מפרט מחשב של YARDEN PC ב- 3680 ש"ח. שווה? או שעדיף מפרט עצמי ב-6006 ש"ח? - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב של YARDEN PC ב- 3680 ש"ח. שווה? או שעדיף מפרט עצמי ב-6006 ש"ח?

ronenec

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

StarTecH. הרשה לי לשאול אותך מספר שאלות.

1) מהם המניעים שלך להמלצה על 2מודולים דווקא מבית Samsung ולא 2מודולים מחברה אחרת?

2) מההודעה שלך ניתן להבין שמעבדי מציגים ביצועים ירודים במשחקים. אתה אולי מעוניין לערוך את ההודעה שלך?

3) אמנם היא חברה טובה, אבל תסביר לי בבקשה, למה דווקא ולא AMD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) Tray CPU [ ¤ 620.82 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 598.14 ] 1

Memory : Twinmos DDR-RAM 512MB 2700 Memory [ ¤ 348.55 ] 1

CPU Cooling : Thermaltake Volcano 6CU CPU Cooler [ ¤ 62.66 ] 1

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 594.92 ] 1

Video Cards : Powercolor Radeon 9500 128MB DDR Retail Video Card [ ¤ 1079.97 ] 1

Floppy : Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 52.22 ] 1

CD-ROM / DVD-ROM : CD-ROM x 52 [ ¤ 139.25 ] 1

CD-RW / -RW : Lite-On 52/24/52 Retail CD-RW [ ¤ 333.78 ] 1

Monitors : 17" CTX PR705F Flat Trinitron Monitor [ ¤ 1083.51 ] 1

Keyboards : Multimedia Keyboard + Optical Mouse KIT [ ¤ 157.61 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 Front 300W Case [ ¤ 303.55 ] 1

Subtotal : ¤ 5374.98

המערכת הכי משתלמשת שמצאתי בשבילך

פשוט כוללת את מה שאתה צריך והכי כדאי שיש

אני לא מבין מדוע ממליצים על הלוח בגרסאת ה- SL אם אין כל שימוש בפיצ'רים אז ה- NF7 הרגיל בגרסאתו השניה יספיק

יש לי את הלוח הזה(ללא SS) ושומעים ממש ממש טוב, באמת באיכות גבוהה.

נ.ב גם עליו מובנה כרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) לקחת R9500 במקום R9500P כשבפירוש הR9700 הרבה יותר משתלם בעת ובעונה שהתקציב מאפשר.

ב) מן הסתם שתהנה משכזה כרטיס קול איכותי ומצוין, הAC97, אבל תאמין לי שתרגיש בתוספת ביצועים עם הDD של הNF7-SL.

מה זאת אומרת לא ינצל את הפיצ'רים? את טכנולוגיית הS-ATA עוד ניתן להבין, אבל תמיד סבבה שיש אפשרות לIEEE1394, וגם כן, S-ATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)הוא בחיים לא יקח (הוא אח שלי ;D אני מכיר אותו)

ב)על הזיכרון לא ממש איכפת לי איזה חברה...גם Geil זה טוב..רק שיהיה כפול

ג)אני רק אומר שאיי אם די מומלץ למשחקים..............! ואינטל פחות.

הוא הרבה באינטרנט והוא צריך משהו כמו ..וגם אני מעדיף אפילו שאני יותר בקטע של המחשקים... :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב) מן הסתם שתהנה משכזה כרטיס קול איכותי ומצוין, הAC97, אבל תאמין לי שתרגיש בתוספת ביצועים עם הDD של הNF7-SL.

מה זאת אומרת לא ינצל את הפיצ'רים? את טכנולוגיית הS-ATA עוד ניתן להבין, אבל תמיד סבבה שיש אפשרות לIEEE1394, וגם כן, S-ATA.

אני חושב שבמקום

DD התכוונת ל-SS שזהו SoundStrom

אני יגיד לך את האמת אני לא יכול לשפוט אבל אני אומר לך שבאמת שומעים מצוין וזה דיי ביזבוז

כי יותר טוב מזה אני לא יודע עד כמה אפשר להגיע, זה כרטיס שיותר טוב מה-

Creative הפשוטים וברמה של הבינוניים ברשימה אני לא יודע עד כמה משתמש ביתי ירגיש בהבדל(גם לגבי משחקים ברמת גבוהה)

אם בכל זאת התכוונת ל- DD אז אני ממש לא מבין הרי שתי הלוחות הם אותו לוח עם פיצ'רים שונים שמובססים על אותו צ'יפסט אז איך זה יכול להיות, לא נראה לי שהתכוונת לזה

אגב אם תוכל להסביר לי מהו IEEE1394 סתם מתוך סקרנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני התכוונתי לDD. ובמקרה של הNF7-SL, בגרסא 5.1. ה-SoundStorm הוא שם הפיצ'ר בלעז. בעיקרון, זהו מקודד DolbyDigital.

IEEE1394- כניסת Firewire לשם חיבור מצלמות , נגני אאודיו ושאר רכיבים למיניהם. ההגבלה של מהירות תעבורת הקבצים פי כמה גבוהה מזו של הUSB2 ואף מעט מעבר למהירות הWUSCSI. כלומר, ואם אתה תוהה, לשם מה ה1394 אם ישנו USB2 שיעשה את העבודה? אז זהו שישנם רכיבים חיצוניים שנחבר שבניגוד לאחרים יפעלו טוב יותר כשהגישה אליהם תהיה מהירה יותר. כגון, מצלמת , תפעל הרבה יותר טוב כשהוידאו שמוקלט יועבר מהר יותר לכונן הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שזהו לא הדבר אשר מנע ממני לענות לך. בכל אופן, השאלה שלך לא מנוסחת טוב. תקן אותה.

עריכה- אני לא מבין מה אתה רוצה. אתה רוצה לחבר את הכרטיס ל1394? אז תחבר. מהי הבעיה שלך? אמרת 'במקום'. שים לב שה1394 הוא חיבור ולא רכיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...