איך הספקים של NZXT ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הספקים של NZXT ?

talsa

Recommended Posts

יש לו חומרים איכותיים, הוא מינימום 78% נצילות (אז הוא לא 80PLUS אפשר לחשוב, הבדל של 2%)

התו 80PLUS הוא מעבר לנצילות מינימלית של 80 אחוז, הוא אומר שהספק גם נבדק ונמצא כבעל נצילות כזאת על ידי צד ג' אמין. בנוסף, למה אין ביקורות על הספקים האלו בשום אתר מכובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התו 80PLUS הוא מעבר לנצילות מינימלית של 80 אחוז, הוא אומר שהספק גם נבדק ונמצא כבעל נצילות כזאת על ידי צד ג' אמין.

אתה אומר שNZXT לא אמינים? הם כותבים שבעומס מלא הספק ב78%. מכאן אפשר להבין שתמיד הוא יהיה מעל 78% נצילות במיוחד במנוחה שהוא יהיה בטח ביותר מ80%... מה יש פה לא להאמין להם?

בנוסף, למה אין ביקורות על הספקים האלו בשום אתר מכובד?

אתה יכול לראות את הביקורת של 3DGAMEMAN. מדגישים שם שיש לספק A PFC, שהוא שקט, ועשו לו בדיקה עם Q6600 שממוהר ל3.5 ו8800GTX בעומס מלא והוא החזיק מצוין.

וכל זה במחיר משתלם מאוד רק 340 בKSP. החיסרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שהוא לא מודולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שNZXT לא אמינים? הם כותבים שבעומס מלא הספק ב78%. מכאן אפשר להבין שתמיד הוא יהיה מעל 78% נצילות במיוחד במנוחה שהוא יהיה בטח ביותר מ80%... מה יש פה לא להאמין להם?

אתה יכול לראות את הביקורת של 3DGAMEMAN. מדגישים שם שיש לספק A PFC, שהוא שקט, ועשו לו בדיקה עם Q6600 שממוהר ל3.5 ו8800GTX בעומס מלא והוא החזיק מצוין.

וכל זה במחיר משתלם מאוד רק 340 בKSP. החיסרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שהוא לא מודולרי.

לא אמרתי שהם לא אמינים, ציינתי שתו 80PLUS ניתן על ידי צד ג' ולכן אני סומך עליו יותר מאשר על הצהרות היצרן. בנוסף - אומרים באיזה טמפ' הם משיגים יעילות של 78% ?

הביקורות של 3DGAMEMAN מאוד שטחיות ולא נוגעות בסוגיות החשובות באמת. לפעמים אני חושב שמדובר בביקורות מוזמנות. אמרו שהוא שקט? איפה עקומות SPL/WATT ? אמרו שהוא מחזיק יפה? איפה עקומות וטבלאות המתחים? דווקא את העובדה הלא חשובה שיש לו APFC הם מדגישים?

בעניין ספקים - אני מעדיף להיות חשדן עם חברות שאני לא מכיר. במיוחד שהיום, להבדיל מהמצב לפני מספר שנים, יש הרבה ספקים מעולים ועם "קבלות" במחירים סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום אזכור באתר של החברה שיש לספק A PFC, גם על הספק אין אזכור ובנוסף לזה בחיים שלי לא ראיתי ספק עם A PFC שיש לו Voltage Switch (כל הרעיון זה שהשינוי מתח נעשה לבד).

בקיצור המידע על הספק הזה אפסי ולא כדאי לקנות אותו (חוץ מזה ה PP600 נותן רק 11.86V במסילות ה 12V, לא נתון מדהים בהשוואה לספקים אחרים, ה HEC 400TRT שלי נותן במקרה הרע 11.92V).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהם לא אמינים, ציינתי שתו 80PLUS ניתן על ידי צד ג' ולכן אני סומך עליו יותר מאשר על הצהרות היצרן. בנוסף - אומרים באיזה טמפ' הם משיגים יעילות של 78% ?

הביקורות של 3DGAMEMAN מאוד שטחיות ולא נוגעות בסוגיות החשובות באמת. לפעמים אני חושב שמדובר בביקורות מוזמנות. אמרו שהוא שקט? איפה עקומות SPL/WATT ? אמרו שהוא מחזיק יפה? איפה עקומות וטבלאות המתחים? דווקא את העובדה הלא חשובה שיש לו APFC הם מדגישים?

בעניין ספקים - אני מעדיף להיות חשדן עם חברות שאני לא מכיר. במיוחד שהיום, להבדיל מהמצב לפני מספר שנים, יש הרבה ספקים מעולים ועם "קבלות" במחירים סבירים.

בקשר לנצילות אני לא דואג, אני לא מפחד שNZXT יכתבו שיש 78% מינימום ובעצם זה יהיה 60-70.. אני בכל מקרה מאמין להם.

בקשר ל3DGM - לא רק אמרו שהוא שקט, אלא גם השמיעו אותו ושמו את הספק כוח ממש מול המצלמה ובקושי שמעו אותו.

טבלאות מתחים..

65512444tn1.png

אין שום אזכור באתר של החברה שיש לספק A PFC, גם על הספק אין אזכור ובנוסף לזה בחיים שלי לא ראיתי ספק עם A PFC שיש לו Voltage Switch (כל הרעיון זה שהשינוי מתח נעשה לבד).

בקיצור המידע על הספק הזה אפסי ולא כדאי לקנות אותו (חוץ מזה ה PP600 נותן רק 11.86V במסילות ה 12V, לא נתון מדהים בהשוואה לספקים אחרים, ה HEC 400TRT שלי נותן במקרה הרע 11.92V).

גם באתר של KSP וגם 3DGM אומרים שיש לספק PFC.. אני לא רואה למה ל3DGM לשקר מה משלמים לו על זה?

הPP600 נותן 11.89V ב12V (לא הבדל גדול), בכל מקרה אני לא דואג, לHD4850+E8400 זה יספיק ואני מאמין שגם לשדרוג עתידי של כרטיס מסך ולOC של המעבד.

בינתיים לא ראיתי ספק שמוציא 21 אמפר ב12V הראשון ו22 אמפר ב12V השני (ביחד 43 אמפר) במחיר של 340 שקל.

הליברטי מוציא רק 30 אמפר, עולה אותו דבר ולפי מה שאני יודע הוא גם לא 80PLUS. שנייהם שקטים, היתרון היחדי של הליברטי זה שהוא מדולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שמסילה אחת נותנת 21 והשניה נותנת 22 לא אומר שהספק נותן 43A. מדובר בנתוני פיק לכל מסילה לא בנתון פיק לזרם המירבי המשולב.

אני מאמין שלספק יש PFC אבל לא A PFC, גם לפי אין לו A PFC, לספקי A PFC אין Voltage Switch וזה לא יעזור כמה תגיד שאיזה מישהו שמן שלא מבין שום דבר מהחיים שלו אמר שיש. הוא גם אמר שצריך ספק של 800W בשביל CF/SLI וזה ממש לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...