איזה חנות הכי מומלצת היום? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חנות הכי מומלצת היום?

LastForOne

Recommended Posts

אני יודע שטחנו כבר את הנושא הזה, אבל זה כל הזמן משתנה.

נכון לעכשיו, איזה חנות הכי מומלצת?

אני מחפש חנות מקצועית, זולה, עם מגוון רחב מאוד של חלקים, ושיש לה סניף באיזור חיפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ חיפושים בפורום, הנושא אכן נטחן עד דק. יש באיזור הצפון (נתניה ומעלה) הרבה מאוד חנויות מוצלחות ובעלות מוניטין.

אישית אני לא ממש מרוצה ממבחר המוצרים ש-KSP מציעים, הם לא בהחלט לא הכי זולים (המחירים שלהם רק למזומן בתשלום אחד, תשלום באשראי דורש תוספת) ואישית נתקלתי ביחס מזעזע ולא מקצועי בסניף שלהם בירושלים (ייתכן ומדובר בבעיה נקודתית, אבל מדבור בתלונה חוזרת - שוב פעם, תריץ חיפוש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש דבר כזה "הכי מומלצת". אם אני צריך רכיב מחשב מסויים, אני אחפש איפה הוא נמכר במחיר הזול ביותר (וגם אז התשובה לא תהיה זהה בין רכיב לרכיב). אם אני קונה , אני אחפש חנות שעליה אני סומך מבחינת אחריות ותיקונים. אם אני לא יודע בכלל מה אני צריך, אזי באמת מגוון רחב הוא ייתרון - וכולי וכולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכירה את הסניף בירושלים, אני קניתי כבר פעמיים-שלושה בסניף ראשון לציון

והיחס שם היה מעולה, אין תלונות.

גם מה שVIC07 אמר זה נכון

שאני רוצה לקנות משהו למחשב אז אני עושה חיפוש ואיפה שהכי זול וטוב שם אני קונה לא חשוב אם לא קניתי שם בעבר

ככה גם אני מכירה עוד ועוד חנויות....

תנסה לעשות פשוט חיפוש לדברים שאתה רוצה לקנות ולראות איפה הכי זול לקנות אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלליות, החנויות שאני ממליץ עליהן הן:

נועה מחשבים

PANDA

IQPC

FOXPC

TMS

ZIGZAG

BIT-TECH

יכול להיות שפספסתי כמה.

לגבי לKSP קניית חלקים שם אפשרית, אבל החוקיות נוקשה ולהרבה היו בעיות איתם בעיקר באחריות.

אייבורי פשוט מזלזלים באנשים בחלק מהחנויות שלהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לקנות בלא מעט חנויות... בינהן FOX, נועה, פנדה וTMS. להגיד שאיזו מהן התבלטה לטובה או לרעה אני לא יכול - כולם היו בסדר גמור. זה אומר שבפעם הבאה אני חסין מליפול על מוצר פגום? בוודאי שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יצא לקנות די מזמן ב-IQPC לא היו שום בעיות אבל אין איזה משהו מיוחד להגיד...לא לטובה ולא לרעה...

ולפי דעות של אחרים שאני רואה ברשת - סקאי פיסי נחשבים לאמינים ומקצועיים.

יש להם מגוון די רחב ומחירים טובים.

אם אני הייתי קונה עכשיו רכיב כלשהו - סביר להניח שהייתי קונה מסקאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לIQPC לא הייתי ממהר לאור דברים מסויימים שנאמרו בפורום הזה (ובפרט מוכר שטען בתוקף שלא ניתן לעשות CF או בין כרטיסים מחברות שונות עם מאפיינים זהים "כי לכל חברה יש שונה לחלוטין").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לIQPC לא הייתי ממהר לאור דברים מסויימים שנאמרו בפורום הזה (ובפרט מוכר שטען בתוקף שלא ניתן לעשות CF או בין כרטיסים מחברות שונות עם מאפיינים זהים "כי לכל חברה יש זכרון שונה לחלוטין").

ובגלל זה אני לא אומר שאני אקנה מהם....אמרתי שקניתי מהם מזמן - קניתי כרטיס של קורסייר OEM הלכתי לחנות להביא אותו בעצמי, שלמתי, הלכתי, הכרטיס עבד כמו שהוא אמור לעבוד וזהו. לא משהו מיוחד - כמו ללכת למכולת ולקנות 2 חלב, חבילת ביסקוויטים ובמבה שוקולד בצד. =]

כרגע אני ממליץ על סקאי פיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי נועה מחשבים

וזה לא שאין עוד חנויות\

הם הכי הוגנים

שירות מעולההההההההההההההההה

איכפת להם מאוד מהמוניטין שלהם לכן אתה מקבל יחס מעולה

מבחר מעולהההההההההההההה

מחירים סבירים(יש חנויות הרבה יותר זולות), אבל זה מכופה בכך שהיא החנות הכי אמינה שאני מכיר

שלחו לי המון דברים בעבר הכל הגיע לפני התאריך שהם בכלל קבעו לי

הכל היה תקין

ללא פגמים

לרוב אנשי הקשר הם אנשים מקצועיים שם שמבינים עניין ויכולים לייעץ לך

הם בחיים לא ינסו לדחוף לך זבל

והכי חשוב, יש להם אתר מסודר, בניגוד לפנדה(לעניות דעתי) לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moranesher, את עדיין תמימה :-\

לכי אליהם עם מוצר פגום ותיראי איזה יחס תקבלי, אני מדבר מניסיון, מה שאני אישית קיבלתי שם זה פשוט זלזול.

אחחחח... גם אני הייתי תמים פעם.. אילו ימים 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...