סקר דיסק צריבה- האם יש - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר דיסק צריבה- האם יש

berner

Recommended Posts

להההה, ברור שזה לא רק בגלל זה :P

אני, למשל, קניתי דיסקים שלהם לפני כשנה בערך... אולי קצת יותר, וצרבתי עליהם דברים שהייתי צריך.

לפני חודש, פרמטתי את המחשב שלי וכשבאתי להעתיק נתונים מהדיסקים האלה (3 דיסקים), אף אחד מהם (!) לא הצליח בכלל להקרא...

עדיף להשקיע עוד 20 אג' לדיסק ולקנות פירמה קצת יותר מוכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי זה לא קרא עם שום דיסק אפילו הכי BULK של GPT יש לי עד עכשיו שזה כבר יותר מ 3 שנים התקנה של 98 על דיסק GPT BULK כסוף משניי הצדדים ותכנתי אותו מלא התקנות לאנשים ולעצמי ועד עכשיו הוא עובד.

בכל מקרה אני יתן לכם טיפ אם אתם שומרים דיסקים בנרתיקים עם עוד דיסקים אז אני ממליץ לכם לשים לשם את השקיות הקטנות שבאים עם הכוננים הקשיחים הם שומרים שלא תהיה לחות וזה עוזר ממש מניסיון הדיסקים פשוט לא נדפקים ובלעדיהם הם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני יתן לכם טיפ אם אתם שומרים דיסקים בנרתיקים עם עוד דיסקים אז אני ממליץ לכם לשים לשם את השקיות הקטנות שבאים עם הכוננים הקשיחים הם שומרים שלא תהיה לחות וזה עוזר ממש מניסיון הדיסקים פשוט לא נדפקים ובלעדיהם הם כן.

אתה יכול לפרט קצת יותר? איך בדיוק?

לשים את כל הנרתיק בנילון הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לזרוק אותם סתם שיהיו בפנים זה לא ממש משנה העיקר5 תשגיח שהם לא יפלו כשאתה פותח אותו.

אני אישית עשיתי חור בדופן של הנרתיק וקשרתי את השקיות ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDK מצוינים (אבל מחירים גבוהים...) BASF (היקרים יותר) מצוינים גם הם... אבל הSONY שלי צורב מצוין על SILVERLINE וכבר בערך כחצי שנה הנתונים בהם עדיין קיימים בקיצר דיסקים אחלה שנותנים תמורה מצוינת לכסף קניתי 50 כאלו ב-72 ש"ח.

דיסקים גרועים:

GPT- חרא של דיסקים. בחינם אני לא אצרוב עליהם (אולי למישהו שנוא..).

BULK MR PLATINUM וכאלה דיסקים מחורבנים שרק היצרנים הפיראטיים בשטחים צורבים עליהם זהירות שומר נפשו ירחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי Memorex?

משום מה, כשאני מכניס דיסק (כל דיסק) של Memorex לצורב YAMAHA 16x שלי או לסידירום ה52X אז הכונן מתחיל להשתגע ולסובב אותו במהירות יותר מידי!!! וזה גם תוקע לי את המחשב עד שהמהירות יורדת.....

Silver Line - לא משהו....הם בסדר אבל הם לא טובים לטווח ארוך.

למה אף אחד לא מדבר על דיסקים של Smart Buy?

אלו דיסקים טיפה יותר טובים מהSilver Line, והם גם זולים, אני קונה 50 ב70ש"ח.

אני גר בת"א ולי יש את הבעייה של הלחות...אצ כל מדיה שאי פעם השתמשתי, ושאשתמש בה תיהרס בסוף

בטח אם אעבור לגור בירושלים אז הבעייה תיפטר...

אנא נסו גם להציע טיפים על איך לשמור על הדיסקים לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה לא קרא עם שום דיסק אפילו הכי BULK של GPT יש לי עד עכשיו שזה כבר יותר מ 3 שנים התקנה של 98 על דיסק GPT BULK כסוף משניי הצדדים ותכנתי אותו מלא התקנות לאנשים ולעצמי ועד עכשיו הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...