מסך ה NEC LCD 26 LCD2690WUXI H-IPS - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך ה NEC LCD 26 LCD2690WUXI H-IPS

EAD

Recommended Posts

היי

הגיע לי המסך הזה

בוא נגיד שישר מן הקופסא רואים את האיכות המדהימה!!!

כל כל

לגבי גודל - כן זה קצת גדול, אבל מתרגלים במהירות, ובהנחה שתריצו אותו ב1920 על 1200

אתם ממש תהנו !!!

אם כי רצוי איזה חצי מטר ויותר לשבת ממנו (לדעתי 80 ס"מ זה טוב)

אז בוא נראה

שליטה - OSD מטורף,פרטים לכל דבר, כולל שינוי צבע, GAMMA, האם להפעיל OVERDRIVE, וכו' וכו' - פשוט מטורף

בהירות - גבוהה מאוד!!! אני שם על אפס אחוז! ועדיין מרגיש שבהיר מאוד

טקסט - חד כמו תער, כאילו אני קורא מספר, אני יכול לשים פונט 8 ולקרוא מרחוק וחד בצורה לא נורמלית

גרפיקה - צבעים עשירים, יפים, מדוייקים - שימו משחק כמו DEVIL MAY CRY 4 או GRID ופשוט לבכות מאושר הצבעים האלו!

בעיות ותקלות - כלום עד כה! אפס פיקסלים שרופים ותקועים, איכות מדהימה ישר מן הקופסא.

חום וכו' - לא קיים, מתחמם קצת לא משהו רציני בכלל.

זויויות צפייה - מכל מקום בכדור הארץ תראו תמונה ברורה, מספיק טוב? :smile1:

כיונוון - ניתן לכוון לגובה, להזיז לצדדים, למטה למעלה, וכו' ממש נוח

זמני תגובה - עם ובלי OVERDRIVE בערך אותו הדבר, מאוד נמוך, שיחקתי מלא דברים, ופשוט לא הבחנתי אפילו בטיפונת של כזה דבר שקוראים לו DELAY.

אינטרפולציה - שיחקתי QUAKE 4 ב1600 על 1200 (לא מגיע יותר לפחות לא בלי איזה PATCH מיוחד), נראה מדהים. כאילו המסך נועד לרזולציה כזאתי

רק מ1280 על 1024 תתחילו לראות לא יפה, כל דבר מעל זה יראה מעולה.

לסיכום

כל מי שאומר שעדיף כמה שיותר גדול ולא משנה איכות - בולשיט!

המסך הזה מכניס לכיס כל מסך שיש כיום בשוק, כולל מסכי 30 אינץ!

ואני מוכן להיות ערב לזה!

הוא פשוט מטורף

SIPS זה מדהים

TN נראה כמו חתיכת זבל לידו, פשוט ככה!

הדבר היחיד שמבאס אותי עכשו קצת, שפתאום סרטים של וDVIX וכו', שהם לא FHD לא נראים כל כך טוב מקרוב, צריך לשבת רחוק יותר (בכל זאת מסך 1920 על 1200 לא מציג סרט על 640 על 480 או משהו כזה כמו מסך 17 או 19 נניח שמגיעים לרזולציה של 1280 על 1024)

לסיכום

מ ד ה י ם

הקנייה הכי טובה שעשיתי אי פעם, לא מרגיש ששקל אחד עליו היה מבוזבז בשביל מה שאני מקבל, וכל מי שחושב שTN או אפילו PVA (היה לי הכל, ואני יודע מה שמדבר, EIZO, VIEWSONIC, , SAMSUNG) מתקרבים בכלל לרמה אבל רק עולים חצי.

לא יודע מה שהוא מדבר

מספיק שיבוא אליי, ישב 5 דקות, והוא יבין שכל הטענות של "TN זה בסדר לGAMERS, האיכות די דומה וכו'" אלו פשוט טענות לא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם מה שאתה כותב נכון - אולי המסך שווה את המחיר (ואולי לא), רק חבל שממש לא כל אחד יכול להרשות אותו לעצמו.

שיחקתי מספיק על מסכי LCD כדי להגיד שמסך TN מאיכות סבירה לא נופל בצורה מורגשת ממסכי PVA (לא יצא לי להשתמש בIPS), ולדעתי אם השימוש העיקרי הוא משחקים אין סיבה ללכת על יותר מה24" של .

סרטים, לעומת זאת, זה סיפור אחר לגמרי.

שורה תחתונה: בהתחשב בשאר המפרט שלך המסך הזה נראה כמו השקעה הגיונית - אבל רק בהתחשב בשאר המפרט. במבט ראשון, למרות כל מה שאמרת, זה עדיין נראה כמו בזבוז כסף (7800 שקל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא ביקורת. אתה בעצם אומר "חה! איכרים מטונפים! רכשתי מסך ב- ואתם בקושי יכולים לרכוש מסך ב-1.5. עכשיו עופו מאדמתי לפני שאשחרר את הכלבים".

מן הסתם מסך ב- יהיה יותר איכותי ממסך ב-2K. אין על זה ויכוח בכלל. השאלה היא בכמה מסך ב- טוב יותר ממסך "עממי" יותר והאם השיפור באיכות תמונה שווה תוספת 6.5 אלף. לרוב הצרכנים, גם היותר אמידים, מדובר בתוספת מיותרת לחלוטין. אם זה עושה לך את זה ואני מאמין שאתה אדם עם כסף (או שייך לאותה קבוצה של חולי נפש החיים בדירה מתפוררת ונוהגים ב-BMW חדשה) אז לבריאות. תתחדש. אני, אישית, הייתי רוכש מסך איכותי (לא High-End קיצוני כמו שלך) ואת ההפרש משקיע במשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CHYMNES - אהבתי.

אין מה לעשות, EAD, ככה באמת התגובות שלך נראות (ומי שלא שם לב, זה הדיון השלישי -לפחות- שהבחור פתח כדי לספר על המחשב החדש שלו).

עברתי על המחירון של PANDA... המערכת המוזכרת במפרט עולה כ31K...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

תראו לא באתי לפה בגישה של "לי יש מסך טוב ולכם לא"

ממש לא ואני מצטער אם כן!!

רק נתתי ביקורת על המסך

בכלל לא מבין מה הקטע לרדת על אנשים פה?!

אני רושם בפורומים בחול, סטייל פורומים של שעונים

יש לך שם אנשים שקונים שעוני פטק פיליפ שהכי זול עלה להם 20 אלף דולר (בחול, בארץ זה יותר)

והם רושמים ביקורת וכו'

אז?

מה אני בא אליהים ואומר להם

"יופי הוא באמת יפה, אבל לי אין כסף לשעון שעולה יותר מאלף דולר"

?!

זה ממש דבילי.

אם אין למישהו במה לתרום - מאברוק, שיקרא ויהנה.

אבל אם יש אז תתרמו

אבל סתם לרדת עליי לא מוביל לשום מקום.

בכל מקרה

ברור שDELL הוא מסך מעולה

אני ממש לא טוען אחרת!!

רק אמרתי, שלעבוד עם מסך כזה וכו' - זה באמת חויה אחרת

ואני טוען את זה לא בתור אחד שפעם ראשונה קונה מסך איכותי או LCD

עבדתי עם מלא מסכים (שחלקם גם קניתי)

ועדיין זה ליגה אחרת

לגבי - אני בקרוב אצלם הרבה מן המחשב שלי, אסדר פה ואעלה :)

ותודה לכל מי שאמר לי להתחדש וכו' :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...