צריך המלצה לספק שיחזיק לי את ה GTX280 באופן ראוי במחיר לא גבוהה.עד 500 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לספק שיחזיק לי את ה GTX280 באופן ראוי במחיר לא גבוהה.עד 500 ש"ח

Kukishin

Recommended Posts

בחריגה מינימלית את מקבל ספק שקט , חזק , בעל נצילות גבוהה (80-83%) אומנם הוא לא מודולרי אבל זה לא העיקר ...

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3988

הספק יחזיק בלי בעיה מפלצות כגון ה 4870X2 , ה GTX 280 ו גם 5000X2 (כשיצא :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסטול לחלוטין.....

FSP מייצרת לסיסוניק?

יצרנית OEM אחת לעולם לא תייצר ליצרנית OEM אחרת.

FSP לא מייצרים לאנטק וקורסאייר, הם מייצרים ל את חלק מהספקים, ואת הסדרות הזולות של סילברסטון.

אין ספק שנחשב ממש High-grade ומיוצר ע"י FSP.

צודק עשיתי קצת בלבול

אבל אכן FSP חברה מאד גדולה ומייצרת להמון חברות גדולות

רק לידע כללי פה של האנשים במאמר מוסגר של POWER AND COOLING מדובר על זה שספק לא מודולורי אכן יותר חזק מספק שהוא כן מודולרי

משום שכאשר הספק הוא מודולורי יש סיכוי לאיבוד וולטים

ואני מתכוון במצב של נצילות של 75-80 אחוז מהכוח של הספק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה קצת סלט....

אין "איבוד וולטים", וזה לא קשור בכלל לנצילות.

PCP&C טוענים שספקים לא מודולריים עדיפים בגלל האפשרות שהחיבורים המודולריים ישחקו/יחטפו קורוזיה, פינים יתעקמו/ישברו, וגם בגלל העובדה שבכל חיבור, איכותי עד כמה שיהיה, יציבות המתח יורדת.

חוץ מהנקודה של האפשרות שעם הזמן יקרו לחיבור דברים, קצת קשה לי להסכים איתם, אפשר לראות היטב בסקירות של ה M12 של סיסוניק לדוגמה שהמתחים יציבים כמו סלע...

אין שום קשר לאיזה ספק יותר "חזק".

בחריגה מינימלית את מקבל ספק שקט , חזק , בעל נצילות גבוהה (80-83%) אומנם הוא לא מודולרי אבל זה לא העיקר ...

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3988

הספק יחזיק בלי בעיה מפלצות כגון ה 4870X2 , ה GTX 280 ו גם 5000X2 (כשיצא :))

תכל'ס, כן. כרטיס המסך בכל מקרה יהיה רועש יותר מהספק במנוחה וגם במאמץ (לא שאחד מהם רועש כ"כ בכל מקרה...) ודגמי ה 610/750W שלהם מכילים מערכת ייצוב מתח אימתנית... (לא שה 500 לא טוב, אבל ה 610/750 כבר מושקעים בטירוף)

אני מצטרף להמלצה, אם אפשר לחרוג, ואם לא- אז האנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...