דגשים לפני קניית XBOX 1 - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דגשים לפני קניית XBOX 1

benor

Recommended Posts

:s07::kopfpatsch:

אני יודע שיש עדכונים, יש עדכוני FW למערכת ויש עדכוני משחקים למשחקים (DAH)

אבל הפשטות של להתקין את העדכונים האלה מאוד מאוד פשוטה, לחץ X וכל השאר המערכת עושה

כמו שאמרו גם במחשב זה לרוב מאוד פשוט

העניין עצם זה שיש עדכונים יכול לבלבל גימרים מתחילים בלי הרבה ידע וגם להלחיץ אותם

וחלק מהעדכונים הם חובה

מה שעלול ליצור בעיות למתחילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי בסלון, ותאמינו לי זה יותר כיף לשחק משחקים בו מאשר בכל קונסולה.

אני מרגיש שאני דופק את SONY ו-MICROSOFT שממשיכים להוציא קונסולות כדי לרוקן מהצרכן כספים מיותרים.

ו- כזה מביא יותר ביצועים במשחקים (רזולוציות גבוהות, מישהו?) והוא יותר מגוון ויעיל (סרטים ב-HD מישהו?)

בכל זאת אני מבין את אלה שאוהבים את הקונסולות - אבל חושב שהם טועים ומשתפים פעולה עם התאגידים הגדולים.. פשוט היצרנים עלו על טריק ולא משווקים יותר משחקים למחשב למרות שקהל היעד למחשב הוא גדול פי 5 מאשר לקונסולות.

קונסולה כמו WII היא באמת משהו מיוחד - עם משחקים משעשעים שמתאימים לקהל היעד של קונסולה. אבל XBOX360 זה סתם קונסולה למשחקים שרצים פי 2 יותר טוב על מחשב.

לפני כמה וכמה שנים המשחקים הטובים יצאו קודם למחשב, וחבל שהתקופה הזו נגמרה.

ודרך אגב, לפותח הדיון, XBOX ישן הוא אחלה פיתרון שמאוד מזכיר , במיוחד אם מתקינים בו צ'יפ מתאים ומוסיפים HDD גדול יותר. אתה מקבל אחלה media center במחיר רצפה - מומלץ למי שאין כסף להשקיע. אבל אם אתה בקטע של משחקים אני מניח שעדיף PS2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yonalian , אולי תחלוק איתנו את סוד המפרט של הHTPC?

כמה הוא עלה לך?

הוא בגודל של HTPC?

כי יש 2 אפשרויות:

א. הוא עלה לך יותר מקונסולה במעט אבל הוא בגודל של מחשב רגיל ומרעיש כמו מחשב רגיל ותצתרך שדרוג לפני שבעלי קונסולה יצתרכו

ב. הוא עלה לך הרבה יותר מקונסולה והוא בגודל של קונסולה , ואז זה גבולי מאוד שהוא חזק כמו XBOX/PS3 ואת כל ה"חסכון" על המשחקים זרקת במחיר קניה , ושוב , תצתרך לשדרג לפני קונסולה.

ובכ"א:

אתה צריך מקלדת ועכבר בסלון - מה שבהרבה מקרים לאנשים לא כ"כ בא בחשבון.

אתה צריך להזכיר שלוקח לך זמן להעלות את המחשב כל פעם.

אתה צריך להזכיר שבמקרה ואתה רוצה 2 שחקנים (לא שיש כ"כ משחקים למחשב שתומכים בזה כבר, לדוגמא כל המשחקי מכות וכו) אתה צריך להוסיף עלות של עוד 2 גיימפאדים אלחוטיים (הרי בקונסולות הם אלחוטיים מלכתחילה)

להזכירך , קונסולה משדרגים כל 5 - 6 שנים במקרה הרע , המחשב שלך יהיה מיושן בחצי מזה.

לגבי "יעילות" בסרטים - אל תצחיק אותי , יש לך גם כונן בלו ריי בפנים?

הPS3 והXBOX עושות עבודה נהדרת בUPSCALING וקוראות כמעט את כל הסרטים בקלות , ולגבי MKV - הליך של דקה להמיר את הסרט או 0 שניות אם עושים STREAMING.

ובא לא נשכח שהרבה משחקים הם בלעדיים לקונסולות (אחת , או שתיהן) או יוצאים אליהן קודם - כבר לא כ"כ קורה עם משחקי מחשב.

בנימה אופטימית זאת אני אוסיף שבבלוקבאסטר גם התחילו להשכיר משחקי PS3.

