מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי צריך להיות ראש הממשלה הבא ?

zorgi

מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?  

2794 הצבעות

1. 1. מי לדעתך צריך להיות ראש הממשלה הבא בישראל ?

• שאול מופז
    • מאיר שטרית
    • ציפי לבני
    • אהוד אולמרט (שוב פעם)
    • אהוד ברק
    • בנימין נתניהו
    • רוני בר און

Recommended Posts

טוב אני אשפוך קצת מה שיש לי על שיטרית

נאמר פה בדיון על שיטרית - סתם שר

כלומר אדם שלא כולם מי יודע מה מכירים

ואני אומר לכם גם למה

נתחיל בהקדמה

אבא שלי עובד בנתב"ג , וכידוע עד לא מזמן שיטרית היה האחראי שם

חבר מאודדד טוב של אבא שלי, חבר לעבודה כמובן וגם לחיים, הוא יד ימינו של השר בכבודו ובעצמו

אז הינה אני אשפוך לכם מידע הכי אמין על שיטרית

הבנאדם הכי ישר ולא מושחט שקיים

הוא מסרב בתוקף למינויים פוליטיים

אם יבוא אליו חבר ויגיד לו שמע שיטרית, סדר לי ג'וב

הוא ישאל אותו "יש לך תעודה?" "יש לך משהו להציע?" לא? למה שאני אסתבך?

בקיצור אצלו אין חכמות

ופה אנחנו מגיעים ל"סתם שר"

מאחר ואצלו אין מינויים פוליטיים, יש לו גם פחות תומכים

הוא היה מקים על אנשים שבאו אליו מהומות

אנשים באו אליו אמרו לו "שיטרית אנחנו מביאים לך 500 מתפקדים, סדר לי ליהיות מנהל כך וכך"

הוא הלשין עליו חחחחחחחחחחחחח

בקיצור

אדם באמת ישר

אבל כידוע

אלו הישרים בסופו של דברים מחליקים בין הכיסאות ואין להם במה לאחוז(במדינתנו כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

השר שטרית מתראיין ונואם מצויין, אבל השאלה היא איך הוא מתנהל ביום יום :

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=529113&sid=126

( ויש עוד הרבה דוגמאות )

^^

תראה, על כל פוליטיקאי אפשר למצא לכלוך זה נכון, אבל אצל שטרית זה כבר מוגזם ואפילו מצחיק.

באמת יותר מתאים לו תפקיד אחראי בנתב"ג מאשר....

( אם כבר מדברים על דברים מצחיקים http://www.netnet.co.il/showart.php?art_id=689 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

Art Tatum - הבחירה לכנסת היא אנדיבידואלית.. כלומר, אתה בוחר חבר כנסת ולא מפלגה. ברגע שחבר כנסת מקבל מקום בכנסת אין לו שום התחייבות למפלגה אלא אם חתם על אי אילו הסכמים עימה. תחשוב על המפלגות כעל הסדר עודפים בין כמה מועמדים עצמאיים בעלי מצעים דומים..

תיאורטית, יכול אדם לרוץ לבד לכנסת, אבל אם הוא מקבל יותר ממנדט אחד, מה הוא יעשה איתו? יעשה הסכם עודפים עם מישהו.. ואם שלושה? אז עוד אחד? ועוד אחד?

מה אתה מקשקש, המקום היחיד שאפשר לבחור במועמדים לחברי כנסת זה פנימית כחבר מפלגה.

מועמדים בעלי מצעים דומים ? איזה שטויות אתה מדבר...

מה דומה ? העמדה שלהם לגבי החזרת שטחים ?

ומה עם עשרות נושאים אחרים, ומאות או אלפים של דברים שאתה לא יודע איך הם יצביעו לגביהם.

אתה מצביע למפלגה ומקבל קבוצה של אנשים שחלקם אתה לא רוצה להכניס בכלל.

