בעיה עם הארדיסק אחד מתוך שניים בRAID0 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הארדיסק אחד מתוך שניים בRAID0

WildFire

Recommended Posts

הבעיה היא, שכאשר אני מפעיל משחקים, הם מפסיקים להטען והWIN כותב לי שיש בעיה עם אחד ההארדיסקים [הסמסונג], והמשחקים פשוט מפסיקים להיטען.

המחשב עדיין עובד, רק מופיעה הודעת השגיאה והמשחקים יכולים להיטען לנצח, בלי שהנורה תדלוק.

בנוסף לזה, הנורה האדומה דולקת כמעט כל הזמן, והיא כבה רק לאחר זמן ממושך אם בכלל.

חשבתי שאולי ההארדיסק חם, וצדקתי, הוא באמת רתח, אבל שני מאווררים שמכוונים אליו לא בדיוק עושים רושם של פתרון לבעיה הזו.

עכשיו, בלי שום משחק, ההודעה קפצה ופתאום הנורה האדומה הפסיקה לפעול.

תמונה:

http://i38.tinypic.com/aaereh.jpg

הארה: בעית ההארדיסק שטוחן את עצמו הופיעה כבר לפני שבוע או שבועיים, בעיית ההודעה התחילה היום כשהתחלתי לשחק אחרי שחיברתי את ה4850 החדש שלי.

הרצתי כבר כמה בדיקות דיסק, לא עושה רושם שזה עוזר.

נ.ב:

בהתחלה הייתה מחיצה אחת גדולה, הויסטה לא התלהבה לתת לי לשנות את הגודל שלה, ועשיתי את זה ב"כח" עם acronis disk manager, יכול להיות שזו הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית זאת עם גרסה שתומכת ב RAID ?

אם כן, היא הייתה מאפשרת לך אלא אם כן סוג ה RAID עצמו אינו מאפשר שינוי גודל מחיצה.

אני לא מכיר אפשרות שהתוכנה אינה נותנת ואתה "בכוח" הצלחת לעקוף אותה איכשהו...

בכל אופן, עצם העובדה שהדיסק טוחן ייתכן שמקורה שהדיסק השתבש, הרצת תוכנית בדיקה לדיסקים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט ב-100%. בדוק חיבורים.

אם זאת היתה סתם בעיית מערכת קבצים אז לא היית מקבל שגיאה מבקר ה-RAID אלא ממערכת ההפעלה.

שכחתי לציין שלפני זה היו לי כמה וכמה BSOD, אבל זה לא הגיע לרמה שבה זה היום.

אם זו מערכת ההפעלה, לעשות Repair יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלב ראשון במצב כזה, זה גיבוי חומר חשוב במחשב.

בקשר לתקלה, בכל מקרה אם אתה ברייד 0 ואתה צריך להחליף הארדיסק אז צריך להתקין את המערכת מחדש אחרי זה, אז בהחלט לא יזיק לנסות לעשות שחזור ללפני התקלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה עושים גיבוי של סקטורים ולא של מידע לוגי, הבעיה היא שהבקר גם בד"כ בודק את המספר זיהויי של ההארד דיסק ולכן אם יעשה גיבוי כזה מחוץ למערך RAID יכול להיות שהוא לא יאהב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...