ניתוקים בעת שימוש בתוכנת Torrent, מה הבעיה? :| - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים בעת שימוש בתוכנת Torrent, מה הבעיה? :|

LilHorn

Recommended Posts

לאחרונה קניתי ראוטר חדש של Edimax דגם 6504N שהוא בין הדגמים החדשים של החברה בתקווה שיפסקו הניתוקים.

בנוסף ובלי קשר מותקן Ultimate עם עדכונים הכי אחרונים (בדוק) לכל התוכנות שיש במחשב.

+ המחשב הכי נקי שאפשר משטויות, גם כן בדוק.

+ לאחרונה האינטרנט עודכן ל-5 מגה עם ספק בינלאומי ותשתית של .

+ מדובר על כרטיס רשת שבא עם לוח אם לא ישן במיוחד - IP35-E. האמת היא שהלוח אם עצמו דיי חדש בגלל שהלוח הקודם התקלקל משום מה והחלפתי אותו באותו לוח חדש יותר לפני שבוע-שבועיים.

+ הורדתי את הGlobal Max Connection בתוכנה uTorrent ל-150.

ובכל זאת ! ! ! :silly: :s05:

עדיין יש ניתוקים בעת שימוש בטורנט !

אולי בכל זאת הבעיה היא בראוטר? פשוט אני מנסה לדמיין אנשים מחו"ל עם במהירויות של 100 מגה ועם ראוטר חדש כזה וקשה לי לדמיין אותם עם ניתוקים משום מה ^_^

מה הבעיה יכולה להיות כבר?? :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

גם לי יש את אותה בעיה

עם המודם הוא לא עושה לי בעיות

הגדלתי לו את ה mtu מ 1392 שהיה בdefault ל 1492 ועכשיו יש לי הרבה פחות ניתוקים אבל יש לי latency באסה במקום, אפילו בפינגים פשוטים (יכול להגיע בכיף אפילו ל 2000ms בפינג ל ynet)

יש מצב שצריך לסדר פשוט את ה mtu ואז הכל יהיה בסדר?

איך אני מברר מה ה mtu שאני צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה קניתי ראוטר חדש של Edimax דגם 6504N שהוא בין הדגמים החדשים של החברה בתקווה שיפסקו הניתוקים.

בנוסף ובלי קשר מותקן Ultimate עם עדכונים הכי אחרונים (בדוק) לכל התוכנות שיש במחשב.

+ מדובר על כרטיס רשת שבא עם לוח אם לא ישן במיוחד - IP35-E. האמת היא שהלוח אם עצמו דיי חדש בגלל שהלוח הקודם התקלקל משום מה והחלפתי אותו באותו לוח חדש יותר לפני שבוע-שבועיים.

אולי בכל זאת הבעיה היא בראוטר? פשוט אני מנסה לדמיין אנשים מחו"ל עם במהירויות של 100 מגה ועם ראוטר חדש כזה וקשה לי לדמיין אותם עם ניתוקים משום מה ^_^

אם הבעיה היתה לפני שקנית את הראוטר, איך הגעת למסקנה שזה הראוטר?

לא הבנתי מה בדיוק מתנתק. המודם יוצא מסנכרון? אין פינג לראוטר (או לחילופין, אתה לא מצליח להכנס ל- GUI של הראוטר)?

תוכנת הטורנט ממשיכה להוריד/לעלות אבל את לא מצליח לגלוש במקביל באותו מחשב ? ועוד...

קצת יותר פרטים יעזור לבודד את מקור הבעיה.

גם לי יש את אותה בעיה

הגדלתי לו את ה mtu מ 1392 שהיה בdefault ל 1492 ועכשיו יש לי הרבה פחות ניתוקים אבל יש לי latency באסה במקום, אפילו בפינגים פשוטים (יכול להגיע בכיף אפילו ל 2000ms בפינג ל ynet)

אם אתה בבזק בינלאומי, אז הפרמטר הנכון הוא 1400 (גם 1392 זה בסדר) מעל זה זה לא תקין ויגרום לבעיות, אך זה לא אמור להיות קשור לניתוקים (תלוי למה אתה קורא ניתוקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שיש לך מודם של TERAYON? אם כן -- תרים טלפון ל-HOT ותבקש החלפה. זה מודם בעייתי מאוד עם ראוטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה בעיה

אני לא זוכר מה ה סוויץ הנכון אבל תריצו פינג עם סימן שאלה ותראו, בשביל שליחת פאקט ללא חלוקה

ואחרכך תשחקו עם הגודל של הפאקט עד שתמצאו מה הערך הכי גדול שאתם יכול להשתמש בו וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...