ומה אם אנשים שטובים בתחומים אחרים, ושלא שייכים לאותה מפלגה ?

למה צריך לבחור בין חבילות של דילים, ולא ישירות את האנשים הטובים ביותר ?

ואיפה אחריות לבוחרים ? הרי הבוחרים לא בחרו במספר 20 ברשימת המפלגה, הם בחרו במפלגה כקבוצה.

חברי הכנסת חייבים לאנשים איתם עשו דילים, וכל מה שמעניין אותם זה להציג עמדה כללית או שתיים ולשמור על נטרליות.

בתור אדם כבר לא כל כך צעיר, שמכיר את הפוליטיקה מבפנים (גם כבן של, וגם כחבר סניף שנבחר מקום 3) ואת מה שמתרחש בתוך המפלגות והסניפים, אנע יודע מי חייב למי ואיך דברים קורים באמת.

ובתור אחד שעוקב אחרי חברי כנסת וזוכר איך הם הצביעו בנושאים שונים, אני יודע שכיום אם אני מצביע למפלגה (כל מפלגה) אני גורם יותר נזק מתועלת.

יש אנשים שהייתי רוצה לקדם אבל אין שום דרך לעשות את זה בשיטה הקיימת.

המצב הוא נוראי וצריך רפורמה בשיטת הבחירות.

שום דבר אחר לא יפתור את חבילת הבעיות שנובעות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט ביבי,

ולמה..

ביבי מצליח עוד לשמור עם "החול" (הכסף) היידים מבלי שינזול יותר מדי ואם כן אז בצורה "הגיונית"..

מה שחסר למדינה שלנו בעיקר זה כסף ומשטר כמה שיותר טוב...

מבין כל הפוליטיקאים שעלו פה הוא "השורד" האחרון..

את ברק הייתי שם כשר ביטחון כמו שאמרו...

בנוגע לשימוש בכסף לדברים שצריך-

לשלם לניצולי השואה את הכסף שמגיע להם ולא לדחות את זה עד שימותו..

טיפול במחירי המזון

ועוד מלא מלא דברים שחייבים טיפול רציני ודחוף..

בכל מיקרה, במצב הזה אני בעד להביא את ראש הממשלה שלנו מחו"ל וזובי שהוא לא דובר עברית! ;D

מישהו בעד הילרי קלינטון? (אם נעביר לה קצת מתחת לשולחן היא בטוח תבוא!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ברק הייתי שם כשר ביטחון כמו שאמרו...

האמת, אני בכלל לא בטוח שהמצב כיום עם ברק יותר טוב מאשר עם עמיר פרץ בשלטון, עד כמה שזה נשמע הזוי.

זה פשוט נראה שלא פרץ ולא ברק הצליחו לקבל הכרעות ברגעים קריטים. פרץ לא יכל לתת פקודה לצה"ל להכריע את המלחמה בלבנון . ברק לא יכל לתת פקודה להפיל את שילטון החמאס, ועכשיו הם נימצאים באוטוסטרדת חימוש ואימונים כנגד צה"ל, וכאשר תתחיל המערכה יהיה לנו הרבה יותר הרוגים.

אין לנו מנהיגים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אמרתי שנביא את הילרי והיא תעשה אחלה עבודה! כבר יש לנו את פישר שעושה אחלה עבודה לעומת איזה טמבל שבגללו הדולר היה יכול לעמוד היום על 2 וחצי שקל... :silly:

קדימה הילרי! (או מישהו אחר שיהיה במקומה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה חי בעולם פנטזיה?

אין ספק שבמקרים סוציאלים מסוימים (משפחות ברוכות ילדים, נכים, קשישים וכיוצא בזה) צריך לעזור להם.

אבל צריך להיות מאוד זהיר בהתערבות בשוק, ולעשות זאת רק במקרים קיצוניים.

תראה את המקרה של הלחם לאחרונה, בגלל שהמאפיות הפסידו, הם הגבילו את יצור הלחם אחיד.

