מערכת קירור מים זולה יכולה להתחרות בקירור אוויר? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קירור מים זולה יכולה להתחרות בקירור אוויר?

massinvallus

Recommended Posts

במילה אחת לא.

בכמה מילים:

מערכות המים הזולות אליהן התכוונת הן (מפאת אי קיומו של ביטוי המתאר טוב יותר את הרגשתי כלפיהן) חרא של דבר.

כל המערכות שנכנסות ב-SLOT 5 1/4 לא מתקרבות אפילו לקירור אוויר איכותי..... מערכת כמו זו של TT (שכבר עולה כפול דרך אגב) נותנת ביצועים המתקרבים לאלה של אוויר איכותי אבל בשקט יחסי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ביצועים וגם שקט. מאוורר אחד של אנרמקס 80מ"מ + 3 מאווררים ג'נריים 80מ"מ + מאוורר ג'נרי 120 מ"מ + SF2 שעל הSK7 +רעש של הספק זה מחשב מאוד רועש אני משער לכן אני מחפש גם ביצועים לOC די מתקדם (אני רוצה להגיע ל220*11.5) וגם שהמחשב לא יהיה מאוד רועש. אפשר להכין מערכות מים HOME MADE במחיר זול טובות? (כמה זול וכמה טובות ובמה זה כרוך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקח את זה אישית אבל אתה פשוט ז**ן מוח......

אני מנחש שאף פעם לא עשית OC הגעת לפה קראת ונדלקת.... עד כאן טוב ויפה אבל למה לעזאזל אתה חושב שתגיע ל-220X11.5???? זה כ"כ לא תלוי רק בקירור.....

זה כמו להגיד אני לומד שעתיים לבחינה כדי להוציא 96..... אין קשר בין מחט לתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת מים איכותית תיתן ביצועים דומים לקרור אוויר עצבני - ההבדל ? רמת הרעש או השקט, תלוי מאיזה צד מסתכלים... :)

וכן שמערכת מים יכולה לטפל בהספקי חום גבוהים יותר מקרור אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים עזרתם לי להחליט למעט captaincaveman שעבר יום רע או שהוא סתם עוד חולה נפש שעבר התעללות בילדותו :lol:

ונכון אתה צודק אף פעם לא עשיתי OC ובאתי לכאן וראיתי שזה רעיון טוב ולא אמרתי שאני חושב שאני יגיע ל220*11.5 אלא קיוויתי.

אני מקווה גם לא להיות אוברקלוקר עלוב כמוך ומישהו שחושב שהוא מבין רק בגלל שהוא היה באתר לפני ולמד בע"פ הרבה דברים על OC... זה עדיין לא אומר שאתה מבין ואתה יצירתי מספיק כדי להיות אוברקלוקר רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים עזרתם לי להחליט למעט captaincaveman שעבר יום רע או שהוא סתם עוד חולה נפש שעבר התעללות בילדותו :lol:

ונכון אתה צודק אף פעם לא עשיתי OC ובאתי לכאן וראיתי שזה רעיון טוב ולא אמרתי שאני חושב שאני יגיע ל220*11.5 אלא קיוויתי.

אני מקווה גם לא להיות אוברקלוקר עלוב כמוך ומישהו שחושב שהוא מבין רק בגלל שהוא היה באתר לפני ולמד בע"פ הרבה דברים על OC... זה עדיין לא אומר שאתה מבין ואתה יצירתי מספיק כדי להיות אוברקלוקר רציני

עלית עלי.... הכינוי שלי זה המשנן.... מה לעשות, אני לא ילד בן 14 שאמא ואבא נותנים לו כסף שיזרוק על מה שבא לו... ויצירתיות? אם היא מתבטאת בלקנות SF2 ועוד כמה מאווררים למארז אז ללא ספק אתה מתבזבז פה.... ממש נפש של אומן....

וחוץ מ- THE BYTER אני חושב שאני היחיד פה שבנה WB שגם עובד (ולא גרם להרס רכיבים ;) ) וזה בלי גישה למכונת CNC (וזה גם היה הרבה לפני שלמישהו פה חוץ מפבל המלך היה מים), אז לך קנה SK7 וספר לכולם כמה אתה יצירתי.... הרכבתי את המחשב הראשון שלי כשאתה למדת לדבר ועבדתי כטכנאי כשלמדת לקרוא בלי ניקוד אבל אני אכן לא מבין כלום במחשבים (וגם התואר שלי במדעי המחשב לא תרם לי להבנה). בקיצור צדקת בהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנון הוא לפי זה:

8.jpg

ובשבוע שיבוא אני צריך לנסוע לקחת את הנחושת שאני צריך וההזמנה שלי של פיטינגים של FESTO .

ואני מקווה שאני יסד הכל עד סוף שבוע. לבלוק אין צורך בשום חריטה רק לקדוח שזה אני יעשה עם מקדחת עמוד בעבודה.

ו captaincaveman יש לך אולי תמונה של הבלוק שלך או לפי איזה תכנון בנית אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלית עלי.... הכינוי שלי זה המשנן.... מה לעשות, אני לא ילד בן 14 שאמא ואבא נותנים לו כסף שיזרוק על מה שבא לו... ויצירתיות? אם היא מתבטאת בלקנות SF2 ועוד כמה מאווררים למארז אז ללא ספק אתה מתבזבז פה.... ממש נפש של אומן....

וחוץ מ- THE BYTER אני חושב שאני היחיד פה שבנה WB שגם עובד (ולא גרם להרס רכיבים ;) ) וזה בלי גישה למכונת CNC (וזה גם היה הרבה לפני שלמישהו פה חוץ מפבל המלך היה מים), אז לך קנה SK7 וספר לכולם כמה אתה יצירתי.... הרכבתי את המחשב הראשון שלי כשאתה למדת לדבר ועבדתי כטכנאי כשלמדת לקרוא בלי ניקוד אבל אני אכן לא מבין כלום במחשבים (וגם התואר שלי במדעי המחשב לא תרם לי להבנה). בקיצור צדקת בהכל.

אני לא צריך להיות יצירתי בכל מחיר... למה לי להיות יצירתי עכשיו? SK7+SF2 ומאווררים זה טוב גם בלי יצירתיות.

וחוץ מזה - אתה יכול להביא עוד 100 תארים על מדעי המחשב ועדיין תהיה אוברקלוקר עלוב.

נ.ב

אל תכניס אותך ואת THE BYTER לאותה קבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...