מחפש קירור לכרטיס מסך 8800GT + שאלה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור לכרטיס מסך 8800GT + שאלה

X-Style

Recommended Posts

אני מחפש ל8800GT עד 200 ש"ח מקסימום, ושאלה קטנה - איך אני אוכל להיות בטוח שזה יכנס למארז? כי ראיתי שמישהו בפורום קנה את הקירור ACCELERO והוא נראה ענקי :S

אגב יש הבדל בין

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1056

עם הטורבו מודל לבין:

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=AC-TWINTURBO

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל המארז שלי לא הכי גדול, למעשה הוא דיי קטן, והקירור נכנס יופי....

קח את הטורבו, זה מה שעושה את כל הקסם לי יש את ה S1 עם טורבו מודול שזה שני מאווררים שאני שמתי בעצמי על זה

אני ממליץ ממש בחום, יתן לך גם OC רצחני, שאל את NIKE איזה שיפור ביצועים זה נתן לו, אם אני לא טועה ביצועים דומים ל8800GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-S1 כולל מאווררי ה-twin turbo שהותקן על ה-8800GT.

מבחינת טמפ', במצב מנוחה או עבודה רגילה (לא משחקים), הטמפ' עומדת על 50 מעלות.

בזמן מאמץ (כמה שעות של משחקים די כבדים) הטמפ' מטפסת ל-57 או משהו כזה.

לפני הוספת הקירור, הטמפ' סטוק היו משהו בטווח ה-57 במנוחה וכמעט 70 במאמץ, ככה שאני מרוצה.

מבחינת OC, עשיתי רק OC קטן, של אולי 10%, רק כדי להתאים אותו להגדרות המקבילות בכרטיס שמגיע מומהר (גרסת ה-AMP!).

אני בטוח שאפשר להמהיר אותו עוד יותר, אבל אני קצת משתפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תראו מחר בבוקר אני אקנה את הקירור ACCELERO S1 עם 2 מאווררים (הטורבו מודל הזה)

כמה שאלות

1. אני קונה מFOXPC והוא אמר לי שיש מצב שיהיה קצת עומס והוא לא יוכל להרכיב לי את זה.. כמה זה מסובך כבר לפרק את הפלסטיק ולהתקין את זה לבד? או שזה סך הכל להוציא ברגים ולהכניס ברגים?

2. האם הקירור מגיע עם משחה תרמית שמרוחה עליו יענו או שאני צריך להתעסק עם השטויות האלו

3. יש לי תוכנה Precision, היא טובה לOC?

4. נגיד ואני אתחיל להעלות את התדרים של הכרטיס, האם יש צורך לעלות גם בביוס מתחים ?

5. כמה הבדל כבר יכול להיות בכרטיס 8800GT שהוא לא כרטיס חזק במיוחד אם נגיד אני אעלה מCORE CLOCK של 675 שיש לי עכשיו (העלתי אותו קצת בעצמי) ל-750 או 800 נגיד..

האם זה הבדל שאני נגיד אכנס לCRYSIS ואני אוכל להפעיל הכל על HIGH בלי שום בעיות ? ז"א עד כמה זה ישפיע לעלות עוד 100 בתדרים נגיד

6. עודד מנשנש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ההתקנה היא די פשוטה, אבל אם אין לך ידע מוקדם בנושא, עדיף שתתן למישהו מוסמך.

2. הקירור מגיע עם משחה מרוחה עליו.

3. התוכנה בסדר גמור.

4. המגבלה שלך מבחינת הOC תהיה המתחים. צורה אחת לתוספת מתח לכרטיס היא ע"י צריבת ביוס של כרטיס שמספק יותר מתח לליבה.

צורה שנייה היא בעזרת מוד פיזי לכרטיס עצמו.

5. אם זה יהיה המצב, השיפור יהיה מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי הכנסת אותי לסרטים עכשיו

מה זה לצרוב לביוס וכל השטויות האלו.. זה מסובך?

או שאתה פשוט מתכוון שצריך להכנס לביוס כשהמחשב עולה ולשנות את המתחים?

ואם זה כזה מסובך (כי אני לא הולך לעשות או דברים כאלה), יש סיכוי להגיע ל750 בCORE CLOCK בלי לעשות כל מיני ודברים מסובכים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. המגבלה שלך מבחינת הOC תהיה המתחים. צורה אחת לתוספת מתח לכרטיס היא ע"י צריבת ביוס של כרטיס שמספק יותר מתח לליבה.

צורה שנייה היא בעזרת מוד פיזי לכרטיס עצמו.

רציתי רק לציין שע"י שינוי המתח של הכרטיס 8800GT בביוס אין שום הבדל ושיפור. הכרטיס כלל לא יפעל במתח שהוא יבחר, ואני אומר את זה מנסיון. זה לא עובד בכל הכרטיסים ויתכן שזה מתפלג לחברות שונות (שגורמות לשינוי המתח לכרטיס להוות קושי) ולאו דווקא לסדרות כרטיסים שונות.

ובכל אופן נשאל מה זה לצרוב ביוס. זה יכול להיות קצת ביג דיל אם אתה לא מבין בתחום וגם עדיף שיהיה כרטיס מסך PCI גיבוי, כי אם (וזה אפשרי) תהיה שגיאה מכל סיבה שהיא, אז אתה תהיה חייב לשחזר את הביוס (אבל הכרטיס לא יפעל כי הרי הייתה שגיאה בעדכון ביוס) אז תצטרך גיבוי. אבל בשורה התחתונה זה רק לתת BOOT עם דיסק כלשהו, אפילו תקליטון 1.44" ולהקליד כמה פקודות, לעקוב אחר ההוראות, להפעיל מחדש את המחשב- וזה הכל.

וכמו שאמרתי עד כה, זה מסובך למי שלא מבין + זה לא בטוח יעבוד, ולכן.. האם תגיע ל750? יש אפשרות, אני הגעתי ל740/1070 שזה דיי הרבה מ 600/900 (אני חושב ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...