4GB זיכרון וויסטה 32Bit ..כמה שאלות. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4GB זיכרון וויסטה 32Bit ..כמה שאלות.

night-fire

Recommended Posts

שלום,

אז ככה,התקנתי ואני רואה שאני צריך עוד אז החלטתי לקנות עוד סטיק של 2GB .(המערכת לוקחת לי בערך 1 GB בלי הרבה מידי מאמצים ותוכנות).

האם הוספת הזיכרון תעזור לי?

כלומר , נגיד המערכת הפעלה לוקחת 1GB ,ואני מריץ משחק שצורך 2GB (תיאורטית..הכוונה שכלל המחשב לוקח יותר מ-2GB זיכרון),האם הויסטה מאפשרת שימוש של עוד מעל 2GB ?

אני מרגיש לא טוב עם 2GB כשמערכת ההפעלה לוקחת סטיק שלם של זיכרון לבד.

מקווה שההסבר שלי ברור , ושוב אני מדגיש יש לי Vista Ultimate 32BIT

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לי יש במחשב 2 סטיקים של 2 GB, ההבדל הוא פשוט: למחשב אין גבולות! הויסטה פתאום עובדת פי 4 יותר מהיר מXP ואין תקלות ואין כלום

זה חוויה, ואני ממליץ לך להוסיף ל4 גיגה

המערכת מזהה 4 גיגה, אבל רושמת במנהל המשימות שיש לך 3300 מגה (כנראה בביטים יהיה לך 4 מליון- תמיד בקילובייט זה יוצא פחות אז אל תדאג)

קיצר זה עובד מעולה, הויסטה מזהה הכל והמחשב טס! בהצלחה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח ?

כי הסטיקי פה קצת בלבל אותי . מהסטיקי הבנתי שהויסטה לא תתן לתוכנות לרוץ על יותר מ-2GB (זאת אומרת כאילו למחשב יש רק 2GB זיכרון).

תודה רבה לך ואני אשמח לעוד תגובות ועזרה בנושא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לגבי מי שהגיב לך מקודם, אני ממליץ לך לקרוא את הת'רד הבא:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=355249.0

לשאלתך - אתה תחוש שיפור ביצועים רב בהוספת זיכרון במערכת בעת שימוש בריבוי משימות\ תוכנה כבדה. ויסטה

32 ביט תזהה רק כ3.2 גיגה מה4 כך שאתה יכול לשקול מעבר 64 ביט

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח ?

כי הסטיקי פה קצת בלבל אותי . מהסטיקי הבנתי שהויסטה לא תתן לתוכנות לרוץ על יותר מ-2GB (זאת אומרת כאילו למחשב יש רק 2GB זיכרון).

תודה רבה לך ואני אשמח לעוד תגובות ועזרה בנושא :xyxthumbs:

אתה תוכל להריץ על הויסטה 4 גיגה, הוא יזהה כ3.3, אני חושב שזה פשוט גודל משוער, אולי באמת מדובר בזיהוי מלא של 4 גיגה, מה שבטוח שהויסטה

זיהתה לי 4 גיגה בוודאות (יש תמונה)

אם זה תומך רק ב3.3, אני מאמין שבעדכונים הקרובים הוא יריץ גם מלא, בכל אופן הזכרון ה"לא מזוהה" לא ילך לאיבוד אל תדאג, מקסימום 7 תזהה לך

את הכל יותר מאוחר...

אם תתקין מערכת 64 סיביות זה יזהה לך 4 גיגה מלא[br]פורסם בתאריך: 22.08.2008 בשעה 22:30:13

קודם כל לגבי מי שהגיב לך מקודם, אני ממליץ לך לקרוא את הת'רד הבא:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=355249.0

לשאלתך - אתה תחוש שיפור ביצועים רב בהוספת זיכרון במערכת בעת שימוש בריבוי משימות\ תוכנה כבדה. ויסטה

32 ביט תזהה רק כ3.2 גיגה מה4 כך שאתה יכול לשקול מעבר 64 ביט

שבת שלום.

הבעיה עם 64 ביט שרוב התוכנות היום לא תומכות בפלטפורמה כזאת, אמנם הוא יקבל ביצועים מאוד גבוהים אבל מגוון התוכנות שהוא יוכל

להריץ על המערכת יהיה קטן מאוד.

השאלה גם באיזה רמת ביצועים הוא מעוניין. 32 ביט זו מערכת מעולה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה תומך רק ב3.3, אני מאמין שבעדכונים הקרובים הוא יריץ גם מלא, בכל אופן הזכרון ה"לא מזוהה" לא ילך לאיבוד אל תדאג, מקסימום 7 תזהה לך

את הכל יותר מאוחר...

מערכת 32 ביט (סטנדרטית) לא תנצל 4GB (ההסבר בסטיקי ועשרות תקרדים אחרים)

ובכל מקרה, כל יישום לא יקבל יותר מ2GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מזה יישום, אבל מה זאת אומרת 2 גיגה לכל יישום?

ומה הכוונה "כמעט כל תוכנה" מהפעם האחרונה שהתעניינתי במערכת 64 ביט התאכזבתי, וזה לא רק מהדרייברים

אלא גם ממגוון התוכנות שתומכות ב64 ביט... מה השתנתה היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושלמת

המקרים היחידים שיש בעיות היא עם תוכנות שצריכות שירותים ממערכת ההפעלה כמו אנטיוירוס ועוד אבל כל החברות כבר מזמן הוציאו גירסאות שמתאימות לויסטה ככה שכל מה שצריך זה להתקין גירסה עדכנית.

מעבר לזה תוכנות רגילות ומשחקים שעבדו על 32 יעבדו על 64 בלי שום התאמה ובלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בביצועים בין 32 ל64 (ויסטה) במערכת כמו שלי?

E8200

4 GB 800 mhz

1333FSB

Seagate 500GB 32 MB

כי סך הכל אני מתרשם מאוד לטובה מהביצועים של ה32 ביט...

השיפור לא ממש מצדיק לקנות 64.

אבל אם כבר יש ברשותך את הדיסק ויש לך כוח להתקין הכל מחדש, ואם אתה ממש רוצה לנסות אז לך על זה.

אני באופן אישי הייתי מתקין אבל אני מקבל מערכות הפעלה חינם, ואני לא פוחד מעבודה קשה.

אני הייתי גם מתקין את זה כמערכת הפעלה נוספת ולא במקום הVISTA 32, כי לא חסר לי מקום בהרדיסקים ונחמד שיש מערכת נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הלוואי שהיה לי מקום בהארדיסק, יש לי שם ספריית סרטי HD, בכל אופן זה לא עניין של עבודה קשה

זה עניין של זמן, לפי מה שאני מבין ההשקעה לא תתן תוצאה משמעותית יותר ממה שיש לי עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...