מסך אחד 2 מחשבים, אפשרי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך אחד 2 מחשבים, אפשרי?

Dom1no

Recommended Posts

לא הייתי בטוח אם לשייך את זה לפה או למסכים או למקום אחר, מקסימום תעבירו לאיפה שרלוונטי.

אז ככה,

במסך שלי יש כניסה אחת של VGA ואחת של DVI.

עכשיו, יש אפשרות לחבר 2 מחשבים למסך אחד, כל אחד בכבל שונה? (סטייל AB Switch אבל בלי)

לא מדובר במשהו קבוע, אני פשוט צריך לעבוד על 2 המחשבים לאיזה יום ואין לי כרגע אפשרות להשיג עוד מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע איך לבדוק את הפונקציות של המסך, המחשב השני יהיה פה רק מחר.

בכל אופן אין סכנה כלשהי למסך בחיבור של 2 ישירות אליו בלי משהו (AB Switch וכד') שיקשר ביניהם?

דבר שני, במידה ואין לי את האפשרות לעבור בין הכניסות ואין לי אפשרות להשיג משהו שיברור ביניהם, יש אולי תוכנה שיכולה לעשות את זה בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תוכנה במחשב יכולה לברור את הכניסות שלך במסך ?? :kopfpatsch:

ואם המסך אצלך אתה בהחלט יכול לבדוק אם הוא עובר בין הכניסות - אין שום קשר למחשב שני שיהיה מחובר שם.

פשוט כנס לתפריט המסך ותחפש INPUT SELECT או משהו דומה..

ואין שום סכנה לחבר למסך שני מחשבים - הוא עדיין מציג בזמן נתון רק אחד מהם. בדיוק כמו שלטלויזיה מחוברים המון מכשירים ואתה עובר בין אחד לשני על ידי הערוץ המתאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי מבין בכל העסק הזה לא הייתי בא ושואל מן הסתם.

אז מה שנראה לך טריוויאלי לאו דווקא ברור כ"כ למישהו אחר, במקרה הזה אני. לכן אני שואל.

בכל אופן תודה.

נראה לי שיש בסוף אפשרות במסך (שאני לוחץ זה מנסה לעבור אבל חוזר חזרה לכניסת DVI כי הוא לא מוצא חיבור. ככה זה נראה בכל אופן).

אני אבדוק את זה סופית שהמחשב יגיע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jacko_il דווקא תוכנה במחשב יכולה לעשות את זה

לכל מסך שמכבד את עצמו יש תוכנה שמגיעה איתו שמאפשרת לשלוט על כל הפרמטרים של המסך דרכה במקום ללחוץ על הכפתורים.

זה לא משנה את ההגדרות של הכרטיס מסך אלה ממש משנה את ההגדרות של המסך.

במקרה הזה אותה תוכנה גם יכולה לברור בין 2 המסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..

DOMINO, קבל את התנצלותי הכנה.. והנה למדתי עוד משהו.. :xyxthumbs:

וממש לא התכוונתי להשמיץ או להוציא אותך "לא מבין" .. זו פשוט הצורה שאני כותב לפעמים ואני מצטער אם נפגעת..

ואתה צודק ב 100% - לא תמיד מה שנראה למישהו אחד טריוויאלי הוא מובן באותה רמה למישהו אחר. ואכן בשביל זה יש את הפורום ולכן גם הקפדתי לענות לך עד כמה שידעתי כנכון..

שוב מתנצל, שחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי בטוח אם לשייך את זה לפה או למסכים או למקום אחר, מקסימום תעבירו לאיפה שרלוונטי.

אז ככה,

במסך שלי יש כניסה אחת של VGA ואחת של DVI.

עכשיו, יש אפשרות לחבר 2 מחשבים למסך אחד, כל אחד בכבל שונה? (סטייל AB Switch אבל בלי)

לא מדובר במשהו קבוע, אני פשוט צריך לעבוד על 2 המחשבים לאיזה יום ואין לי כרגע אפשרות להשיג עוד מסך.

KVM עולה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...