איך מנקים תמסך ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מנקים תמסך ?

asilbob

Recommended Posts

צריך להגיע אליי מסך LCD עכשיו איך מנקים תמסך ?

עם סספריי לחלונות רגיל או שחובה לקנות חומר מיוחד

למה בחנות של המחשבים יש חומר למסך LCD אבל קופסא קטנה שעולה 30 שקל

מהאתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטלית לניקוי מסכי LCD [באה עם המסך כמעט תמיד], תרטיב אותה ותסחט טוב שתיהיה לחה... זה יספיק...

אז יענו אפשר עם מים לא צריך חומר מיוחד ?

אז אני יעשה עם ספריי של + מטלית

והצפוי עצמו איך אני מנקה אותו אפשר לנקות אותו עם חומר לנקוי כללי ? (רק תצפוי ) עם לא אז איך אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תנקה עם חומרי ניקוי... אמרתי מים לא משהו אחר, יש חומרי ניקוי שיהרסו את המסך וחבל... אם אלה כתמי שומן שמים לא מסירים, קנה ערכה לניקוי המסך, היא כוללת חומר ניקוי [אני לא בטוח שזה אותו חומר לניקוי וכדומה, לא רוצה סתם להטעות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון הכי טוב ב17-30 ש"ח.

קניתי לפני כחודשיים שלושה את החומר ניקוי למסך LCD,

בקבוקון שקוף וגדול (יש גם קטן ביותר זול אבל עדיף הגדול) עם נוזל כחלחל שמגיע עם מטלית מיוחדת וטובה לניקוי + מאבק כזה חמודי.

שפריץ אחד על המטלית וניגוב על המסך מבריק לך את הצורה שלו לגמרי (כל עוד לא תיגע במסך עם אצבעות :P)

רשום על הבקבוקון כך: LCD CLEANING Liquid + ציור של כזה באמצע..באמת שווה את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מפנדס ערכת ניקוי כזאת של סילבר ליין ב איזה 20 שקל... בקיצור מאז החיים שלי השתנו לטובה...

אני מלכלך ת'מסך בכוונה כדי שיהיה לי סיבה לשלוף תערכה ! אפילו שם נתתי לה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

זו נראה לי הערכה שדיברתי עליה למעלה, שפריצר עם מאבק קטנטן כזה ומטלית כחולה.

פותח התראד אתה יכול לנקות את המסביב למסך עם מטלית טיפה לחה אבל תזהר שלא תיגע במסך כי מים רגילים נוטים להשאיר קצת לכלוך מוזר על הלקה של המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המים אלא הליכלוך של המסך (אחרי שעבר שינוי צורה מעניין על ידי המטלית והמים) או מים\מטלית לא נקיים.

עדיף מים כמה שיותר נקיים (המשוגעים יגידו מזוקקים), מטלית מבד מיוחד שלא סורט, לנקות בעדינות - אבל לנקות, אם תעשה יותר מדי בעדינות אתה לא תוריד את הליכלוך ורק תעשה ממנו צורות חדשות.

המסך לא עשוי מנייר, פשוט צריך להימנע מכל דבר שעלול לשרוט, מחומר שעלול לפגוע בציפוי, חשוב לא ליצור משטחי מים או שחס וחלילה טיפות (לסחוט טוב טוב לפני - צריך שיהיה לח בלבד), לא לשפשף חזק בכדי לא לפגוע בציפוי, וכמובן שכמובן - לנתק את המסך מהחשמל לפני ולהמתין לפני הדלקתו שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...