אוזניות UE-11 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות UE-11

Asafalfa

Recommended Posts

טוב אחרי שהיה לי הרבה עבודה וקצת הפסקה מלימודים מצאתי סוף סוף את הזמן לכתוב !...

אנחנו תמיד אומרים איזה עצבים שלא ניתן לקחת את היופי איתנו ,בשפה שלנו אנחנו מדברים על הסאונד שהנגן והאוזניות יכולים להפיק, אז אחרי הוצאות של עשרות אלפים של שקלים על ציוד שנמצא בבית החלטתי לגוון וללכת על משהו קצת שונה - ה IEM מבית UltimateEars שכולם מכירים .

מכיוון שאני דעתן בנושא הסאונד אני לא מסוגל לחשוב על דבר "פשוט" כי קשה לחזור אחורה > אז להיום אני רוצה להמליץ על ה UE-11 PRO , לאחר 300+ שעות של הקשבה בציוד רציני הגעתי למסקנה שהעבודה שהשקיעו באוזניות מסוג זה פשוט מצוינות - אם זה ברמת הבמה , נפח , דיוק , צבע , ועד לנקודה הקטנה ביותר !.

אז הכל התחיל בגדול ברשת הדים אשר יצרו לי מידה מיוחדת לאוזן שלי על מנת לבנות לי את האוזניה הנל -"ייצור האטמים מבוצע ע"י לקיחת מידה מאוזן בעזרת חומר מידה. בהתאם למידה האישית של הבן אדם מייצרים את האטמים מחומרים על בסיס סיליקון. האטמים צבעוניים, כשלכל אוזן צבע אחר (בדרך כלל אדום לימין וכחול לשמאל)."

לאחר מכן שלחתי את המידות ישר לחברה > בגדול אני הגעתי לחברה פיזית.

הם יושבים ב CA אבל יש כאלה שמזמינית את זה לישראל.

אני יכול לומר לכם שהחברה עובדת על כל אוזניה ואוזניה בנפרד ברמת דיוק שפשוט רתקה אותי , לכל אדם היה את תפקידו > השירות שקיבלתי מי מנהלת יחסי הציבור של החברה היה מדהים פגשתי כל גורם וקיבלתי הסברים לכל דבר.

אז מה קיבלנו: בגדול קיבלנו קופסת מתכת מהודרת שבפנים יש קופסה קטנה(מתכת גם כן) יותר שמחזיקה את האוזניות וכלי ניקוי ...

בגדול הקופסה יכולה להחזיק בפנים גם נגנים אבל בעיה קטנה שהמגבר לא נכנס לשם :\ , לי אישית אין ממש שימוש לזה אבל זה נחמד שצרוב על הקופסה השם של הקונה. :silly:

הסט עצמו:

Input Sensitivity: 119db @ 1mw

Frequency Response: 10Hz to 16,500 Hz

Impedance: 18 Ohms at 1kHz

Internal Speaker Configuration: Four (4) proprietary balanced armatures with an integrated three way crossover

Noise Isolation: -26dB

Input Connector: 1/8" (3.5mm) Gold plated

אפשר לבין כי אין ממש צורך במגבר של ממש אבל מי שבוחר לנצל את שיא היכולת של האוזניה קונה לעצמו מגבר כי פשוט בדרך כלל לנגנים איכותיים בבית\נגן איכותי אין יציאת כוח אלה רק DAC ...

כמו שניתן לראות יש את האפשרות לפרק כל כבל שמתחבר ישירות לאוזניה ואף להזמין בהזמנה מיוחד כבלים איכותיים עוד יותר במיוחד לדגם זה.

אורך הכבל הוא כחצי מטר לקצר ויכול להגיע גם עד 1.10 , כמובן תלוי מה רוצים .

האוזניות עצמם מורכבות מיחידת באס בניפרד ,יחידה מיד ריינג' ויחידת טויטר כאשר כל זה מתחבר ל קרוס אובר ששולט על כל היחידה(פשוט מדהים כמה קטן וכמה הרבה...)

ברושם הראשוני הציוד נראה איכותי מאוד והכול היה בצורה מחושבת , אם כי הכבל נותן הרגשה של דקות יתר על המידה .

אבל הדבר הראשון שרואים זה את האוזניה היושבת כל כך יפה על האוזן עד למצב שלא מרגישים אותו כלל !, במקרה שלי ניתן לראות כי האוזניה מעוצבת אישית (בתוספת כסף) כך שזה אכן לא יראה כמשהו רגיל ....

בכדי לקבל מושג ראשוני על איכות הצליל של האוזניות האלה אני חברתי אותו לציוד מקצועי לא פחות : נגן -לאלה שרוצים מידע IMOD (http://www.redwineaudio.com/iMod.html) ולמגבר מבית Meier - Audio Corda move מגבר שנחשב לטובים ביותר למחיר שלו וכמובן כבל מבית ACD דגם Jumbo Cryo x Silver כבל עבודת יד עם תכונות אופי משלו (לצליל חם) .

טוב האמת שהיה לי התרגשות מסוימת בפעם הראשונה לחבר את כל החלקים יחד אבל מהרגע שעשיתי את זה ישר הייתי בשוק טוטאלי אני כלל לא הייתי מוכן נפשית ליופי שהאוזניות האלה יכולות להוציא.

