איך אני בודק יציבות של זיכרון ב OC? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני בודק יציבות של זיכרון ב OC?

Jack_g

Recommended Posts

אז ככה הזמנתי שניי סטיקים של 512 של TWINMOS PC3200 וכמובן בחנות עשו טעות והזמינו PC2700 אז לקחתי אותם זמנית וכשיגיעו ה3200 אני יחליף הענייןשאני רץ כרגע בבאס 400 והכנסתי את הזיכרונות והם דווקא עובדים ונראה לי בסדר על 2.7V הרצתי SANDRA והכל נראה תקין.

איך אני יכול לעומק לבדוק את העניין אם הוא יציב ב 100% או לא?

ובכלל זה הגיוני ש2700 של טווינמוס יעשו OC של 67MHZ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לMEMORY BANDWITH CHECK ב SANDRA? או משהו אחר?

ומה הכוונה תקיעות זה שהמחשב נתקע ואני חייב לעשות ריסט או שהוא נתקע לכמה זמן ומשתחרר?(בבדיקה כמובן)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בביוס שלושה דברים:

1. הRATIO מעבד-זיכרון

2. LATENCIES

3. מתח לזיכרון

אני די בטוח שהRATIO מכון ל 2:3

או שהוא מוגדר כSDF

(לעבוד במהירות של הזיכרון בלי קשר למערכת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חייב לציין שהזיכרונות האלו הפתיעו אותי בטירוף הם עובדים מצויין בבאס של 400 ואגב זה RATIO של 1:1 ותיזמונים של 6.3.3 וCAS 2.5 זה ענק פשוט לא ציפיתי מזיכרונות של 2700 שיעבדו כ 3200 בקלילות שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתח של 2.7 ותסלח לי אבל אל תחשיב אותי לאידיוט אני יודע מה זה RATIO ואם אני אומר שזה 1:1 אז אני בטוח בזה (תחלס זה 3:3 שזה בעצם כמו 1:1 אם זה משנה לך) :P

והן 100% 2700 כתוב אליהם על המדבקה שלהם 2700 CL2.5 והרצתי בדיקת MEMTES86 3.0 18 בדיקות (במקרה הלכתי מהבית אז השארתי שיעבוד) ולא היה אםילו ERROR אחד באמת מדהים.

עכשיו אני מתלבט אם בכלל שווה לקנות את ה 3200 אולי עדיף לבטל את ההזמנה שלי ולחסוך איזה 250 שקל משהו כזה מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי כלום

אם אתה אומר אתה יודע

ולא הייתי מבטל את ההזמנה עדיין

לא מאמין שיתנו לך החזר כספי

(וגם אם כן-כמה זה יהיה 40-50 שקל?)

והזכונות עדיין יעבדו בתזמונים יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך החזר כספי זו לא הבעיה את הכסף שזה 250ש"ח אני יחסוך אם אני יבטל השאלה האם זה שווה או לא?

הדבר היחידי למה אני מתלבט זה שאם אינ ירצה איי פעם לעבור מעבר לבאס 200 אז הזכרונות רוב הסיכויים לא יסחבו את העומס למשל אם יצא בארטון 2500 שמחירו דיי זול כיום והוא יהיה המלך הבא אז בקלות יהיה אפשר לעבוד בבאס של 250 נגיד(הכל בתיאוריה כמבון) אז הזכרונות ימנאו ממני חעבדו בבאס כזה.

בכל אופן מה כדאי לבטל או בכל זאת לקחת את ה 3200?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חשוב לך הכסף?

אתה יכול לעשות בכסף הזה דברים אחרים

כמו איזה סינק נחמד

או לשמור בצד למה שבעתיד יהיה מעבד/כ. מסך/זיכרון טוב יותר

לא מאמין שתראה כזה הבדל עם ה3200

אבל לOC לא בטוח שהזיכרונות הנוכחיים יחזיקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שהם כבר בOC דיי גבוה .

לגבי הכסף הוא מאוד חשוב לי מכיוון שאני עובד בשבילו אז אתה יודע דיי כואב לזרוק אותו חוץ מזה יש דברים בעולם חוץ ממחשב ;)

ובעתיד אני כן מתכנן להחליף כ.מסך לאיזה רדאון או FX5900(תלוי כמה הוא יעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...