בקשה ממשתמשי הפורום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה ממשתמשי הפורום

maverick

Recommended Posts

שלום רב לכל קהילת HWZone. אני פונה אליכם, באופן פרטי, בלי שום תארים, תפקידים וכל שטות אחרת כיוזר רגיל אל הקהילה.

עקב ריבוי הת'רדים בפורום זה, אשר (לדעתי ואני חושב שלדעת עוד כמה אנשים) אינם תורמים לשום דיון ואף מורידים את רמת הדיון.

אני יודע שפורום כללי אמור לכסות את כל נושאי ה-off topic אבל דיונים אלו לא תורמים לשום דבר ואף מעכירים את האווירה בפורום.

כפי שכבר ציינתי, זוהי דעתי האישית ואני לא מייצג אף גורם רישמי בפורום. אשמח לקבל תגובות בנושא והכי חשוב שהפורום ימשיך להיות מספר 1 בכל התחומים.

בברכה,

Maverick.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שישנם כמה נושאים פה שלא היו צריכים להפתח מלכתחילה, אבל לרוב נושאים משעשים ומעלים חיוך צצים פה,

ואני חושב שזה מה שעושה את הפורום איכותי..

לא רק רמת "מיקצועיות" גבוהה..

אבל זאת דעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם פורום "כללי" אך ישנו איזה שהוא "קו אדום" של רמת הדיונים. לרוב הדיונים מתחילים יפה ואז עוברים לשני מישורים: גידופים וקללות או העלבות אישיות על רקע חילוקי דעות. לא יפה ולא נאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שישנם כמה נושאים פה שלא היו צריכים להפתח מלכתחילה, אבל לרוב נושאים משעשים ומעלים חיוך צצים פה,

ואני חושב שזה מה שעושה את הפורום איכותי..

לא רק רמת "מיקצועיות" גבוהה..

אבל זאת דעתי..

יש הבדל בן דיונים שמעלים חיוך לדיונים של אנשים שבאמת משעמם להם - תרתי משמע.

"שטויות לזמן פנוי!!!"

"תגיד לי ותאמר לי - האם זה אותו הדבר? "- שבר שיא!

"איך מגיעים לטבריה?"- מה הבעיה להסתכל במפה?

להזכירכם זה לא פורום של אורט , או רק לתלמידי תיכון למינהם. יש כאן משתמשים יותר מבוגרים שרואים איך ת'רדים נורמליים הופכים לשפת רחוב טיפוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

|

|

|

|

|

V

יש הבדל בן דיונים שמעלים חיוך לדיונים של אנשים שבאמת משעמם להם - תרתי משמע.

"שטויות לזמן פנוי!!!"

"תגיד לי ותאמר לי - האם זה אותו הדבר? "- שבר שיא!

"איך מגיעים לטבריה?"- מה הבעיה להסתכל במפה?

להזכירכם זה לא פורום של אורט , או רק לתלמידי תיכון למינהם. יש כאן משתמשים יותר מבוגרים שרואים איך ת'רדים נורמליים הופכים לשפת רחוב טיפוסית.

^

|

|

|

|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שינם כמה נושאים שלא היו צריכים להועלות מלכתחילה..

כמו מה שציינת ועוד..

ואת זה אני מבין

ובנוסף הרבה אנשים בפורומים האלה הם ילדים קטנים שמה לעשות, מתנהגים כך,

אבל רק רציתי לציין שלא צריך להגיע לרמה של רצינות מלאה ושאפשר גם לשים נושאים מצחיקים ומעניינים במידה והם לא עוברים את גבול הטעם הטוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה דוגמאות??

ת'רד על מלכת היופי שהפך לירידות על משתמשת באתר שננעל ולא שניה אחת מוקדם מדי ואז עוד מישהו בא בטענות למנהלים למה הם עשו את זה

אין לי שום קשר למנהלים אבל בדרך כלל אני יכול לראות איך ת'רד הולך אוטוטו להינעל ובדרך כלל בצדק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דוגמא לתראד ספאמי משהו:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=display;threadid=38955;start=10

זה גן ילדים פה? כיתה א'?

רק שתדעו שאתם אולי לא רואים זאת על פני השטח, אבל על כל כמה דיונים כאלה אנשים מתלוננים לי בפרטי שהפורום הפך לרוטר2 מכל ההודעות ספאם האלה, והאמת היא שאני מתחיל להסכים איתם בנוגע לעניין.

עריכה:

אתה רוצה דוגמאות??

ת'רד על מלכת היופי שהפך לירידות על משתמשת באתר שננעל ולא שניה אחת מוקדם מדי ואז עוד מישהו בא בטענות למנהלים למה הם עשו את זה

אין לי שום קשר למנהלים אבל בדרך כלל אני יכול לראות איך ת'רד הולך אוטוטו להינעל ובדרך כלל בצדק

בדיוק :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן... אני מסכים..

אכן יש ספאמים רציניים..

כנראה יותר ממה שחשבתי..

אני לא נכנס לםורום כללי כל כך הרבה, למרות שיש שאלות בפורומים אחרים שהם מתחת לכל ביקורת..

אני מצטרף לדעה שלכם בנוגע לפורום שהופך להיות רוטר2..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שטויות לזמן פנוי!!!"

גם זה נראה לך מיותר ?! ???

אותי זה נורא הצחיק אז העלתי את זה... דווקא נראה לי לא רע לצחוק מדי פעם... :lol:

אם זה ההגדרה לספאם אז תורידו את זה...

TAKE IT EASY... :P

עריכה:

אין לי בעיה עם פורום "כללי" אך ישנו איזה שהוא "קו אדום" של רמת הדיונים. לרוב הדיונים מתחילים יפה ואז עוברים לשני מישורים: גידופים וקללות או העלבות אישיות על רקע חילוקי דעות. לא יפה ולא נאה.

בזה אני מסכים עם כל מלה... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה הנה, תראו מי שמדבר!!

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=display;threadid=38793

אל תגיד אחרי זה אנשים עושים פה ספאם.

נ.ב-

מלכת היופי שלנו באמת יפה וחמודה, זה מה שהיא צריכה להיות.

אילנית לוי נראית כמו פרחה, היא אולי כוסית אבל לא יפה ויש הבדל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, לדעתי, חייבים להפסיק להיות רצינים כל הזמן, ולא רק מחשבים, אולי יש פה אנשים שהם רק רוצים רצינות ורק מחשבים,

אבל אני בטוח שהרוב לא, ובגלל זה יש את פורום OFF-TOPIC, ששם סתם משוחחים גם אם זה דברים שטותיים כמו, NEO VS SUPERMA

תרד בעלי החיים, תרד מלכת היופי ועוד... לדעתי שימשיכו ויהיו עוד תרדים כאלו.

נכון שיש יוזרים שהם מעכרים את האווירה בפורום, וצריך להזהיר אותם ואם הם עושים זאת פעם שנייה אז נותנים להם BAN לשבוע או משהו

דומה, אבל חאלס זה פורום OFF-TOPIC!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...