לונדון וקירשנבאום מראיינים את אורן זריף - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לונדון וקירשנבאום מראיינים את אורן זריף

00000

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי למה הוא התלונן. מבחינת אורן זריף והצוות שלו לפגוע במישהו הכוונה לשלוח גלי אנרגיה שליליים עליו עד שיתפגר, כמו שהוא הציע לעשות לאחמדינג'אד תמורת 3 מיליון שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, תגידו מה שתגידו - ירון לונדון התבטא בדרך לא דרך וכל אדם שאינו ילדותי ושאינו צבוע יעיד על כן

בנתיים מי שיצא כאן עבריין על פי חוק הוא ירון לונדון ולא אורן זריף שלא הצליח להוציא מילה מהפה.

זה שירון לונדון מתלהב מה"המדע המודרני" שאותו הוא מכנה "מדוייק" או מקשר אותו לכל מעשה בחייו הפרטיים זה עניין אחד שלא צריך לגרום לו להתנשא על אדם שבא להתארח בתוכניתו.

מה שהכי מצחיק הוא שאף אחד כאן לא באמת היה אצל אורן זריף ולא שמע בכלל במה מדובר ומלכתחילה פוסל והולך עם הזרם ועם המיינסטרים הלא הגון רק בשביל להרגיש עם עצמו קול.

בקיצור אני מחכה לרגע שאורן זריף יתבע את לונדון ובכלל אני מחכה לרגע שיעיפו את לונדון מהטלוויזיה הישראלית לאלף עזעזאל!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים מי שיצא כאן עבריין על פי חוק הוא ירון לונדון ולא אורן זריף שלא הצליח להוציא מילה מהפה.

זה שירון לונדון מתלהב מה"המדע המודרני" שאותו הוא מכנה "מדוייק" או מקשר אותו לכל מעשה בחייו הפרטיים זה עניין אחד שלא צריך לגרום לו להתנשא על אדם שבא להתארח בתוכניתו.

מה שהכי מצחיק הוא שאף אחד כאן לא באמת היה אצל אורן זריף ולא שמע בכלל במה מדובר ומלכתחילה פוסל והולך עם הזרם ועם המיינסטרים הלא הגון רק בשביל להרגיש עם עצמו קול.

לתקוף את המרואיין בתוכניות ראיונות, שהיא התוכנית שלך (של לונדון), זוהי לא עבירה. ההיפך- זוהי חובה.

בימינו נדיר לראות ראיונות שבהם באמת שואלים שאלות אמיתיות ולא נערכים סתם לצורך יחצנות. כל הכבוד.

(לא שלונדון וקירשנבאוןם לא עושים את זה, הם רק מציינים את זה במפורש)

ד"א, חדשה מרעישה: גם דיי הרבה אנשים אחרים מתלהבים מ"המדע המודרני" ומכנים אותו "מדוייק". :lol:

אף אחד לא פוסל את אורן זריף. להיפך- אני חושב שהרוב דווקא חושבים שהוא כן עוזר לאנשים, לפחות חלקית.

גם פלסיבו יכולה לעזור לבן אדם. כן- תתכן האפשרות שיש לבן אדם הזה יכולות אישיות מסויימת ובעזרתן הוא יודע איך לגרום לאנשים להרגיש טוב יותר.

מי שרוצה, מוזמן לשלם לו ממיטב כספו ולהנות.

אבל- ההצגה שלו היא מגוכחת ("בני תמותה רגילים לא מבינים את זה"- תשובה לא מתנשאת כלל וכלל, ד"א ::)). התשובות שלו ללונדון היו פשוט מגוכחות ("רמת אנרגטית היא הרמה האנרגטית של הבן אדם"). אחרי תשובות כאלה, הגיוני להסיק שהוא שרלטן. (וזה ש"איכשהו" כל קבוצת הטלפתים המדהימה שלו לא הצליחה להשפיע על לונדון)

נ.ב.

הבן אדם ציין בפירוש שהוא יודע שלא יעשו לו שם "הנחות" ושעד היום הוא נמנע מלהתראיין שם. בסופו של דבר זו הייתה בחירה שלו להתראיין- ובעיה שלו שהוא יצא פשוט מגוחך ונבהל מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...