הדמויות הסקסיות ביותר במד"ב - סרטים וסדרו&#1514 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדמויות הסקסיות ביותר במד"ב - סרטים וסדרו&#1514

fungiman

Recommended Posts

נ.ב.

אלקטרה(ג'ניפר גרנר :la:) נחשב למד"ב?

כי אם כן התחרות נגמרה.. :P

לפחות שלסרט יהיה קצת כבוד עצמי ורמה מינימלית ולא יסוב כולו סביב דמות סקסיסטית (לא סקסית - סקסיסטית, יש הבדל משמעותי) בלבוש פרובוקטיבי.

כי אם מכלילים כאלו בסקירה הזאת אז אפשר לסגור את הבסטה כבר בשנות ה-60, עם ג'יין פונדה בתפקיד ברברלה (שכבר הזכרתי בפתיחת הדיון). לפחות ברברלה גם לא לקח את עצמו ברצינות ולכן הפך לסוג של קאלט.

Barbarella-janefonda.jpg

(בהקשר תרבותי צולב - להקת דוראן-דוראן קרויים על שם דמות מהסרט ויש להם שיר חביב בשם electric barbarella).

בלאק (ואלה, איירין) לא יכולה להיות סקסית, יש לה דיקציה של מורה לאנגלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם קצת מגזימים... אתם משייכים ממש כל סידרה שהיא "מודרנית ומעלה" לסוגת המד"ב.

חצי מהסדרות שהוזכרו פה הן לא מד"ב.

מד"ב= ניבוי של התפתחות והתקדמות האנושות "שלנו" (או גרסה מקבילה, אך דומה) בעתיד, עם דגש על היבטים טכנולוגים והרבה התעסקות יחסית בנושאים כמו מוסר וכדומה.

חולית- זהו סיפור פנטזיה. זה שיש שם קצת עתידית לא הופך את זה למד"ב (אותו דבר לגבי מלחמת הכוכבים ד"א).

כנ"ל באטמן ועוד כמה שציינו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולית זו אולי הקלסיקה של המד"ב, אני לא יודע באיזה פרמטרים אתה משתמש כדי להוציא אותה ממד"ב. מה הקשר למוסר?

זו אולי הסיבה שהרבה אנשים (ואני בתוכם) לא סובלים את BATTLESTAR GALACTICA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת מגזימים... אתם משייכים ממש כל סידרה שהיא "מודרנית ומעלה" לסוגת המד"ב.

חצי מהסדרות שהוזכרו פה הן לא מד"ב.

מד"ב= ניבוי של התפתחות והתקדמות האנושות "שלנו" (או גרסה מקבילה, אך דומה) בעתיד, עם דגש על היבטים טכנולוגים והרבה התעסקות יחסית בנושאים כמו מוסר וכדומה.

חולית- זהו סיפור פנטזיה. זה שיש שם קצת עתידית לא הופך את זה למד"ב (אותו דבר לגבי מלחמת הכוכבים ד"א).

כנ"ל באטמן ועוד כמה שציינו פה.

מה שאמרת עכשיו זה שטויות במיץ עגבניות, כל דבר שלא תואם את המציאות באופן חריג הוא בדיוני, שוק הספרים האמריקאי מבוסס על מד"ב ורומנים... (כשהרוב זה מד"ב)

עריכה:

תעברו עמוד מהר אני לא יכול להמשיך להסתכל על קייט בקינסייל זה עושה לי כאבי ביצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולית זו אולי הקלסיקה של המד"ב, אני לא יודע באיזה פרמטרים אתה משתמש כדי להוציא אותה ממד"ב. מה הקשר למוסר?

זו אולי הסיבה שהרבה אנשים (ואני בתוכם) לא סובלים את BATTLESTAR GALACTICA.

אתמול כתבתי תגובה וכנראה שבטעות לא שלחתי אותה בסוף.

בכל מקרה- אני מודה שבהחלט יש כאן מקום ליכוח, חולית היא בהחלט קרובה גם למד"ב.

בכלליות, לפעמים האבחנה בין מד"ב לפנטזיה היא מאוד קשה.

BSG (למרות שאני צופה בה במסירות) היא סידרה דיי מעצבנת, אני מסכים. (אבל מה הקשר לסוגה שלה?)

nZehavi, גם אתה מדבר שטויות במיץ ורואים לפי המשפט שלך שאתה בקיא אפילו פחות מהדיוט כמוני בספרות.