בקיצר , העובדות קצת רחוקות ממה שאתה מציג והייתרון הגדול ביותר שאתה מציג (רזולוציות גבוהות - משהו ...) מתבטל די בשניה בהתחשב שרוב המסכים הם בעלי רזולוציה טבעית של 720P - כמו רוב משחקי הקונסולות.

שלא תבין לא נכון , מחשב בסלון זה אחלה דבר, אבל כדי שהוא יתקרב לקונסולה צריך הרבה פשרות , או כספיות , או בכח עיבוד או בגודל

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבין לא נכון , מחשב בסלון זה אחלה דבר, אבל כדי שהוא יתקרב לקונסולה צריך הרבה פשרות , או כספיות , או בכח עיבוד או בגודל

אתה קצת לא מעודכן במחירים..

מחשב סלוני שלוקח היום את ה-ps3 וה- בהליכה עולה פחות מ-3000 ש"ח. אם תרצה אני ארכיב לך מפרט :)

הוא מגיע עם 500 GB ולא עם 20GB :P

אני לא צריך blueray בגלל שיש bitorrent ואני לא רוצה להרחיב בגלל המגבלות שיש בפורום... למחשב יש תוכנות לצפייה בסרטים, כולל תרגום כמובן, שלוקחות כל דבר אחר. כל ה-blueray וה- למיניהם זה עוד המצאה שנועדה לגזול מאיתנו כסף מיותר ומקום על המדפים בבית. החברות משאירות בחיים תעשייה גוססת ואין לי כח להכנס לזה בכלל.

יש לי בבית 720p ודווקא בגלל זה כרטיס המסך שעולה היום פחות מ-500 ש"ח מריץ משחקים מעולה. אבל בשנה הקרובה אני אקנה FULL HD וגם אז המחשב יתמוך לי בזה מעולה. לשדרג כרטיס מסך, יעלה לי 600 ש"ח והאיכות תענוג.

היתרונות במחשב ברורים - וגם לשדרג כל חלק זה עולה פחות ממשחק ב-ps3..

בזמנו המחשב עלה לי 3700 שקל וזה היה שווה כל גרוש, אבל גם הקונסולות עלו בערך ככה ... תוסיף עלויות של כל מה שכתבת אבל אל תזלזל בחיסכון על המשחקים, כי 300-400 ש"ח למשחק זה לא צחוק.

לגבי השקט של המחשב, קח מארז אנטק ב-450 ש"ח ואתה מסודר. הוא יפה, שקט ונראה כמו רסיבר.

החסרון היחיד זה בהיצע של המשחקים, וזה רק בגלל שהחברות הנחמדות דופקות אותנו כדי שנתפתה לקנות קונסולה. רק על הפרנציפ אני לא אקנה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקרה אבוד ואתה די מקשקש.

ב3000 אתה מרכיב אולי מארז בגודל מלא ובטח לא (ולא מארז בגודל מלא שבאותו גודל אבל שוכב לא ממש נקרא מארז HTCP).

גם להריץ משחקים הוא לא יעשה יותר טוב מXBOX/PS3 (נסה להריץ עליו MASS EFFECT וRACE DRIVER GRID - במחשב כזה אתה תגיע לאותם תוצאות במקרה הטוב) ובטח לא עם כרטיס של 500 ש"ח.

לגבי - אני גם משכיר וגם הורדת קבצים באיכות של BLUERAY תיקח הרבה יותר זמן (1080P - קבצים ענקיים) אז אל תצחיק אותי.

אולי בסרטי DIVX.

דיסק קשיח אפשר לחבר גם 500 - שעולה בדיוק כמו 500 גיגה פנימי אם לא פחות (תבדוק בKSP כמה עולה MY BOOK מול דיסק פנימי 500 גיגה)

שום שדרוג רציני במחשב לא עולה פחות ממשחק בPS3 (שחלקם כבר עולים 250 ש"ח) , ומה לעשות שיש אנשים שקונים משחקים , בעיקר לקונסולות , ובגלל זה גם יוצאים משחקים שם בניגוד למחשב.

אתה יכול להמשיך עם הפרנציפים , אבל תכלס , מה שאתה אומר , פשוט לא נכון, ולא ענית לי על שאלת ההתיישנות ועל כל העלויות הנלוות והחסרונות שהעלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה שלו. הוא מוריד הכל ולכן "דופק" את המערכת ולכן הוא "חוסך" כסף.

אם אני לא טועה, חוץ מ-ps3 כל הקונסולות בשוק פרוצות, אז מה הקשר פה להורדות?

תאמין לי ש-mass effect רץ אחלה ב-720p על כרטיס מסך של 400 ש"ח אז בטח שעל כרטיסים של 800 ש"ח. זה רק מראה כמה אתה לא מעודכן..

