[שאלה] איזה שפת תכנות על מתכנת לדעת כדי לתכנת בטלויזיה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] איזה שפת תכנות על מתכנת לדעת כדי לתכנת בטלויזיה

lord69

Recommended Posts

שלום,

רציתי לדעת, באיזה שפת תכנות HOT \ YES וספקיות כבלים בעולם משתמשות, במידה ואני מעוניין להתקבל ולתכנת שם, איזה שפה אני צריך לדעת או במידה ואני רוצה מתכנת שמבין ויכול לתכנת תכנים לטלויזיה, איזה שפה הוא חייב לשלוט ומה הוא צריך לדעת.

* אם מישהו מוכן \ מכיר מאמרים בנושא תכנות לטלויזיה - אשמח לקבל לינק

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי HOT / YES לא מחזיקים תכנתנים ככה שאין פה מה לתכנת, הם כנראה קונים את המכשירים מוכנים.

קודם כל תודה על התשובה המהירה,

שנית, אתנצל מראש על שגיאת הכתיב בכותרת וכו'.

אנסח שנית , באיזה שפה המכשירים שהם משתמשים מתוכנתים, כלומר במידה ואני רוצה לתכנת מכשיר כזה ולעבוד איתו (בניית תוכנה שתעבוד עליו וכו') מה עליי לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשירים כאלו כתובים אכן בשפה נמוכה, כאשר את התכן של המעבדים עושים ב Verilog או VHDL (בהנחה שהחברה לא משתמשת במעבד קיים בשוק) ותכנות של חלק מהרכיבים נעשה בשפה C++/C ואסמבלר במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תודה רבה לעוזרים.

מהתשובות אני מבין כי מדובר בשפות לא הכי חדשות אבל בכל זאת, שפות נחשבות.

רציתי לדעת, במידה ואני מחפש מתכנת שיודע את אחת השפות שציינתם, מספיק שהוא ידע את השפות 100% , או שהתכנות והעלאת תכנים לטלויזיה הוא שונה לגמרי ממחשב .

למי שעוד לא הבין אני מחפש בחור שיוכל לעבוד איתי על פרוייקט לממירים של HOT, אם מישהו פה יודע \ מכיר \ מנוסה בדברים האלה , נא לרשום לי בבקשה ה''פ.

אשמח אם תעזרו לי כך שאוכל לפרסם מודעה ב"דרושים".

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממירים של HOT מריצים שנקראת OpenTV.

בשביל לפתח תוכנה עבור הממיר, אתה צריך לקנות ממיר ו-Debugger בעלות של אלפי (או עשרות אלפי דולרים). במידה ואתה צריך גם Streamer, אז העלות כבר הרבה יותר גבוהה.

באיזה פרוייקט מדובר, ולאיזה צורך (לימודים/סטארט-אפ)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון של השפות האלו הם בעיקר שהם קרובות למתכת שזה מתורגם לביצועים טובים, שליטה מלאה על מה רץ ואיך. כמובן שלדעת את השפות זה רובד אחד של הבעיה, הרובד השני הוא להכיר את הפלטפורמה שאתה רוצה לפתח עליה (וזה עולם בפני עצמו) שזה בעיקר כולל להכיר:

- את מערכת ההפעלה שלה.

- את סביבת הפיתוח שלה.

- את הספריות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובה,

מדובר על סטרטאפ שאני מעוניין לפתח.

אם תוכלו לייעץ לי על מתכנת שמבין בתחום ומתעסק, או לפחות לעזור לי למצוא אחד כזה , אשמח.

אני מניח שבישראל יהיה קשה למצוא מתכנת כזה, אך בחו''ל - חייב להיות משהו.

מה על המתכנת שאני שוכר לדעת? איזה ניסיון? הבחור מעליי רשם שחובה רקע בתחום כי זה משהו שונה טיפה...

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בישראל מספר חברות תוכנה שמפתחות תוכנות עבור טלוויזיה אינטראקטיבית.

עבור פיתוח ל-HOT, אתה צריך מתכנת שיודע טוב C ותכנות מונחה עצמים, וכמובן נסיון בפיתוח עבור OpenTV או יכולת למידה עצמאית מהירה.

אני לא יודע איזה אתה רוצה לפתח ומה המורכבות שלה, אבל קרוב לוודאי שיהיה צורך בפיתוח Server בשפת ++C, ואולי גם SQL Server.

יש מצב שאולי יש צורך בצוות של מספר מתכנתים.

פעם גם רציתי להקים סטארט-אפ בתחום הזה, אבל כפי שאמרתי יש צורך בהשקעה כספית מאוד גבוהה.

במידה ואתה רציני, אתה יכול לשלוח לי פרטים בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...