ספרי חולית הינם רומנים מסוגת המד"ב. בדיוק כמו שיש רומנים מסוגות אחרות או סיפורים קצרים מסוגת המד"ב (זה לא נפוץ, אך אני מניח שיש כאלה).

רומן הוא, בפשטות ושפה פשוטה- סיפור ארוך. הסוגה (לדוגמה מד"ב), תגדיר מה מספרים ואיך בסיפור הארוך הזה.

ד"א, מאיפה הגעת למסקנה איזה ספרים (או סוגות) הכי נפוצים בארה"ב? יש לך נתונים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת שמד"ב מתבטא בהתעסקות במוסר ואני טוען שזוהי דווקא התעסקות צדדית (ובד"כ די מעוותת יש לציין) ולא

קשורה לזאנר עצמו. הבאתי את BSG בתור דוגמא לסדרה שמתעסקת במוסר ועולה על כל העצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב ספרי המד"ב הגדולים ביותר שקראתי הם אלגוריות או מכילות בתוכן אלגוריות על המין האנושי, מוסר אנושי ופילוסופיה בכלל.

* סולאריס - מהות החיים, מערכות יחסים, ההבדל בין שפיות לטירוף. ספר חזק של סופר מדהים - למי שעוד לא קרא.

* קיבריאדה - גם של סטניסלב לם, אוסף סיפורים מבריקים שהשפיעו על עשרות ומאות ספרים וסרטים, כמעט כולם הם למעשה אלגוריות.

* פיקניק בצד הדרך - על יסודות החברה האנושית, איך ארועים חריגים ביותר עדיין לא משנים את האופי האנושי. באופן כללי זה סיפור מאוד אנושי וקטן (במובן הטוב) למרות הרקע של ביקור החייזרים ה-zona (בכוונה לא רשמתי בעברית) וכו'. הסרט "סטאלקר" (אין כמעט קשר למשחק המחשב המאוחר יותר) המבוסס על חלקים מהספר הוא מפסגות קולנוע המד"ב הרוסי (ומראה שאפשר לעשות מד"ב hard- בלי שחקנים סלבריטאי-על ואפקטים במיליונים). נ"ב - לצערי אני לא דובר רוסית, קראתי את הספר בתרגומו לעברית והוא עדיין חזק מאוד.

* חולית - פוליטיקה, אינטריגות אנושיות, דת והכוח של הדת להשחית.

* האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות - בעצם של ספריו של פיליפ ק. דיק עוסקים בהווה, בנפש האנושית, מהות החיים וכו'.

* עריצה היא הלבנה, starship troopers ושאר ספרי היינלין - עוסקים ביחסים שבין אדם למדינה, בין בפרט לכלל, בפוליטיקה אנושית וגם מוטיב חוזר שהמלחמה והאלימות היא טבעו של האדם (עם או בלי תמיכה בפשיזם, תלוי בנקודת המבט של הקורא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת שמד"ב מתבטא בהתעסקות במוסר ואני טוען שזוהי דווקא התעסקות צדדית (ובד"כ די מעוותת יש לציין) ולא

קשורה לזאנר עצמו. הבאתי את BSG בתור דוגמא לסדרה שמתעסקת במוסר ועולה על כל העצבים.

כתבתי רק שהוא מתעסק עם זה הרבה. לא התכוונתי שרק בזה.

אם זוהי התעסקות צדדית, אז מהי העיקרית לדעתך?

BSG עולה על העצבים בכלליות ;D, זה לא קשור להתעסקות שלה במוסר וכו'. (גם TNG ו SG1 מתעסקות בזה לא מעט, לדוגמה והן טובות לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר ת'רד שלם בלי Tricia Helfer מ-BSG?

Blog-Tricia-Helfer.jpg

אגב, לטעמי BSG היא סדרה גאונית, שלאכזבתי הרבה הדרדרה מעט רק בעונה הרביעית והאחרונה. היו צריכים להקדיש את עשרת הפרקים ששודרו בינתיים מתוך העונה כדי לסיים במחץ את הסדרה, במקום למרוח אותה ולהמאיס על הצופים את הדילמות המוסריות והשאלות הקיומיות שעלו בסדרה. חבל, כי פרט לפרק האחרון שהשאיר את כולנו פעורי פה והחזיר אותנו לימי העונה השלישית העליזים, הרי ששאר הפרקים בעונה די מיותרים.

בכל זאת תהנו, Tricia Helfer - אשה עם סקס אפיל שלא רואים כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...