הקולות היו נשמעו באופן מלא, עמוק וחם, גיטרה אקוסטית נשמעת ברור עד לרמת הפריטה ,באס WOW !!! כל רגע של צליל פשוט מקפיצה את הלב כאילו אני עומד על סאב וופר, מיד לא צורם מידיי ומיד באס פשוט צבעוני ומדויק.

אגב ביגלל שהאוזניה הזו בנויה כמו שהיא בנויה זה מאפשר להרגיש את הבמה כאילו כל צליל נמצא במקום אחר !

ה UE-11 פשוט אטמי אוזניים שנותנות חווית שמיעה אחרת לחלוטין ממה שאנחנו מכירים ב INEAR

יש ללהם יכולת לשנות את תדירות התהודה של התעלה שמע ומה שסוחט כל אפקט ואפקט שיש לאוזנייה הזו להציע...

אני יכול לומר שככל שאני שומע עם האוזניות האלה אני רק רוצה עוד , האוזניות האלה בעיקר משמשות אותי בין טיסה לטיסה במקרים מסוימים לאטמי אוזניים ביגלל היכולת לקצץ 26 DB , איך לומר פשוט חלום ...

לסיכום אחד האוזניות היותר טובות שיצא לי לשמוע ,הדבר היחידי שכאב לי זה שאין לי את האפשרות להשמיע לחברים את הגן העדן שאני נהנה ממנו כל יום בין טיסה לטיסה.

לאודיופילים שרוצים להוציא את עצמם קצת\הרבה מהבית...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אחרי התעניינות של מספר אנשים החלטתי לכתוב סקירה קצרה אני מקווה שזה יעזור ...

במידה ויש שאלות אתם מוזמנים לשאול .

יש לציין כי הסקירה הזו נכתבה אחרי לילה שלם בלי לישון (לימודים+עבודה) כך שבמידה ויהיה שגיאות סליחה ![br]פורסם בתאריך: 19.08.2008 בשעה 01:45:23

בבקשה ולילה טוב ...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה מדהים! סקירה מעולה.

ותגיד, מה אתה חושב על המגבר: predator של samuel?

ואיפה אני יכול להשיג CLASSIC דורר 5.5??

וכמה עלתה לך סה"כ החבילה? כי זאתי שאני מתכנן עליה עולה 2150$\1900$ תלוי אם אני קונה את ה-UE10 או 11...

תוכל גם לשלוח לי בפרטי יותר תמונות של הערכה בבקשה?

וזה נכון שעם הזמן הAMP משתפר? זה מה שקראתי בכמה מקומות....הם אומרים שאחרי שימוש של 1000 שעות ב- הוא הגיע ל"בגרות" והצליל שלו נשמע מושלם =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מדהים! סקירה מעולה.

ותגיד, מה אתה חושב על המגבר: של samuel?

ואיפה אני יכול להשיג CLASSIC דורר 5.5??

וכמה עלתה לך סה"כ החבילה? כי זאתי שאני מתכנן עליה עולה 2150$\1900$ תלוי אם אני קונה את ה-UE10 או 11...

תוכל גם לשלוח לי בפרטי יותר של הערכה בבקשה?

וזה נכון שעם הזמן הAMP משתפר? זה מה שקראתי בכמה מקומות....הם אומרים שאחרי שימוש של 1000 שעות ב- הוא הגיע ל"בגרות" והצליל שלו נשמע מושלם =\

בגדול המערכת הניידת שלי שווה כ 1900 דולר אולי קצת יותר פחות או יותר אבל ממזמן כבר הפסקתי לחשוב כמה בזבזתי על ציוד =) ברגע שאתה נכנס לתחום אתה לא יוצא כי אתה פשוט לא יכול לשמוע דברים אחרים.... :D

בנושא מציאת CLASSIC יש אפשרות לחפש באתר של aloaudio יש להם כל חלק אפשרי ואפילו לחלק מהדברים .

בנושא המגבר כן לפעמים לוקח לציוד כזה או אחר זמן "להתבגר" מה שגורם לצליל שלו להוסיף הרבה טעם טוב לצלילים .

המגברים של SAMUEL נחשבים בעולם כאיכותיים מאוד אם כי יש האומרים שהוא דופק מחיר גבוה עליהם ביגלל השם .

לומר לך את האמת אני מעולם לא שמעתי מגבר שלו אבל לפי אתרים מחול המגבר שלו נחשב לאחד האיכותיים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמיוחד באוזניות שבנויות לפי האוזן הוא שאתה לא מרגיש אותן בכלל! זה כל הקטע.

אז אמרנו שכדאי לי ללכת על ה-PREDATOR?

ויש מצב שאתה מצלם איזה 20 של הערכה שלך ושולח לי בפרטי\למייל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך.

לנו מפריעה ההרגשה של ללכת עם שני ענקיים על האוזניים (אוזניות קשת) ברחוב.

אסף תתחדש, האוזניות נראות מדהים :o

תוכל לתת הסבר קצר על ה IMOD?

לפי מה שהבנתי מהאתר הזה, הם עשו לו כל מיני מודים מבפנים וכבל שמתחבר למגבר .

ככה זה הולך?

ואתה יודע אולי אם אפשר לעשות את זה עם CLASSIC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המחיר של הimod מוגזם לגמרי.

אם אין לך אפשרות לעשות את הdiyMod בעצמך אני מניח שאפשר למצוא מישהו מוכשר עם ידע באלקטרוניקה שיעשה את זה בשבילך במחיר הרבה יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...