""עובדות"" על קולה ומים. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

""עובדות"" על קולה ומים.

00000

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אמרתם ? מה זה ? קולה ? לא מכיר...

אצלנו הנסטי כבר השתלט כמעט לגמרי, אנחנו כבר לא מכניסים יותר משנה קולה לבית, וגם בקושי יוצא לי לשתות.

אני לא מבין אותכם, נסטי זה גם טעים וגם לא כזה מזיק (הרבה הרבה פחות מקולה) אז מה רע בזה ?

אני מתערב איתכם, תוך 10 שנים, לא יישאר הרבה מהקולה, זה ייהפך ליהיות כמו ה "פאנטה" של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתערבים ? :P

אצלינו הוא כבר ממש נעלם, אני מדבר איתך כאילו על חברים שלי ומשפחה וזה, אין מה לעשות זה כבר נכנס לנו למודעות שקולה = רעל.

ולפי דעתי אנחנו יותר מידי מושפעים מארה"ב...(סתם בלי קשר....אני מזה עייף....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קולה לא תעלם.

אבל ויצוסקי אייס טיי בטעם אפרסק הרבה יותר טעים ובעל טעם טבעי יותר מנסטי אפרסק(ואני דיי מכור לנסטי אפרסק-מהיום זה משתנה)

ובעצם אני 90% מהזמן שותה מים. דבר ראשון שאני עושה כשאני קם בבוקר זה לקחת שלוק \כוס מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלב לא בריא?! אני חי על חלב!

מוות מהיר

קולה לא תעלם.

אבל ויצוסקי אייס טיי בטעם אפרסק הרבה יותר טעים ובעל טעם טבעי יותר מנסטי אפרסק(ואני דיי מכור לנסטי אפרסק-מהיום זה משתנה)

ובעצם אני 90% מהזמן שותה מים. דבר ראשון שאני עושה כשאני קם בבוקר זה לקחת שלוק \כוס מים

אתה טועה.

נסטי אפרסק פחות טוב מאיסטי של ויסוצקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, להנגאובר ולפני שזה קורה גם - מומלץ לאכול בננות או לשתות שייק בננות.

וזה משום שבמצב שבו אנשים שיכורים רמת האשלגן נמוכה ואילו רמת הזרחן[לא זוכר בדיוק] גבוהה.

ואכילת הבננה מאזנת את זה משום שהוא בעלת ריכוז אשלגן גבוה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את המלחמה שפתחתם על הקולה- לא טעים? אל תשתו!

אני אישית מכור לקולה בצורה מוגזמת-לפעמים אני שותה בקבוק שלם ליום! לפעמים אפילו יותר... אני שמעתי עשרות מיתוסים על קולה- מ"זה משמין" ועד "זה עושה מחלת כליות קשה". ובכן, ממש לא אכפת לי. אני אוהב את זה כי זה טעים, ולא אכפת לי שאני ימות יותר מהר, גם ככה אני לא מעשן. בינתיים.

אסיים בציטוט: "בין אם אתה חי חמש שנים יותר או פחות, אלה יהיו חמש שנים של סבל בבית אבות ורצון למות.

ועוד אחד: "מי שחי חיים בריאים מאוד, מתאמן כל יום ואוכל מאכלים בריאים בלבד-מת משיעמום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את המלחמה שפתחתם על הקולה- לא טעים? אל תשתו!

אני אישית מכור לקולה בצורה מוגזמת-לפעמים אני שותה בקבוק שלם ליום! לפעמים אפילו יותר... אני שמעתי עשרות מיתוסים על קולה- מ"זה משמין" ועד "זה עושה מחלת כליות קשה". ובכן, ממש לא אכפת לי. אני אוהב את זה כי זה טעים, ולא אכפת לי שאני ימות יותר מהר, גם ככה אני לא מעשן. בינתיים.

אסיים בציטוט: "בין אם אתה חי חמש שנים יותר או פחות, אלה יהיו חמש שנים של סבל בבית אבות ורצון למות.

ועוד אחד: "מי שחי חיים בריאים מאוד, מתאמן כל יום ואוכל מאכלים בריאים בלבד-מת משיעמום".

משפטי נחמה של אידיוטים שמובילים את עצמם להרס עצמי. זה לא העניין של לחיות עוד חמש שנים, זה העניין שאדם בריא יתחיל להתפרק בגיל 60, אתה תתחיל להתפרק בגיל 30. תאמין לי ראיתי את זה קורה מספיק פעמים בדיוק אצל אותם אידיוטים ששתו כל היום וודקה/עישנו סיגריות. שמעתי מהם את אותם משפטים בדיוק. אני אולי אדם יבש, אבל לפחות השיניים שלי לא מרקיבות בגיל 20.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוות מהיר

אתה טועה.

נסטי אפרסק פחות טוב מאיסטי של ויסוצקי

בדיוק לזה התכוונתי.

לפני כמה ימים קנינו איסיטי של ויסוצקי אפרס' והוא הרבה יותר טוב מנסטי אפרסק.

ככה שמהיום אני עובר לויסוצקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לשתות קולה מאשר לעשן או לקחת דברים אחרים לגוף.

אני אישית שותה קולה... מאיזה גיל 14 נראה לי. ועדיין שותה. אין מה לעשות

שאחרי ארוחה טובה. הדבר היחיד שממלא באמת עד הסוף זה כוס אחת של קולה.

אם לדוגמא בזמן ארוחה אני שותים מים אז זה משתווה (לפחות אצלי) לשלוש כוסות מים.

אגב...

מה רע בחלב, עדיין לא הבנתי.

איך זה בדיוק מזיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...