סתם למטרת הדיון הרכבתי לי מפרט חדש וראיתי שיצא לי 3100 ש"ח, וזה כולל מעבד 8400, כ"מ 4GB, 500GB, 9800GT. כל אלה הם לא חובה כמובן. הרכבתי מחשב חלופי לחוסכים ויצא לי 2300 ש"ח, זה כולל מעבד 7200, כ"מ 9500gt, 250GB, 2GB. קבל לינק http://www.skypc.co.il/cart_print.asp?cartID=285F3EAF-BD61-4F62-AD43-903AEDA2FB4F כדי שלא תחשוב שאני סתם מחרטט :) אין ספק שאם משחקים על 720p מחשב כזה עובד מעולה וגם לוקח את הקונסולות בגרפיקה וכוח מיחשוב.

היתרון הוא שהחומרה נשמרת, וכשצריך לשדרג אז לא צריך לקנות מארז חדש, ספק חדש וכו'. אם אני אצטרך לשדרג בעוד שנה שנתיים זה יעלה לי בסביבות 1500 ש"ח. כמה יעלה לכם לקנות קונסולה חדשה עוד 3-4 שנים? היתרונות של פני קונסולה ברורים מבחינתי, במיוחד שיש לי מחשב חזק יותר בבית, אני אעביר את החומרה ממנו למחשב בסלון.

כל הטענות שלכם לגבי המחירים היו נכונות לפני שלוש שנים, שאז החומרה באמת היתה יקרה מאוד. מאז השוק השתנה "טיפה", אז אולי כדאי שתתעדכנו.

אבל לסיכום - הוויכוח הזה עקר לחלוטין. מי שאוהב שיהיה לו לבריאות. אני בטוח שסוני ומייקרוסופט אוהבות אותו גם..

אה שכחתי משהו - אתם באמת חושבים שהחברות לא מוציאות משחקים למחשב בגלל הפיראטיות? לדעתי זה בגלל שהן מפחדות שהצרכן יבין שהקונסולות האלה למעשה מיותרות לגמרי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטייה קלה מהנושא - זה לא שחברות החומרה הן המכולת השכונתית, כל מה שאתה משתמש בו שייך ל'תאגיד גדול ומרושע שחוגג לך על התחת'. :-*

(עוד תאוריית קונספירציה? מבחינת חברות המשחקים זה לא משנה על איזו פלטפורמה מפתחים. להפך, למחשב יותר קל מפיתוח לPS3, העניין הוא שהרווחים זעירים בהשוואה לזה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטייה קלה מהנושא - זה לא שחברות החומרה הן המכולת השכונתית, כל מה שאתה משתמש בו שייך ל'תאגיד גדול ומרושע שחוגג לך על התחת'. :-*

(עוד תאוריית קונספירציה? מבחינת חברות המשחקים זה לא משנה על איזו פלטפורמה מפתחים. להפך, פיתוח למחשב יותר קל מפיתוח לPS3, העניין הוא שהרווחים זעירים בהשוואה לזה.)

אתה קצת נאיבי, אבל בסדר. למה חלק גדול מהאנשים קונים xbox360, אתה חושב? לא בגלל שהקונסולה מדהימה, אלא בגלל שלא בא להם לחכות שהמשחקים סופסוף יגיעו למחשב. אותם משחקים, אפילו במחשב ברמה יותר גבוהה, ובכוונה לא מוציאים אותם לשוק, כדי להרוויח עוד קצת כסף מהפראיירים שזה אני ואתה.

מייקרוסופט יכלו אם היו רוצים לפתח מערכת הפעלה למחשב שתהיה דומה לזו של ה-, ויהיה קל ונוח לשחק משחקים. אבל ברור שעדיף למכור גם מחשבים וגם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה טיפה יותר נאיבי עם כל ה'לדפוק את המערכת'.

בכל מקרה, בגלל שלא בא לחלק גדול מהאנשים לשדרג פעם בשנה. וכן, אנשים לעתים מעדיפים בגלל הפשטות.

התעלמת גם מעניין המפתחות. אפילו שיש ב360, המכירות של אותם המשחקים (גם אם יוצאים באותו הזמן) הרבה יותר גבוהות מאשר במחשב.

לפרוטוקול, גם אם היו עושים את מערכת ההפעלה של ה360 על המחשב, רוב הצרכנים לא משדרגים את המחשב בכלל, וכשקונים אז זאת גרוטאה.

