האם Thermatake TR2 RX 450W יספיק לHD4870 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Thermatake TR2 RX 450W יספיק לHD4870

djelectric

Recommended Posts

היי... אני מתכנן בקרוב לקנות HD4870 והאמת היא שאני דיי בטוח אבל אני רוצה שקט נפשי, האם הספק שלי יחזיק את זה?

(כמובן שיש לי גם יציאת PCI-E בספק)

(עובד ברזולוציה 1600X1200)

יחזיק אותו בהחלט

עכשיו,תנסה להעביר אליו את הקירור הAC S1 שלך =] תקבל משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה זה עובד גם עליו?!

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/8162-palit-radeon-hd4870-512mb-graphics-card-review-21.html

This little exercise has made it apparent that provided it has the proper amount of ramsinks and VRM sinks, ANY cooler compatible with the HD3870 series will also be compatible with the HD4870 and HD4850. We tried the HR-03 GT, DuOrb, Coolink GFXChilla and Arctic Cooling S1 Rev.2 and every one of them fit without any problems at all. Beautiful, isnt it? ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון הHD4870 לא לוקח יותר מי 320W במאמץ מירבי לכן כן יש מצב גדול מאוד שהספק יחזיק אבל הוא יהיה ממש גבולי :xyxthumbs:

אם הHD4870 באמת היה צורך 320, אז זה לא היה גבולי, הרבה מעבר. הוא צורך הרבה פחות.

יותר הגיוני שכל הצריכה על ה12V היא 320 וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף למהל היקר שמעליי

למה לעזאזל THERMALTAE ? בספק כוח ! הם ממש לא טובים , הגירסאות החדשות יותר טובות מהקודמים שלהם אבל עדיין לא נחשבים מספיק טובים .

תלך על ה Enermax 425W Moudle 82+ הם מעולים ויחזיקו לך בלי בעיות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בספק הזה כבר הרבה זמן ומצאתי אותו איכותי ונוח....

לא היית לי בעיה אחת קטנה איתו, ותאמינו לי, הוא פועל 24 שעות ביממה מחובר ל6 מאווררים

אני ממש לא מתכוון לקנות ספק חדש עכשיו...

אגב גם הספק שלי מודולרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף למהל היקר שמעליי

למה לעזאזל THERMALTAE ? בספק כוח ! הם ממש לא טובים , הגירסאות החדשות יותר טובות מהקודמים שלהם אבל עדיין לא נחשבים מספיק טובים .

תלך על ה Enermax 425W Moudle 82+ הם מעולים ויחזיקו לך בלי בעיות !

א. הספקים החדשים של הם כן טובים.

ב. זה מה שכבר יש לו.

ג. למה לקנות עוד פעם 425?

ד. אם מוגבלים בתקציב עדיף לקנות את הPRO ולא את הMODU, מי צריך מודולרי אם גם כך המארזים הטובים מגיעים עם סידור חוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים החדשים של TT טובים יותר מהישנים אבל TR2 ישאר TR2, לא ספק מדהים, אבל משתלם במחירו.

בכל מקרה אתם משווים ספק של 280 שקל לספק של 400 שקל :screwy: תפסיקו אם ההשוואות הלא נכונות האלה, תשבו אותו לספק במחיר שלו :nixweiss:

הספק יחזיק גם ב OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...