אני לא יודע מה אתכם,אני מעדיף לעבוד חמישים שנה כדי להמציא מכונה שתביא את רבין מהחיים,מאשר לבחור אחד מהמועמדים.

אולי תמציא מכונה שתחזיר לאיתנו את יצחק שמיר ותעשה טובה לכולנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסלק את כולם במקלות מהכנסת! האנשים המאוסים האלה נמצאים שם כבר יותר מדי זמן. אני חושב שמדי פעם צריך להחליף את כל הכנסת.

אני רוצה מישהו צעיר, כריזמטי, עם דעה מוצקה ורצון טהור להציל את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בוחר בביבי שאר המועמדים פשוע גרועים מדי (לא שהוא נקי לגמרי אבל הכי פחות גרוע..)

ברק ברח מלבנון ועושה כסף כל הזמן על בסיס הקרירה הפוליטית שלו

ציפי לבני חסרת נסיון- אני לא מאמין איך אנשים בוחרים בה בסקרים? מה המצע שלה בכלל?

אהוד אולמרט- אין מה לדבר ראה ערך מלחמת לבנון ה-2

מאיר שטרית- מי זה בכלל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם הכי רציני, ושניראה רציני בכל הדרעק הזה שנקרא פוליטיקה הוא: נתניהו.

הוא נקי מעבירות, אין נגדו שום כתב אישום כלשהוא.(ובכן מלבד כמה הערות עוקצניות פה ושם.)

אתם יודעים זה מצחיק אותי, היום לפני 10 שנים נתניהו היה האיש הכי שנוא בעולם!

אפילו מבוטו מאפריקה תיעב אותו, בלי לדעת למה, השינאה אליו הייתה כה חזקה, שזה היה מדהים.

השמאל הקיצוני וההזוי רדף אותו בלי כל היגיון. והיום השמאל+העסקנים+התקשורת+המחבלים מסביב, יצרו דרישה נואשת לבן הזה.

הייתם צריכים לראות את הג'וקר הזה, בקונגרס, ב97 אם אני זוכר נכון, כשהוא הודיע להם שהוא מתחיל למשוך את היד של מהכיס אמריקאי, הם בהתחלה לא עיכלו מה הוא אומר, אבל התעשתו ויענו הריעו לו במחיאות כפיים. עראפת רעד ממנו באמת ובתמים, והשמאל? ובכן,מאז הוא מת לאט לאט.

ועכשיו לאמת הנוראה, נתניהו חריף, ולא סופר אף אחד מכל הבחינות בכנסת, מנהיג. אבל הוא לא יציל את המדינה.

אין לאף אחד ביצים מספיק גדולות לבצע את הדבר הכי קריטי שצריך. א. להטיס במהירות בלי כל דיחוי את כל ה200 ומשהו אלף פלסטינים שקיבלו אזרחית ישראלית מאז הסכמי אוסלו. ב. חילופי שטחים/אוכלסיות.

כי בסופו של דבר, לא משנה כמה ניאבק, ובמי נילחם, אם לא נתעשת עכשיו, תוך 20 גג 30 שנה הפסדנו את המדינה.

וזה לבד יפתור 2 בעיות רציניות: ביטחון וכלכלה.

כמובן שצריך מנהיג אמיתי שלא מפחד מגינוי באו'ם, ויתחיל לזוז כמה שיותר מהר, ולצערנו, נתניהו הוא לא האיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לתקן אותך בקשר למשהו:

ה "שד הדמוגרפי" הרבה פחות חמור ממה שמוכרים לנו

מרצועת עזה התנתקנו, ובגדה יש לא יותר מ2 מליון פלסטנאים.

הרשות לסטטיסטיקה של הרש"פ מעגלת מספרים למעלה ממניעים ברורים, שים לב שגם אנשים סופרים את ערביי מזרח ירושליים פעמיים (כישראלים ופלסטינאים ביחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...