רוב העולם לא , קונסולה היא מכונת משחקים עם מפרט די קבוע. בין אם זה באמת עניין של חסכון כשקונים קונסולה או עניין פסיכולוגי (לשדרג מחשב/לראות משחקים זוחלים מתיש לפעמים, אנשים לא רוצים להתקל בזה), עצם העובדה שהמכשיר שיש לך יתאים בדיוק לכל המשחקים שיצאו אליו בתקופת זמן של 4 שנים, עוזר לפנות לקהל הרחב.

סליחה על ההתנסחות הגרועה. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב העולם לא גיימרים, קונסולה היא מכונת משחקים עם מפרט די קבוע. בין אם זה באמת עניין של חסכון כשקונים קונסולה או עניין פסיכולוגי (לשדרג מחשב/לראות משחקים זוחלים מתיש לפעמים, אנשים לא רוצים להתקל בזה), עצם העובדה שהמכשיר שיש לך יתאים בדיוק לכל המשחקים שיצאו אליו בתקופת זמן של 4 שנים, עוזר לפנות לקהל הרחב.

אני מסכים שלקונסולות יש יתרונות לחלק גדול מהציבור שלא מבין/לא רוצה להתעסק בזה. אני מדבר בשם אלה שמבינים קצת יותר..

AMD יצאה עם מותג ה- GAME שלה במטרה לפתור את העניין, אבל זה קצת פתטי כי הם מוכרים חומרה שלא ממש שווה משהו ונותנים לה שם גדול.

כתבת שרוב הציבור מעדיף קונסולות. אבל - עובדה שהמפתחות מפחדות להוציא משחקים למחשב, אז כנראה שהשוק למחשב מספיק גדול כדי לגנוב רווחים עתידיים, וזה אומר שיש הרבה על מחשבים שפשוט נאלצים לקנות קונסולה וחלק גדול מהם לא רוצה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כדי לגנוב רווחים עתידיים" - אתה מבלבל בין מפתחות משחקים לבין יצרניות הקונסולות. למפתחת זה לא משנה מהבחינה הזאת לאיזו פלטפורמה לפתח ולשחרר משחק.

לא מוציאים משחקים למחשב באותה רמה בגלל הפיראטיות - ושוב, זה שיש ב360 לא אומר שזה מגיע לרמות כאלו.

אתה יכול לראות שכשמתגברים על הפיראטיות (Steam), יש מלא משחקים בלעדיים/ששוחררו קודם למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כדי לגנוב רווחים עתידיים" - אתה מבלבל בין מפתחות משחקים לבין יצרניות הקונסולות. למפתחת זה לא משנה מהבחינה הזאת לאיזו פלטפורמה לפתח ולשחרר משחק.

לא מוציאים משחקים למחשב באותה רמה בגלל הפיראטיות - ושוב, זה שיש ב360 פיראטיות לא אומר שזה מגיע לרמות כאלו.

אתה יכול לראות שכשמתגברים על הפיראטיות (Steam), יש מלא משחקים בלעדיים/ששוחררו קודם למחשב.

המפתחות משתפות פעולה עם יצרניות הקונסולות, ומקבלות מהם הרבה כסף כדי לשמור על בלעדיות וכו'. אני מאשים את הקונסולות בעניין הזה.

עכשיו זה כבר אבוד, אבל היתה תקופה שהיה למפתחות כדאי לייצר משחקים גם למחשב.

Steam לא ניסו להתגבר על הפירטיות (וגם לא יצליחו לו היו מנסים) אבל עובדה שזו הצלחה, וזה בדיוק הפואנטה - אם לא נלחמים בצרכן אלא נותנים לו את מה שהוא מבקש כולם רק מרוויחים. כל ה- וחבריו מיותרים בתקופה של האינטרנט. שרות כמו הוא ה-עתיד, ועובדה שהפיראטיות לא הפריעה לו להצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטויות שמפתחות המשחקים לא מפתחות למחשב

זה שמוצאים משחקים באיחור לא אומר שאין גרסאות למחשב

המשחק הגדול ביותר בדור הזה לפי הביקורות הוא GTA4 וגם הוא מגיע למחשב

אם המחשב לא היה ריווחי אז למה מוציאים לו הרבה משחקים ?

גם הPS3 כרגע לא הצלחה מסחררת אבל יוצאים לו משחקים

ואם כבר מפתחות היו חולמות על פלטפורמה אחת או 2 מצליחות במקום כמה

פעם היו יכולים לפתח בעיקר לPS1 וPC ואז PS2 וPC

היום צריך לפתח לPS3\360\PC ביחד

וWII לחוד

זה 4 פלטפורמות שמקבלות הרבה תמיכה במקום 2 וזה שמחירי הפיתוח עלו

ומה שקורה שלרוב אף פלטפורמה לא מנוצלת עד הסוף

לא הקונסולות ולא המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...