלה היא כמה זמן היא תחזיק אחרי הצריבה.

אני משתמש בדיסקים של Memorex כבר איזו שנה בלי בעיות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SILVERLINE THE WAY IT MENT TO BE BURNED ;D

תחלס זה דיסקים מצויינים באמת! הם זולים בטירוף ופשוט מחזיקים המון זמן מה שהכי טוב בהם שכל מערכות קוראים אותם מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית כל דיסק שקניתי בארץ, סילבר ליין, דיפו, ועוד הרבה חברות אחרות, אף אחת מהמדיות השונות לא החזיקה לי במהירות המקסימלית של הצורב.

לבסוף, הנחתי את ידיי על מדיות של , מחו"ל. ;D הם מחזיקים לי מצויין על המהירות המקסימלית (40X, לצורך העניין), ואין כל בעיות קריאה איתם... לגבי עמידות לאורך זמן זה עדיין לא הזמן לבדוק... אין לי אותם יותר מחודשיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על בעיות עם סילבר ליין בצריבה במהירויות גבוהות, לי לא איכפת כי התורב שליX8 :-X

אם אני אקנה צורב חדש, אני אחליף את הסילבר כנראה בBENQ.

יש לי SMART&FIrendly X4.. דיסק ב16 דקות... אני לא ממהר לשום מקום :smoke: למרות שהוא SCSI :asthanos:

גם ככה אני צורב איזה דיסק או 2 ביום, וכל פעם שאני משיג איזה 300 שקל לקנות צורב אני קונה משהו אחר (לפני כמה ימים

במקום לקנות צורב הזמנתי פוסטרים מALL-POSTERS.COM).

קיצר אולי הוא ישן, אולי הוא איטי, אבל הוא את העבודה בלי בעיות (מניח שהוא צרב כבר אולי 2500 דיסקים ב4 שנות חייב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על בעיות עם סילבר ליין בצריבה במהירויות גבוהות, לי לא איכפת כי הצורב שליX8 :-X

אם אני אקנה צורב חדש, אני אחליף את הסילבר כנראה בBENQ.

דווקא אצלי היה להם מאוד נעים ב52X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בסילבר-ליין (50 דיסקים ב-65. יש לי הנחות ::)), וצורב עם צורב של Yamaha. אני אמנם לא מגיע למהירות המקסימלית (20), אבל 16 מספיק לי

אני קונה את ה כפול 40 ב50 שקלים ל 50 יחידות אם כבר אתה מדבר על מחיר אבל בלי קשר למה אתה צורב ב 16 אני צתורב עליהם ב 44 עם ה YAMAHA שלי ה F1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה את ה כפול 40 ב50 שקלים ל 50 יחידות אם כבר אתה מדבר על מחיר אבל בלי קשר למה אתה צורב ב 16 אני צתורב עליהם ב 44 עם ה YAMAHA שלי ה F1.

אין לי מושג למה אני לא מצליח לצרוב עליהם במהירות x20, כנראה בעיה של הצורב. לא ממש אכפת לי לחכות עוד כמה שניות לדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...